Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
my ogladalismy ten sam mecz z Tatą??? bo cos mam pewne wątpliwości
0
sorry bardzo ale jak najlepszego obecnie stopera (Bartra) sadza sie na ławce a daje dzieci które okopuja prawie same siebie to nie ma sie co dziwic, nie ma messiego i juz jest klapa, montoya tez nie lepszy, chce grac w pierwszym składzie a daniemu nie dorównuje, generalnie cały mecz to była parodia a nie piłka nożna, athletic robił nas jak chciał, DOSŁOWNIE, trzeba jakies zmiany i rzeczywiscie kupic BRAMKARZA OBRONCE POMOCNIKA I NAPASTNIKA
0
dupa nie robota, mam wrazenie ze trzeba ich nauczyc wypierdzielac piłke jak jest nerwowo, na siłe do bramkarza, w kosmos wysłac a nie do bramkarza, ale obrona to chce chyba adrobic swoja głupote liczbe straconych bramek
0
niech kupią obydwu i jakegos obronce i bedzie dobrze, pozbyc sie kogos tez mozna wiec moze sie uciepie na jakiegos napastnika albo pomocika
0
grali jak ciapciaki to przegrali,proste i logiczne, dali dupy i tyle, i nie usprawiedliwia to ze nie było messiego,alexisa, itd, dali dupy po całości
0
co to kurna miało bys??????? i ze niby jak oni chca te jeden punkt stamtąd wywieźc skoro graja jak patałachy??? przeciez to sie nóz w kieszeni otwiera
0
ze tak powiem, nie wiem co sie tam dzieje, bo to jest szok, robia nas jak dzieciaków
0
oezil tez mówil ze jest fanem barcy i przeszedł do realu wiec gadanie totakie zwykłe wywiady i tyle, poczekajmy do czynów
0
poczekamy i zobaczymy
0
niech leo sie leczy a tata szczerze z nim pogada co i jak
0
nie wyglada to fajnie, ale prawda jest taka ze widocznie messi ma przeciazone te miesnie i sam jest przeciazony, niech wzmocni te partie które zaeodza i bedzie lepiej
0
jak w prawie kazdym meczu strzela karnego to co sie dziwic
0
kurcze to musi byc jakas wieksza sprawa i niech moze odpoczywa jak zregeneruje wszystko i WZMOCNI te miesnie niech wtedy wraca, niech popracuje wiecej na siłowni dla mocy w nogach i dopiero wraca, a złorą piłką to nie ma sie co martwic bo szczerze albo ribery albo cristiano (chociaz ten drugi to sobie statystyki nabija bo w wiekszosci meczów real ma karne)
0
to zalezy którego łatwiejjestsciagnac zeby nie było ze beda walczyc juz prawie go kupia a obudza sie z reka w nocniku
0
niech kurde juz tak nie oszczedzają, dadza te 12 mln i bedzie swiety spokój
0
jak za 5 mln to czemu nie
0
tyle tylko ze Leo mógł dac w tym meczy wiecejod siebie
0
dlaczego wogóle busi ma 6 a xavi 5,5????????? co to ma być??? sorry bardzo ale prosze o zmiane oceny, gdyz to własnie busi jak gubił piłki to akcja traciła na dynamice i wszyscy musieli sie wracac (oczywiscie oprócz messiego) i toonkilka razy poprostu w głupi sposób tracił te piłki
0
LEO DAJE DUPY I TO PO CAŁEJ LINI
0
mecz bardzo nudny jakdla mnie,I WIELKA PROŚBA DO OCENIAJĄCYCH ZA TEN MECZ, MESSI I BUSI NIE ZASŁUGUJĄ WIECEJ NIZ OCENA WYJŚCIOWA CZYLI 5, TAK WŁAŚCIWIE TO TYLKO TRACILI PIŁKII TO W BARDZO GŁUPI SPOSÓB, NAJSŁABSI DZISIAJ - MESSI, BUSI I ALVES
0
czy mesi jełop nie widzi innych ?????? po rozum wróc
0
kto głupigra we własnym polukarnym????!!!!!!????!!!!
0
pierwsza połowa generalnie do dupy,bardzo słabo, biegają jakby mieli kołka w tylu, troche wiecej powera ipowinnobyc lepiej, messi niech rusza tyłek a nie stoi jak pół dupy zza krzoka,
0
bo niew chce mu sie dupy ruszac, jak straci to tylko machnie reka i stoi dalej
0
messiemu jakos brakuje motywacji i tego powera którego miał kiedys
0
messieumu to juz sie dupy nie che ruszac jak straci, straciłęs to zapierdzielaj, a pózniej sie dziwic ze ma 14 strat przy 2 odbiorach
0
wspólna gra songa z messimczy cesckiem była bardzo miła dla oka, apewno dobrze mu to wyszło, spisał sie jak trzeba, martino powinien tez chya pogadac z messim o takich własnie egoistycznych zachowaniach bo to nie przystoi
0
Pierwszy to ter Stegen,drugi Pinto a trzeci Oier, a po nastepnym sezonie Pinto na emerytutre a Oier na drugiego
0
jak che i ma talent to brac odrazu
0
i teraz wszyscy w madrycie beda mowic jacy to oni genialni