Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
namachał sie chłopak dzisiaj
0
nic dodac nic ując
0
no to teraz do ostrej robotu Zubi, a nie gadanie, obronce sciagaj iwtedy pogadamy
0
mecz naprawde cudo, i nerwy ze ciezko było wysiedziec, czasami były chwile słabosci ale Messi zeobiłco trzeba było, Iniesta tez brylował, niestety widac ze potrzeba zmian w obronie, ale tojeszcze da sie załatwic, ogólnie rzecz biorąc mecz super, dzieki chlopaki :) VeB
0
oczywiscie sie zgadzam,obronca potrzebny od zaraz, i nie ma co szczedzic, wybrac któregos konkretnego i wywalic kase
0
i poszło, generlanie dobry mecz, czasam itroche licha obrona, ale reszta jak najbardziej na plus
0
teraz to nawet messi sie wraca
0
wracac do obrony
0
niech dudek nie gada ze sedzia zabił bo zrobił to co trzeba było
0
sie dzieje
0
trzeba grac szybciej, takie klepanie jest za wolne, szybsza piłka i do bramki
0
trzeba wykorzystac te przewage
0
jest i alexis
0
przycinsac ich tam i strezlic te bramke, kurde do boju :!!!!!!!
0
swoje neymar w tym meczu chyba zrobił
0
u nas musibyc dobry pressing i baaaaaaaardzo solidnie w obronie, i to bardzo
0
tylko teraz sie spiac zeby nie było lipy, cisnac ten real i solidnie w obronie
0
i mówiłem ze którys z dwójki pepe albo ramos wyleci :D
0
a ramos jak zawsze nie wie o co chodzi
0
i to ja rozumiem
0
nasza obrona to jest ŻAL
0
jak oni graja
0
i jeszcze hala dzieci beda pisały ze sedzia pomagał Barcelonie, smiechna sali,sedzia slepy jak zawsze tylko oczywiscie real ciagle pokrzywdzony
0
w letim okienku absolutnie nie szczedzic na obroncy, dac 40-50 mln, bo tojest potrzeba na juz, i to widac, dwie bramki toza mało wzrostu Masche, chociaz gdyby Messi i Ney strzelili to juz by nie było czego zbierac
0
kurde nasza obrona jest dzisiaj tak licha ze az dupa boli
0
kurde i to sie nazywa gra,z jajem trzeba, mozna pierdzielnac tos ie pierdzieli ta piłką na bramke
0
niech im Tata nagada w przerwie, bo tak dalejbyc nie moze,nie ma dokładnosci,nie ma takiegopressingu jakz city,nie ma powrotu do obrony, niech to bedize ta lepsza wersja Barcy
0
jakoninie beda dokładnie podawac to odrazu bedzie dupa
0
nasi sie wogóle nie wracaja do obrony !!!!!!! kurde straca i stoja,co to ma byc?????
0
a co ten masche tam robił??? kurna chcta???? co to ma byc????? wiecej dokładnosci bo tak to sie zesramy a nie kurde