0

tito znowu czeka na zmiany do końca nie wiadomo po co

0

w drugiej połowie wogóle nie ma pedro i chyba tylko Xavi i Puyol wiedzą co się dzieje na boisku

0

cos messiemu sie chyba troche nudzi, bo stoi jak kołek w dupie

0

kuźwa spiąc poslady i zapierdzielać na tym boisku, za cos im płacą, wziąc sie do roboty dziady jedne

0

niby transfer byłby dobry, ale Reina jest w wieku Valdesa, trzeba nam kogoś ciut młodszego

0

absoltunie zgadzam się z aytorem, nic dodac nic ująć

0

może cos się uda sklecić z cantery

0

tyko dlaczego tak naprawde VV chce odejść, ie podoba mu ssię gra w najlepszej drużynie świata?

0

ter stegen lub muslera to bramkarze którzy graja na poziomie, sa do wyciągnięcia a i nie powinni być zbyt drodzy

0

fajnie by było ściągnać neuera ale na to raczej sam bayern sie nie zgodzi i nawet pep nie będzie miał tu nic do gadania

0

trudno będzie zastapic VV, ale jakos będzie trzeba, szkoda że odchodzi bo tworzył pewną całośc z resztą drużyny

0

byłem nie mal pewny że on tu zakończy kariere, a teraz trzeba będzie go sprzedac żeby jeszcze coś z niego było

0

tego to bym się nie spodziewał,zawsze był filarem w bramce, inna liga może mu nie podpasować

0

pep sobie poradzi, ma tam świetnych zawodników, i pozostaje tylko życzyc mu szczęścia :D

0

no i zrypali sprawe, teraz w maladze trza wysokowygrać

0

alexis zaczyna mnie irytować, lubie chłopaka ale bez przesady

0

sie chłopaki rozkręcaja

0

zrobił co trzeba

0

ciekawe czemu jakoś Pep w Barcie umowe podpisywał krótkoterminowe a w Bayernie będzie miałe aż do 2016 r?

0

alexis za długo czeka na strzał

0

co sie odwlecze to nie uciecze

0

takiej setki to alexis chyba nie miał w tym meczu

0

to se messi nie pogra, zobaczymy jak młodziaki

0

teraz niektórzy narzekaja na Alexisa, ale jak w jakims meczu uratuje nam dupe z pod noża, to będziecie go wielić :d ogarnijcie się i uwierzcie mu

0

Alexis sie wkońcu odblokuje i wtedy będzie strzelał

0

i znowu cos sie dzieje daniemu :(

0

niech alexis strzeli bramkę i wtedy wsio będzie git

0

piękna brama, a ten"no looking' alexisa, niebo

0

taki mecz nie ma jakos szans, zgranie tyly piłkarzy z róznych drużyn którzy sa indywidualnościami byłoby strasznie truden

0

real zaczyna grać, ale nie ma się co oszukiwac celta gra wielkie GÓWNO, nie umijęją podać piłki do kolegi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?