Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech strzela jeszcze te jedna bramke i ich dobija
0
jak dla mnie czasami za sztywno stoimy, ie a kogos z przody tylko stoimy w lini i gramy w poprzek
0
i jest brama, czerwona kartka zasłuzona ale wydaje sie ze faul miał miejsce kawałek przed polem karnym, chociaz ciezkie to było do wychwycenia przez sedziów
0
nie rozumiem troche dlaczego nie zgodzili sie na wypozyczenie cuenki, szkoda bo chłopak mógłby gdzies pograc a szanse na to ze bedzie grał w tym sezonie w Barcy nie sa za duze. Mój typ na skłąd Barcy to:
VV
Alves, Pique, Masche, Alba
Xavi, Song, Fabregas
Alexis, Messi, Pedro
0
won od Alexisa
0
szacun za słowa, i chec do takiej wypowiedzi, mysle ze zdecydowana wiekszosc jak nie wszystko co napisałesto prawda
0
song na dziendzisiejszy daje sobie rade lepiej niz busi, moze gra do najblizszego ale robi to szybko, a busiza czestoprzetrzymuje piłke co nie daje efektow, tylko później go fauluja i akcja jest jeszcze wolniejsza, troche słabiej tez z albą, w zeszłym seoznie grął wiele lepiej
0
gosciu weź sie ogarnij, bo chyba czytasz relacje tekstowa, a nie ogladasz mecz, real sociedad zrobił kontre taka jaką powinno sie robic, bez zbędnych podać, szybko i sprawnie, a to ze Ty tego nie widzisz to juz Twój problem
0
jak dla mnie Barca musi nauczyc sie DOBIJAC rywala bo to ewidentnie jej nie wychodzi, maja jedna dwie bramki przewagi i im to zawsze wystarcza i wtedy sie bawia i tylko czekaja jak im przeciwnik strezli bramke
0
trzeba pogratulowac realowi bo zrobili to poprostu idealnie, a dla nas wielka bura za takie cos, kurde trzeba wykorzystywac sytuacje (patrz Alves) i nie podawac zawsze na koncu do Leo, nie tylko on jest na boisku, a nasze kontry powinny wygladac jak ta realu
0
niech messi pocwiczy te prawa noge bo takie cały czas schodzenie do lewej to tylko zwalnia akcje i nic poza tym, prawa to by mu sie przydała troche lepsza niz ta obecna
0
kurde, messi za czesto sie cofa, i zamiast robic dziury w formacji przeciwnika, to on dubluje pozycje naszych piłkarzy, i robi sie jeszcze gesciej, co jakis czas sie cofnac to rozumiem aleon to robi nagminnie i za czesto jak dla mnie
0
casz pokaze i moze cos sie zrobi w kierunku Barcy :)
0
niecg naciksa na zarzad, zmiany tez sa potrzebne
0
uparlisie na te podwyzke , zarabia tyle ile zarabia i narazie nie ma potrzeby tego zmieniac
0
sorry bardzo ale liderem ataku od poczatku sezonu jest alexis, a messi to sie oze teraz od iego uczyc
0
a gdzie jest nasz pressing ze o obronie nie wspomne????
0
fabs potrzeby od zaraz
0
moze by sie w koncu napatrzył
0
messi drewno ze az boli
0
tata to musiich tak ostro opieprzyc w przerwie bo inaczejto nic nie zrobia
0
a wracac do obrony to juz nikomu nie łaska?????
0
a nasza obrona jak zawsze rozpacz, a ta piłka to nawet nie chce sie toczyc w tej wodzie
0
wazne zeby jutro wygrac takz przewagą moze 2 bramek i powrót na pozycje lidera i przewaga brakowa kilku goli wiec bedzie dobrze :) wazne zeby wygrac
0
dobrze przemyslec i moze byłby własnie dobry, ale bardziej musi bronic nic wyprowadzac piłke
0
no i ma racje
0
cos w jego słowach napoewno jest, nie widac juz u leo tej zawzietości, pressing to u niegoi prawie za zaginał, niekiedy zdarzy mu sie wrócic po odbiór piłki ale rzadko, a jak sam ja straci to zazwyczaj stoi w miejscu i czeka az reszta chłopaków ja odbierze i na nowo do niego poda, kiedys robił zupełnie inaczej i biegał cały mecz, a teraz spoooora cześc niestety tylko truchta. mógłby wiecej sie przykladac i poprawic niektóre aspekty gry, czyli rzuty wolne, gra prawą nogą, bo widac ze czesto jest sytuacja na prawa i dobrze by było jakby leo cos wiecej potrafil druga noga
0
24 straty Messiego???? ja sie pytam co to ma byc???
0
lepsza opcja byłby gundogan,młodszy i bardziej na pozycje xaviego niz silva, a poza tym tanszy
0
mądry ale po szkodzie, trzeba było wygrac i nie byłoby problemu