Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzeba porzadnie i to bardzo porzadnie potrzasnac tą druzyną, zmienic kilka osób, tello out, cuenca out, masche out, jakis nowy obronca i to dobry obronca, wysoki, do tego jakas typowa 9 albo ktos pokroju aguero, no i jakis zmiennik xaviego bo sergi to nie ten poziom jeszcze
0
a ze sie tak spytam przy 3 bramce dla valencii czym był zajety sergio i pique????? patrzyli sie na siebie czy co???? reakcji u nich nie było zadnej, busi powinien chyba troche odpoczac bo w takiej formie to jaki sens zeby grał, messi niech sie nauczy ze na boisku sie nie stoi ale sie zapierdziela
0
jak sie tak gra to sie zbiera tego owoce, teraz niech sie kurde wezma do roboty i niech wszyscy zapierdzielaja na tym boisku, a nie tylko taki alexis który moze tak naprawde cały czas biegac, moze nie zawsze jest skuteczny, ale np leo to mógłby sie od niego uczyc zaangazowania, widac ze potrzebujemy wzmocnien, no niestety trzeba przyznac racje, ze tiki taka jest piekna ale juz jest do rozpracowania i trzeba szukac nowych rozwiazan
0
i ze niby messi chce dostac złota piłke???? za stanie jak kołek w dupie??? sorry bardzo leo ale wróc taki jak byles kiedyś, ze cały czas biegałes, teraz nawet nie wiadomo jak to skomentowac
0
przytrafiło sie??? samo sie to zrobiło???
0
messi ma zdecydowanie za duzo strat, niech on sie nauczy czegos nowego bo jak zawsze idzie tak samo to wiadomo ze wiecej straciniz wygra, wiec niech sie chłopak ogarnie i zapieprza na tym bosiku jak conajmniej alexis
0
coby nie powiedziec luty zaaaaaawsze był trudnym miesiacem wiec tak jakby jest to norma
szkoda ze porazka tym bardziej u siebie ale widocznie było to potrzebne zeby sie chłopaki otrzasneli i nie grali jak patałachy
0
pokazał jak mozna grac i zarazem wygyrwac w pięknym stylu :)
0
czyli syfu ciąg dalszy
0
i bardzo dobrze rozkminili :) bedzie silniejszy, szybszy, moze poprawi cos nie cos jeszcze, jak naprzykład wolne i prawa noge :)
0
niech on sie w czoło stuknie
0
i bardzo fajnie :)
0
nie wezmie go na jakies słabsze mecze i spróbuje co jeszcze potrafi, i wtedy go wypozyczyc, mógłby dzisiaj troche zagrac
0
a on sobie mysli ze kim on jest????
0
narobił syfu to niech teraz za niego zapłaci, zesarc sie to kazdy potrafii a jak widac posprzatac to juz niekoniecznie
0
ciekawe jest na jakiej pozycji bedzie preferował tata jego ustawienie, moze grac i w pomocy i w ataku, mysle ze tata dokładnie przesledzł jego umiejetnosci i da rade wykrzesac z niego wszystko
0
dobrze ze widac poprawe z zdobywaniu bramek z roznych, bardzo dobrze, mysle jednak ze wykonawcy wolnych powinni duuuuuuuuzo pocwiczyc i zostawac sami po treningach zeby todokonalic
0
tata wycisnie z niego to co najlepsze
0
pierwsza połowa dość słaba, ale druga za to super, fajna gra Alvesa, naprawde dzisiaj sie spisał, pique dzielił i rządził, najabrdziej chyba cieszyjednak powrót Ibiego i owacja kibiców, fajnie by było jakby z levante zagrał chociaz jakies 30 minut
0
piekna reakcja kibiców dla Ibiego :)
0
a Messi dalej drepta po tym boisku, Leo rusz ze dupe wkoncu
0
czyli wiadomo ze jedynym celem była dymisja rosella, jesli taki był jedyny cel to sorry bardzo ale nie widze sensu w tym całym badziajstwie
0
priorytetem jest obronca, potem dopieromozna sie zastanawiac nad napastnikiem ewentualnie jakims pomoznikiem w rezerwie za Xaviego który jjuz powoli sie starzeje (np Gundogan)
0
wydaje mi sie ze cześciej powinien wychodzic song w pierwszej 11 a do tego czestszyz duet bartra z masche albo pique
0
i bardzo dobrze, super ingo, ze Ibi wrócił do treningu, teraz tylko powoli go wpuszczac i podnosic jego morale :)
0
i ty jestes kibibcem??? ich poaluj kolorowanki a nie próbujesz byc smieszny
0
oby tak było, bo wtedyto jakos bedzie wyladac
0
jak on ładnie to ujał: "że podpisanie kontraktu wywołało desperację oraz zazdrość niektórych naszych przeciwników.", najwiekszy ból ze to szzambo jest w srodku sezonu
0
jego wypowiedz swiadczy o tym ze grozby go do tego skłoniły wiec całkowicie popieram jego decyzje chcociaz szkoda zew w takich okolicznosciach
0
zrezygnował, dla jednych dobrze dla drugich niekoniecznie, w mojej opini mógł zostac, swój plan czyli zmniejszenie długu klubu wykonał i to z dobrym skutkiem wiec nie ma na niego co narzekac, pep odszdeł i nie sadze ze to do konca rosella wina, thiago to juz wogóle odszedł bo chciał i to z własnej nie przymuszonej woli,szkoda ze ta cała sprawa dzieje sie w srodku sezonu co moze miec negatywy skutek na cały zespół, skoro juz ten cały socio chciał wojne to mógł ten syf zrobic po zakonczeniu sezonu, a skoro taki z niego socio to teraz sam powinien sie usunac z tego zaszczytnego grona skoro takiego gówna narobił i nie wiem czy jest teraz z siebie tak dumny, rosell swoja misje wykonal i dzieki mu za to