Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiadomo ze stracimy, ale moze udałoby si troche zarobic wiecej niz te 8-9 mln
0
trzeba podkrecic tempo i zajechac to elche
4
nieich sie przede wszystkim skupi na celach druzyny, a jesli one pomoga w indywidualnych to wtedy bedzie ok
0
tylko niech sie nie pozbywaja alexisa, bo to bedzie jedna z najgorszych decyzji jakie mogliby podjąc
0
adriano powinien zostac, nie jest moze superextra i wogóle, ale spełnia co do niego nalezy, zazwyczaj, i jako jeden z nielicznych nie boi sie walnąc z dystansu, co jak na nasza druzyne jest wielkim problemem
0
i znowu szukaja zawodnika który najlepiej mógłby grac tak własciwie na kazdej pozycji, prawa obrona, srodek, moze atak, albo bramka, niech kupia takiego który sie skupi konkretnie na swojej robocie, a a który umie tez cos nie cos z innej pozycji, a nie kupia takiego 50 na 50 i beda go wszedzie wystawiali
0
póki co nie sie skupia na wygraniu swoich meczy, a prognozowanie odnosnie przyszłosci trenera zostawmy po sezonie
1
niech sie najpierw klub okresli kto bedzie trenerem, ale moim zdaniem tak czy siak alexis powinien zostac, jest lepszy od pedro, ze o tello juz nie wspomne, szkoda sie go pozbywac, zwłaszcza jak dalismy za niego taka kase
1
prawdziwy wojownik na boisku, wódz jaki jest potrzebny kazdej druzynie, przykład na boisku jak i poza nim, człowiek honoru i fair play, wielki szacunek dla Puyola :)
2
dani swoje zrobiłes, ale mlodszy i szybszy, ze o wiekszym skoncentrowaniu to nie wspomne, to ty juz nie bedziesz
0
zawodnik jak najbardziej dobry i mysle ze by sie nadawał, ale nie za taka cene, i jesli on by do nas dołączył to automatycznie Sergi Roberto musi odejsc, bo nie bedzie miejsca, a jesli Barca chce wzmocnic kazda linie to musiałaby wydac chyba ok 200 mln
0
chyba najbardziej niemozliwy transfer do zrealizowania ze wszystkich jakie podaja media
0
niby czemu nie
0
szkoda, ale widac ze chłopak ma łeb na karku i jest pełen pokory wobec decyzji selekcjonera, to mu sie chwali
4
jesli ter stegen numer 1 to własnie masip numerem 2
0
zaden z nich nie wypali, obornce mozna wziac młodszego, a co do pogby to pierwszym problemem jest fakt kto jest jego agentem, a drugim ze on chce przejsc do realu
1
niech go zostawia w spokoju, najlepszy sezon w Barcelonie, nie jego wina ze go trener posadził na ławie kiedy był w gazie, moim zdaniem, wywiązuje sie ze swoich obowiązków, niekiedy jest jedynym który szarpie, bo messi truchta w srodku i wtedy alexis sam musi cos zdziałac, wiele akcji mu nie wychodzi ale nie raz samym balansem ciała i utrzymaniem sie na nogach przeszedł obronce
5
juventus znalazł sobie widze sklep w kataloni, niech szukaja gdzie indziej
0
jesli to prawda i rzeczywiscie jest gotowy naciskac klub to niech sie Barca okresli bo w takim wypadku bedzie on lepszy od ter Stegena, ale to musi byc sprawdzona informacja
0
oni teraz zamierzaja odanawiac ten kontrakt co roku czy co dwa lata??? jak dla mnie troche to jest smieszne co chwile zmieniac i odnawiac kontrakt
1
jesli chcemy go wziac to napewno musi byc zmiana trenera ktory nie bedzie sia bal postawic na mlodych i nie do konca doswiadczonych w naszej lidze, a prawda jest taka ze po pierwsze mou go nie sprzeda zwłaszcza barcelonie, a po drugie sie beda chcieli go sprzedac to za kosmiczna kwote
0
wina lezy po częsci w kazdym, czyli trenerze który nie potrafił na koinec dostatecznie zmotywowac swoich zawodników, bo wczesniej jakos wszystko działało, i to nawet bez messiego, wina tez jest zarzadu ze nie sprowadzili obroncy bo była taka potrzeba, wina jest równiez w duzej mierze po stronie piłkarzy, którzy grali bez zadnej ambicji i wolio walki, nie potrafili grac tak jka przystało na Barce i gdzies sie zagubuli i troche rozleniwili, trzeba pozmieniac niektóre aspekty i wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie
0
no co ty powiesz??? pogon swoich kolegów do konsekwentnej=, równej i solidnej gry to nie bedziesz musiał gadac takich rzeczy
0
nic odkrywczego nie powiedział, niech sie wezma do poprawy a nie gadaja bez przerwy takie farmazony
1
to zrobilismy juz dawno
0
widac ze messiemu sie chce, obrona teraz troche chaotycznie, ale nie jest zle, moznaby poprawic kontrowanie, bo w tym aspekcie real jest lepszy, wiec mozna by sie troche tego poduczyc i podniesc poziom
0
z checia bym zobaczył Ibiego i Montoye w tej drugiej polowie
0
ja bym tam nie mial nic przeciwko temu zeby masip byl rezerwowym
0
real dzisiaj zniszczyl bayern, masakra co zrobili, w tamtym sezonie bayern byl niezrownany a teraz gra te klepanincei widac ze coraz czesciej to nie przynosi korzysci, brawa dla realu
0
nie lubie realu, ale trzeba im przyznac ze stale fragmenty gry i gra z kontry wychodzi im chyba najlepiej na swiecie i trzeba to przyznac, takie sa fakty, a dzisiaj pokazali tez ze posiadanie piki nie musi generowac zadnych korzysci