Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barca zbyt pasywnie gra w obronie
0
troche poniosło pedro
0
jak messi bezie grał takie płaskie piłki to ona nigdy nie przejdzie
0
pedro dał dupy, bo nie zdąrzył zabrać piłki
0
i bardzo dobrze,dadza rade, w razie czego wejdzie iniest poczaruje ibędzie git
0
tych strzałów może i nie pada strasznie wiele, ale jak juz lecą to barca często traci te brmaki
0
Coś Ronaldo próbuje dogonić Leo w Pichichi :D
0
powinien isc
0
nie było źle
0
oni sa chyba nie poważni, czy villa ie ma nogi że nie może zagrąc chociaż 10 min?
0
wejdą wszyscy oprócz villi, to już kest lekka przesada ze stronysztabu szkoleniowego
0
akurat w takich sytuacjach jak ta czyli bezpiecznych to musza wpuszczać ville, jak nie to on wexmie dupe w troki i se pójdzie gdzieś
0
w końcu ktos odwarzył się ściągną cmessiego
teraz gdzie jest villa
0
i teraz na luzie może dac alexisa i ville
0
i własnie tak to sie robi
0
a juz mogło być po meczu
0
i teraz villa do boju
0
jeszcze jeden jeszcze jeden
0
i nie ma lipy :D
0
strzelcie te brame i będzie spokój
0
zaczyna sie ta nieostrożnoiśc, i znowu Masche daje dupy
0
trzeba trochę przycisną cta malage bo ona się rozkręca, a u nas moze jakies zmiany
0
pinto nie miał szans
0
teraz trzeba bardzo szybko strzelić żeby był jakiś porządek
0
chelra jasna, kuźwa co się dzieje z tą obroną Barcy
0
do tych rożnych Puyol by sie przydał
0
a mogło byc 3:1
0
teraz trza dobić malage i pokazac kto rządzi
0
i po co on strzelał ?!?!?!?
0
powoli sie rozkręcają