Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co robi nasza obrona?????
0
brakuje strzał,ów z daleka
0
espanyol fauluje ze az strach, co chwile tylko faul i faul
0
niech ma spokoju w tej grze, troche trzeba ogarnac to co sie dzieje, bo espanyol gra wysoko i bardzo agresywnie, wiec trzeba ich troche przytemperowac
0
neymar cos dzisiaj ma nawetproblemy z przyjeciem piłki
0
pewnie chca zeby był lepiej wypoczety na LM
0
musza troche sie ogarnac i podkrecic tempo
0
troche lipa, a karny powinien byc w tej sytuacji, oby nic mu sie nie stało
0
jest dobrym arbitrem, ale real bedzie miał z tym problem
0
włsokie klubyzawsze skapią, a 10 za alexa to dosc mało
0
w łeb sie puknij
0
real znowu przegrał, wiec ten sedzia tez pewnie odpoada do prowadzenia ich spotkan, brawa dla Sewilli za gre, super zagrali :)) i jest druge miejsce, krok po kroczku i bedzie mistrze :) VeB !!!
0
masche slabiutko, szkoda i to nawet bardzo, ciezko okreslic jak Victora
0
ja pierdziele, no gorzej byc nie mogło, ostatni sezon i taka lipa, jesli te 6 miesiecy to prawda to MŚ tez w dupe
0
teraz tosie trzeba głównie realu pytac czy tensedzia im odpowiada
0
wypowiedzi prawie jak Thiago Silvy :D :D :D
0
popieram, niech nie przesadzaja z tymi podwyzkami
0
niech teraz podtrzyma forme z GD to sie bedzie ozna z toba zgodzic, sorry bardzo ale Fernando29 ma racje, bo messi dobrze gra dopiero od kilku meczy, wiec niech utrzyma ta dyspozycje i wtedy bedzie dobrze
0
czy jest wogóle sens przedłuzac o rok???? nie mogliby sie zajac tym naprzykład za sezone i dopiero przedłuzac??? tak to beda co chwile do tego wracac bo jak ktos podpisze lepszy kontrakt to oni znowu beda chcieli dac leo podwyzke i tak w koło macieja
0
ale wygrał kilka pucharów z pepem???? wygrał wiec niech nie narzeka
0
oni to najlepiej jakby sie od wszystkiego odwoływali, kurde wszedzie widza wine sedziego, ale jak im pomaga to ani słowa nie pisna, a to ewidentnie widac
0
ty widzisz co ty pszesz???
faul na messim zaczał sie przed 16 i trwał w jej obrębie, a ronaldo padł jak ryba w polu karnym a faulowany był ewidentnie przed 16,
sytuacja ze spalonym??? oze był a jesli tak to minimalny, nie to co spalony benzemy czego oczywiscie juz nie zawarłes w swojej wypowiedzi
mówisz o kulturze???? jak tak lubisz wracac do przeszlości, to przypomnij sobie jak Pepe z PREMEDYTACJA nadepnał na dłoń messiego i wtedy twoim zdaniem wszystko było ok, a te powtórki z tego meczunie wyjasniaja czy Busizrobił to specjalnie, jesli by tak było to czerwona jak najbardziej,
Oceniajac badz bardziej obiektywny i patrz na obydwie strony a nie tylko na "pokrzywdzony" real, prawda jest taka ze messi grał lepiej w tym meczu od ronaldo, a ajlepszy w realu był angel i karim
pozdro i nie spinaj sie tak :)
0
realowcy zawsze widza to co chca widziec
0
czepiaja sie i wracaja do przeszłośći, ale jak Pepe nadepnął Messiemu dłon z PREMEDYTACJA co potwierdzaja powtórki, to nikt nic nie widziął a po meczutez nie został ukarany wiec po co takie dyskusje, ze real zawsze pokrzywdzony, poza tym wszyscy w Barcie wiedza ze łatwo prowokowac ramosa i pepe wiec niechoni sie naucza panowac nad soba
0
cwaniaki sa bo zawsze sa za realem, niech spojrzą w obiektywny sposób
0
no i gada w miare normalnie, niech tylko swoich piłkarzy oduczy gadki Mou
0
Ale jakby wygrali to by bylo ze sedzia jest ok i moze sędziować ich mecz, niech zrobią sobie autokryyke a nie zawsze wszystko na sedziego
0
Znajac hiszpanie to żadnej kary mu nie dadzą bo to cristiano
0
Dokladnie
0
Teraz to wjeżdża na sędziego, zamiast grac jak na niego przystali. Powinien sie pogodzic ze nie zagral dobrze i tyle, i niech nie gada takich glupot bo to aż wstyd, mial swój czas na boisku ale go nie wykorzystal, karnego na nim byc nie powinno ale tego oczywiscie nie widzi, bo sędziowie zawsze są przeciwko realowi, szkoda ze nigdy nie umieją sie pogodzic z porazka