0

jak mozna zostawic takiego drewnianego pedro to ja nie wiem

0

tak zle grającej hiszpani dawno nie było i to bardzo dawno :(

0

i daj tu ramosowi strzelac karnego, z wlochami dął rade a tutaj dał dupy

0

ojciec dyrektor Bosque podnósl 4 litery z ławki :D

0

czyżby brazylia przerwała serie meczów bez porazki wsród Hiszpanów???

0

tak grająca Hiszpania guzik zrobi, a Brazylia przeżywa chyba dawno uczekiwane odrodzenie, a to chyba zasługa Scolariego, którychyba jako jedyny moze cos osiągnąc z Brazylią, nadal jestem za Hiszpanią ale tak grająca brazyila z takim pressingiem robi wrazenie

0

po co nam kolejn napastnik, jesli by przyszedł, to pedroi alexis na lawe a villa to juz nie wspomne

0

kurcze rotacja jest potrzebna jak nic :) Xavi młody nie jest i musi byc gotowy na te wazniejsze mecze i a tych mniej puszczac thiago i niech gra, jak sie ogra to bedzie cześciej grał i w koncu zastąpoi Generała, który jednakbądx co bądź zbliza sie do konca

0

trzeba zatrzymac Thiago za wszelką cene, dac uz odpoczywac Xaviemu i dawac szanse przedewszystkim jemu

0

pierdu pierdu, to samo co z Lewym, jakos nie widze ani jednego, ani drugiego, poza tym jak on ma strzelac min 20 bramek na sezon, skoro teraz przez 3 sezony strzelił ponad 30, przede wszystki kupic OBROŃCE, a potem myslec nad reszta

0

sprzedać Fontasa, Bojana, Afelleya, Ville, Valdesa, wypozyczyć dos Santosa, Deulofeu, Rafinhe, Oiera, Cuence, zostaje Thiago, Tello, Bartra i Alexis oczywiście

0

masche zachował sie jak kretyn, a powiedzmy szczerze mesi tez nie pokazał jakos bardzo wiele, nie było "wielkich umiejętności" , było przeciętnie

0

nie on sam stworzył to co było wiec niech nie przypisuje sobie samych zasług, powtarzam po raz kolejny, rosell nie miałby takich problemów gdyby nie długi laporty, to co stworzył jego zarzą było piekne ale teraz trzeba płacic za długi przeszłości i taka jest prawda

0

najbardziej szkoda Cuenki i Afellaya, byli dobrzy w tym co robili:(

0

zawsze mądry, ale gdyby nie jego długi to rosell nie musałby teraz tak zaciskać pasa, fajnie jest jak nie musisz tak sie martwić o kase, ale to laoprta zostawił taką jak on to okresla "spuścizne" wiec panu dziekuje

0

chcoziac najbardziej to miszkoda Afelleya

0

Thiago i Tello koniecznie mają zostac bo napewno sie przydadzą, valdesa jednak bym komus sprzedał teraz jak jeszcze mozna zarobic, villa odjeidze i lepiej dla niego, fontas, bojan i afellay do sprzedazy i jakas kasiorka sie uzbierze

0

ale chudzinka z niego :0

0

moim zdaniem sie wpaduje, jest skormny i gada z sensem

0

dzięki Abi za wszystko :) brawa dla Ciebie i ukłony do ziemi za cąłyTwój trud i walke :)


Nie musicie już jeździć tak pozarządzie zrobił otcozrobił i już sie nie odstanie,a może tak miało być

0

wara od Thiago, chociaż nie sądze że zrobiłby coś takiego

0

jeśli już ma odejśc to najlepiej chyba dla niego do arsenalu

0

jedziecei po tym zarządzie jak nie wiaodmo co, nie bronie go, ani zarządu ani rosella, ale cikeaw jak wu byście to wszystko ogarneli, widocznie tak musieli postapić, a nia trzymac gona siłe, trea zpójdzie grąc jeszcze gdzie indziej i będzie mu dobrze a potem wórci do Barcy i będzie git

0

co wy macie z tym laportą?

0

dzieki Abi, za Twoje wszystkie ecze :) jest super ościu, wygrałaś to co trzeba było wygrać :)

0

poprostu ta opcja to miód malina

0

po pierwsze nie odejdzie, a poza tym milan nie wyłozy naswet 18 mln

0

i dobrze że song nie da sobie w kasze dmuchać, ma przynajmniej asyste

0

i bardzo dobrze, teraz bramkarza i obronce, posprzedawac lub powypozyczac inych którzy sie nie przydadzą i gotowi na sezon :P

0

jakas impra czemu nie,ale kasa za niego sie nalezy i to ok 12 mln jak nie więcej, che odejśc to niech załatwi sobie w monaco, gościu ma kase więc nie będzie żadnego problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?