0

barca zbyt pasywnie gra w obronie

0

troche poniosło pedro

0

jak messi bezie grał takie płaskie piłki to ona nigdy nie przejdzie

0

pedro dał dupy, bo nie zdąrzył zabrać piłki

0

i bardzo dobrze,dadza rade, w razie czego wejdzie iniest poczaruje ibędzie git

0

tych strzałów może i nie pada strasznie wiele, ale jak juz lecą to barca często traci te brmaki

0

Coś Ronaldo próbuje dogonić Leo w Pichichi :D

0

powinien isc

0

nie było źle

0

oni sa chyba nie poważni, czy villa ie ma nogi że nie może zagrąc chociaż 10 min?

0

wejdą wszyscy oprócz villi, to już kest lekka przesada ze stronysztabu szkoleniowego

0

akurat w takich sytuacjach jak ta czyli bezpiecznych to musza wpuszczać ville, jak nie to on wexmie dupe w troki i se pójdzie gdzieś

0

w końcu ktos odwarzył się ściągną cmessiego
teraz gdzie jest villa

0

i teraz na luzie może dac alexisa i ville

0

i własnie tak to sie robi

0

a juz mogło być po meczu

0

i teraz villa do boju

0

jeszcze jeden jeszcze jeden

0

i nie ma lipy :D

0

strzelcie te brame i będzie spokój

0

zaczyna sie ta nieostrożnoiśc, i znowu Masche daje dupy

0

trzeba trochę przycisną cta malage bo ona się rozkręca, a u nas moze jakies zmiany

0

pinto nie miał szans

0

teraz trzeba bardzo szybko strzelić żeby był jakiś porządek

0

chelra jasna, kuźwa co się dzieje z tą obroną Barcy

0

do tych rożnych Puyol by sie przydał

0

a mogło byc 3:1

0

teraz trza dobić malage i pokazac kto rządzi

0

i po co on strzelał ?!?!?!?

0

powoli sie rozkręcają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?