Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
drążą ten temat Silvy, dajcie sobie z nim juz spokój, a weźcie sie za jakis bardziej realny transfer
0
to jemu dzieki za 100 punktów w lidze i odzyskanie mistrzostwa hiszpani
0
Jupp odrazu odpada bo sam mówił ze nie chce trenowac ZADNEJ druzyny, a jesliby dało szanse miec Simeone to byłoby bardzo ale to bardzo dobrze, Bielsa to tez dobra opcja zwłaszcza ze jest bezrobotny i nie trzeba by błacic klauzuli
0
Klopp to byłoby COŚ :) dałby popalic w hiszpanskiej
0
Laudrup tez sie dobrze prezentuje, wazne zeby miał jaja i umiał poprowadzic naszych piłkarzy, sciągnął klasowego obronce i umiał wszystko połączyc do kupy
0
ja najbardziej widze Koemana, resz ta cięzko Luis dopiero co podpisał kontrakt z celtą, V-B nie ten poziom, moze Bielsa ale to tez niby nie wiadomo, a Jupp powoli chyli sie ku emeryturze wiec nikłe szanse, mój wybór to Koeman :)
0
kurde to straszna lipa, zawsze cos musi byc nie tak, pozostaje zyczyc tylko powrotu do pełni zdrowia
0
i teraz mozna pogratulowac obojętności, ja juz nie mam pojecia kogo oni kupią, naprawde, az zal patrzec na te sytuacje z transferami
0
no i ma racje
0
a tito jak głipu dalej sie bedzie upierał zeby go sciągnąc
0
ja pierdziele uparł sie jak głupi a silve, a szanse so takie znikome ze bania mała, lepiej walnąc 40 mln za luiza imiec obronce na dobre klika lat
0
no i dobra, w koncu jakis konkret,teraz wziąc sie za luiza i po sprawie
0
pierdzielenie o szopenie :) historia bayernu pierdu pierdu, ktos mu gadke napisał i tyle
0
jak dla mnie dac te 40 mln dla chelsea za luzia i jest stoper jak trzeba, młody, sprytny, ma kopyto, przy roznych tez umie sie zachowac
0
czy wiekszy udział to bym sie kłócił, a na mundial i tak ma marne sznase zeby pojechac, jak juz to dupa po niewycheblowanej desce
0
i on niby jeszcze chciał sie zrzec zarobków????? bzdura jak sie patrzy
0
kupic luiza za 40 mln i bedzie po kłopocie
0
amen :)
0
sam bardzo naciskał,a nie patrzył na przykład Xaviego, który był w podobnej sytuacji, prawda jest taka ze w bayernie bedzie grał tylko troszke wiecej, ale tylko troszke, dobry był ale skoro tak chciał to jego sprawa, a to ze pojedzie na MŚ i tak sa nikłe, powiedzmy sobie szczerze, którys z podstawowego skąłdu reprezentacjci musiłąby odniesc powazną kontuzje i tyle
0
wyjasnione bardzo prosto i logicznie
0
a to ze 50 % praw zostaje dla Barcy nie ma przypadkiem wpływy na te kwote 5mln? bo jesli nie to zarty chyba sobie jakies robią, niedawno mówili ze mniej niz 10 mln to nawet nie patrza
0
to byłby mądry ruch - kupienie Luzia :)
0
troche duzo jak za 19 latka
0
moze bedzie mniej drewnianyniz pedro ostatnio, trzeba zobaczyc co tam z niegozostało i co mozna wykrzesac
0
jak tylko chelsea bedzie sie chciała pozbyc luiza to powinnismy brac i nie patrzec, młody i przyszłościowy,a wyciągniecie slivy z PSG graniczy z cudem
0
a david luiz sie modli idziekuje Bogu za wygraną i to jest postawa godna nasladowania
0
xavi musi w koncu porzadnie odpocząc i wiecej sznas dla thiago bo inaczej moze byc lipa w sezonie
0
co by nie powiedziec ale w tej hiszpani brakuje 3 piłkarzy a mianowicie: Puyola, Xabiego Alonso i starego Villi, wtedy moze by jakos dali rade a tak to ani ładu aniu składu, gra tylko iniesta a reszta ledwo sie toczy
0
tylko pogratulowac
0
tutaj jedynie iniesta gra cokolwiek