Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tito znowu czeka na zmiany do końca nie wiadomo po co
0
w drugiej połowie wogóle nie ma pedro i chyba tylko Xavi i Puyol wiedzą co się dzieje na boisku
0
cos messiemu sie chyba troche nudzi, bo stoi jak kołek w dupie
0
kuźwa spiąc poslady i zapierdzielać na tym boisku, za cos im płacą, wziąc sie do roboty dziady jedne
0
niby transfer byłby dobry, ale Reina jest w wieku Valdesa, trzeba nam kogoś ciut młodszego
0
absoltunie zgadzam się z aytorem, nic dodac nic ująć
0
może cos się uda sklecić z cantery
0
tyko dlaczego tak naprawde VV chce odejść, ie podoba mu ssię gra w najlepszej drużynie świata?
0
ter stegen lub muslera to bramkarze którzy graja na poziomie, sa do wyciągnięcia a i nie powinni być zbyt drodzy
0
fajnie by było ściągnać neuera ale na to raczej sam bayern sie nie zgodzi i nawet pep nie będzie miał tu nic do gadania
0
trudno będzie zastapic VV, ale jakos będzie trzeba, szkoda że odchodzi bo tworzył pewną całośc z resztą drużyny
0
byłem nie mal pewny że on tu zakończy kariere, a teraz trzeba będzie go sprzedac żeby jeszcze coś z niego było
0
tego to bym się nie spodziewał,zawsze był filarem w bramce, inna liga może mu nie podpasować
0
pep sobie poradzi, ma tam świetnych zawodników, i pozostaje tylko życzyc mu szczęścia :D
0
no i zrypali sprawe, teraz w maladze trza wysokowygrać
0
alexis zaczyna mnie irytować, lubie chłopaka ale bez przesady
0
sie chłopaki rozkręcaja
0
zrobił co trzeba
0
ciekawe czemu jakoś Pep w Barcie umowe podpisywał krótkoterminowe a w Bayernie będzie miałe aż do 2016 r?
0
alexis za długo czeka na strzał
0
co sie odwlecze to nie uciecze
0
takiej setki to alexis chyba nie miał w tym meczu
0
to se messi nie pogra, zobaczymy jak młodziaki
0
teraz niektórzy narzekaja na Alexisa, ale jak w jakims meczu uratuje nam dupe z pod noża, to będziecie go wielić :d ogarnijcie się i uwierzcie mu
0
Alexis sie wkońcu odblokuje i wtedy będzie strzelał
0
i znowu cos sie dzieje daniemu :(
0
niech alexis strzeli bramkę i wtedy wsio będzie git
0
piękna brama, a ten"no looking' alexisa, niebo
0
taki mecz nie ma jakos szans, zgranie tyly piłkarzy z róznych drużyn którzy sa indywidualnościami byłoby strasznie truden
0
real zaczyna grać, ale nie ma się co oszukiwac celta gra wielkie GÓWNO, nie umijęją podać piłki do kolegi