Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najlepsza jest odpowiedź na książka : Biblia :) Leo pokorny jak zawsze :)
0
czyli teraz można mówić tylko o realu i chelsea, bo oni sa mistrzami ?
0
alexis jest git i nie ma sie go co czepiać
0
przecież to on ciąglę pluje na ten zarżąd, prawda jest taka że gdyby nie narobił takich długów żadane Katar niue byłby potrzebny
0
pomogą mu
0
bardzo mądre słowa
0
jaki on jest pusty
0
znając filozofie pepa odnośnie kontraktów, ta oferta go raczej nie przekonuje :D
0
marca znowu pisz eswoje brednie
0
pepe chyba nie widział tych powtórek, albo nie jest świadom tego co mówi
0
kiedyś dla Mou najlepsza ligą świata była Premier Leagu, a z sędzią to ma racje karny powinien byc ale dla Barcy jak już
0
nie było tak źle jak na taką obronę, szkoda tych straconych bramek, ważne że nadal jest 8 pkt przewagi lider, na wiosnę trzeba uważać na kontuzje i wygrywać wszystkie mecze po kolei. ale było nawet dobrze, zwłaszcza bramki messiego :) VeB !!!!
0
do roboty panowie, trza to wygrać, do boju BARCO !!!!!
0
cesc sie spisał, zobaczymy co pokaże alexis ???
0
co rypnął, fifa sie kłania :D
0
Xabi powinienwylecieć :) brawa dala sędziego
0
no i sędzia dał dupy, karny jak się patrzy :D
0
ten sędzia jest jakis nienormalny, jak będzie takie faule odgwizdywał to nie będzie meczu tylko same rzuty wolne
0
teraz trzeba zmęczyć real
0
sędzia naprawde tylko przeszkadza :D
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm meczyk po polsku
0
sędzia jest bardzo skrupulatny
0
ja pierdacze, teraz to juz wogóle będzie ciężko, kolejny kontuzjowany :(
0
trzeba uspokoic mecz, teraz może nie jest najlepiej, ale real później klapnie, trzeba poczekać chociaż prawdą jest że dali dupy przy bramce :(
0
fabs od początku
VV
Alves - Song- Masche - Alba
Xavi- Busi- Fabs
Alwxis - Messi - Pedro
a iniesta w II za cesca, do tego villa i tello, albo adriano do obrony
0
wszystkie są fajne, ale 10, 12, 13 i 15 najlepsze
0
powolo normalnie i zaczyna mówić z sensem :)
0
sergioco jest głupi to nie mam pytań, nie może robić takich rzeczy
0
ile puyolowi może zająć powrót do piłki? !!?!?!?!
0
a ile razy barca wygrywała na SB, takie głupie gadanie