0

namachał sie chłopak dzisiaj

0

nic dodac nic ując

0

no to teraz do ostrej robotu Zubi, a nie gadanie, obronce sciagaj iwtedy pogadamy

0

mecz naprawde cudo, i nerwy ze ciezko było wysiedziec, czasami były chwile słabosci ale Messi zeobiłco trzeba było, Iniesta tez brylował, niestety widac ze potrzeba zmian w obronie, ale tojeszcze da sie załatwic, ogólnie rzecz biorąc mecz super, dzieki chlopaki :) VeB

0

oczywiscie sie zgadzam,obronca potrzebny od zaraz, i nie ma co szczedzic, wybrac któregos konkretnego i wywalic kase

0

i poszło, generlanie dobry mecz, czasam itroche licha obrona, ale reszta jak najbardziej na plus

0

teraz to nawet messi sie wraca

0

wracac do obrony

0

niech dudek nie gada ze sedzia zabił bo zrobił to co trzeba było

0

sie dzieje

0

trzeba grac szybciej, takie klepanie jest za wolne, szybsza piłka i do bramki

0

trzeba wykorzystac te przewage

0

jest i alexis

0

przycinsac ich tam i strezlic te bramke, kurde do boju :!!!!!!!

0

swoje neymar w tym meczu chyba zrobił

0

u nas musibyc dobry pressing i baaaaaaaardzo solidnie w obronie, i to bardzo

0

tylko teraz sie spiac zeby nie było lipy, cisnac ten real i solidnie w obronie

0

i mówiłem ze którys z dwójki pepe albo ramos wyleci :D

0

a ramos jak zawsze nie wie o co chodzi

0

i to ja rozumiem

0

nasza obrona to jest ŻAL

0

jak oni graja

0

i jeszcze hala dzieci beda pisały ze sedzia pomagał Barcelonie, smiechna sali,sedzia slepy jak zawsze tylko oczywiscie real ciagle pokrzywdzony

0

w letim okienku absolutnie nie szczedzic na obroncy, dac 40-50 mln, bo tojest potrzeba na juz, i to widac, dwie bramki toza mało wzrostu Masche, chociaz gdyby Messi i Ney strzelili to juz by nie było czego zbierac

0

kurde nasza obrona jest dzisiaj tak licha ze az dupa boli

0

kurde i to sie nazywa gra,z jajem trzeba, mozna pierdzielnac tos ie pierdzieli ta piłką na bramke

0

niech im Tata nagada w przerwie, bo tak dalejbyc nie moze,nie ma dokładnosci,nie ma takiegopressingu jakz city,nie ma powrotu do obrony, niech to bedize ta lepsza wersja Barcy

0

jakoninie beda dokładnie podawac to odrazu bedzie dupa

0

nasi sie wogóle nie wracaja do obrony !!!!!!! kurde straca i stoja,co to ma byc?????

0

a co ten masche tam robił??? kurna chcta???? co to ma byc????? wiecej dokładnosci bo tak to sie zesramy a nie kurde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?