0

niech strzela jeszcze te jedna bramke i ich dobija

0

jak dla mnie czasami za sztywno stoimy, ie a kogos z przody tylko stoimy w lini i gramy w poprzek

0

i jest brama, czerwona kartka zasłuzona ale wydaje sie ze faul miał miejsce kawałek przed polem karnym, chociaz ciezkie to było do wychwycenia przez sedziów

0

nie rozumiem troche dlaczego nie zgodzili sie na wypozyczenie cuenki, szkoda bo chłopak mógłby gdzies pograc a szanse na to ze bedzie grał w tym sezonie w Barcy nie sa za duze. Mój typ na skłąd Barcy to:
VV
Alves, Pique, Masche, Alba
Xavi, Song, Fabregas
Alexis, Messi, Pedro

0

won od Alexisa

0

szacun za słowa, i chec do takiej wypowiedzi, mysle ze zdecydowana wiekszosc jak nie wszystko co napisałesto prawda

0

song na dziendzisiejszy daje sobie rade lepiej niz busi, moze gra do najblizszego ale robi to szybko, a busiza czestoprzetrzymuje piłke co nie daje efektow, tylko później go fauluja i akcja jest jeszcze wolniejsza, troche słabiej tez z albą, w zeszłym seoznie grął wiele lepiej

0

gosciu weź sie ogarnij, bo chyba czytasz relacje tekstowa, a nie ogladasz mecz, real sociedad zrobił kontre taka jaką powinno sie robic, bez zbędnych podać, szybko i sprawnie, a to ze Ty tego nie widzisz to juz Twój problem

0

jak dla mnie Barca musi nauczyc sie DOBIJAC rywala bo to ewidentnie jej nie wychodzi, maja jedna dwie bramki przewagi i im to zawsze wystarcza i wtedy sie bawia i tylko czekaja jak im przeciwnik strezli bramke

0

trzeba pogratulowac realowi bo zrobili to poprostu idealnie, a dla nas wielka bura za takie cos, kurde trzeba wykorzystywac sytuacje (patrz Alves) i nie podawac zawsze na koncu do Leo, nie tylko on jest na boisku, a nasze kontry powinny wygladac jak ta realu

0

niech messi pocwiczy te prawa noge bo takie cały czas schodzenie do lewej to tylko zwalnia akcje i nic poza tym, prawa to by mu sie przydała troche lepsza niz ta obecna

0

kurde, messi za czesto sie cofa, i zamiast robic dziury w formacji przeciwnika, to on dubluje pozycje naszych piłkarzy, i robi sie jeszcze gesciej, co jakis czas sie cofnac to rozumiem aleon to robi nagminnie i za czesto jak dla mnie

0

casz pokaze i moze cos sie zrobi w kierunku Barcy :)

0

niecg naciksa na zarzad, zmiany tez sa potrzebne

0

uparlisie na te podwyzke , zarabia tyle ile zarabia i narazie nie ma potrzeby tego zmieniac

0

sorry bardzo ale liderem ataku od poczatku sezonu jest alexis, a messi to sie oze teraz od iego uczyc

0

a gdzie jest nasz pressing ze o obronie nie wspomne????

0

fabs potrzeby od zaraz

0

moze by sie w koncu napatrzył

0

messi drewno ze az boli

0

tata to musiich tak ostro opieprzyc w przerwie bo inaczejto nic nie zrobia

0

a wracac do obrony to juz nikomu nie łaska?????

0

a nasza obrona jak zawsze rozpacz, a ta piłka to nawet nie chce sie toczyc w tej wodzie

0

wazne zeby jutro wygrac takz przewagą moze 2 bramek i powrót na pozycje lidera i przewaga brakowa kilku goli wiec bedzie dobrze :) wazne zeby wygrac

0

dobrze przemyslec i moze byłby własnie dobry, ale bardziej musi bronic nic wyprowadzac piłke

0

no i ma racje

0

cos w jego słowach napoewno jest, nie widac juz u leo tej zawzietości, pressing to u niegoi prawie za zaginał, niekiedy zdarzy mu sie wrócic po odbiór piłki ale rzadko, a jak sam ja straci to zazwyczaj stoi w miejscu i czeka az reszta chłopaków ja odbierze i na nowo do niego poda, kiedys robił zupełnie inaczej i biegał cały mecz, a teraz spoooora cześc niestety tylko truchta. mógłby wiecej sie przykladac i poprawic niektóre aspekty gry, czyli rzuty wolne, gra prawą nogą, bo widac ze czesto jest sytuacja na prawa i dobrze by było jakby leo cos wiecej potrafil druga noga

0

24 straty Messiego???? ja sie pytam co to ma byc???

0

lepsza opcja byłby gundogan,młodszy i bardziej na pozycje xaviego niz silva, a poza tym tanszy

0

mądry ale po szkodzie, trzeba było wygrac i nie byłoby problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?