Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, messi przegrał pojedynek i stoi jak głupi, do dupy mu nakopac
1
nasza gra jest strasznie wolna i przewidywalna
0
kurde tylko iniesta tam zapieprza do przodu z alba a reszta ma to w pompie
0
co z tego ze piłka idzie skrzydłem jak nie ma pozniej do kogo zagrac w pole karne i trzeba cofac
0
u nas wogóle nie ma ruchu na prodzie
0
nasi nie ogarniaja tego co sie tam dzieje
0
zal dupe scicka jak sie patrzy na nasza obrone, sorry dani ale twoj okres sie juz konczy, a oczywiscie kibice barcy zamiast drzec sie bardzoiej to zawsze milkna jak tracimy bramke, dupa nie kibice
0
a jak, to jest nasza fantastyczna obrona :), masakra, po co leo pcha sie do tego srodka, jak pozniej nie ma komu podac
0
cos troszke zbyt chaotycznie
1
jakby alexis nie mógł grac a fabs wejsc w drugiej połowie, szkoda mi alexisa i to strasznie, bo miał forme to go n aławce posadził
13
Wielki szacunek dla Alexisa, pomimo gdzie teraz jest, gdzie mieszka itd, nie zapomina o celu jaki sobie wyznaczył ,pomagać rodzinie i miastu. dalej jest skromny i robi to co do niego nalezy, oby taki pozostał :) czasami szkoda ze jak gra to nie ma takiego luzu na boisku jak w reprezentacji, ale generalnie gra moim zdaniem bardzo dobrze, i zawsz ezachwyca mnie jego balans ciała i to jak moze ustac na nogah przy nim, bo nogi to obciaza tym bardzo a zawsze daje z siebie 100 %
0
zebys sie nie przeliczył :)
0
jesli go sprzedadza nawet jesli fifa cofnie zakaz to bedzie totalna żenada, jego najlepszy seon w Barcie wiec niech nawet nie mysla o jego sprzedazy
1
i ja sie z Toba zgadzam, moze Johan oglądał inny mecz
1
atletico w tym sezonie zasługuje na mistrza, graja najbardziej regularnie i konsekwentnie dązą do celu, nalezy im sie wiec mysle ze nie bedzie zaskoczeniem jak to oni wygraja
0
jak byk widac ze potrzeba stopera i to od zaraz, wiec niech lepiej fifa cofnie ten zakaz bo długo tak nie pociagniemy, a kiedy tak wogóle ma byc teraz odpowiedz fify???
0
czyli problemów defensywnych w Barcelonie ciag dalszy ...
0
jesli tak ma byc i busi do obrony to nie wiem czy nie lepiej w pomocy zeby była trójka Xavi, Iniesta i Cesc a w ataku Alexis, Messi i Neymar, bo dawanie songa to troszke moze nie wypalic
0
co do Reusa to jeszcze jeszcze chociaz unas te pozycje sa obstawoine iwec musielibysmy sie pozbyc kogos typu pedro albo alexis, ale to chyba hiszpan gra bardziej na lewym wiec on by był do odstrzału, do Silvy to sorry bardzo, dobry jest ale ma juz 30 na karku trzepie kupe kasy, wiec po co nam obreonca na 2-3 sezony lepiej kupic kogos młodszego, tanszego i z mniejsza pensją. PRORYTETY są 3 czyli BRAMKARZ, OBROŃCA ŚRODKOWY I PRAWY i dopiero wtedy mozna myslec o ataku
0
to ciekawe jak teraz bedzie z kartkami :P
0
co do zarzutów w stosunku do Taty, to mysle ze ta lekkkosc treningów ziela sie troche z tegoze nie trenował on w europie a piłka w ameryce jestjednak troche na innym poziomie, brakuje u niego troche tej charyzmy ale poprostu nie podołał bo powinien zrugac kazdego po ostatnich dwóch meczach idac im taki wycisk zeby popamiętali, szczególnie sie zgadza z tą pobłażliwościa do messiego, bo jak nie grał to jakos sobie Barca radziła, alexis i pedro byli w formie a jak messi wszedł to dosc ze za wiele nie grał to jeszcze nie pomagał druzynie tyle co zwykle, a martino i tak na niego stawaił, bo jak to mawiaja moze byc przebłysk geniuszy, taki przebłysk to moze byc u kazdego, ale jak ktos jest bez formy to siedzi na ławie i tyle
0
dokładnie, sznase sa małe, a zarzad musiałby sie dostosowac to kloppa bo on nie da soba tak manipulowac, ale co jak co taka wizja kloppa w Barcie jest fajna
0
i co nam z tego posiadania, guzik z pętelką
0
ich frustracja jest zrozumiała ale z achowanie juz nie, zwłasza pojazd na pinto i neya którzy robili najwiecej
0
pan to niech sie bierze za solidne transfery a nie tu wywiadów udziela
0
jak widac statystyki nie graja, a to posiadaie piłki guzik nam pomaga, lepiej zebysmy mieli to posiadanie na poziomie moze nawet 45-55% ale wygrywali
0
masz absolutnie racje, jakby chociaz strzelał i wykorzystywał to pal licho to bieganie, a tak to ani jedno ani drugie, niech kto powinien mu nagadac ale taki ktos by sie przydał zeby go sprowadzic na ziemie, bo jak tak dalej bedzie to nie ma bata ze pobije wiele rekordów, i o ZP tez bedzie mógł pomazyc, niech sie wezmie za gre zespołową i dobro druzyny a swoje kontrakty i kase niech odstawi na bok, skoro tak kocha piłke to niec to udowodni
0
nikłe szanse, lepiej zebysmy my sie jeszcze nie potkneli
0
dokładnie, messi obrasta w piórka, jak nie grał po kontuzji to go nosiło na ławce, ale jak juz gra to wrecz odwrotnie
0
dokładnie, niech mu dasza całkowicie wolna reke i wtedy zobaczymy cos z tego wyjdze, teraz to on jest uwiazany i tyle