0

najlepsza jest odpowiedź na książka : Biblia :) Leo pokorny jak zawsze :)

0

czyli teraz można mówić tylko o realu i chelsea, bo oni sa mistrzami ?

0

alexis jest git i nie ma sie go co czepiać

0

przecież to on ciąglę pluje na ten zarżąd, prawda jest taka że gdyby nie narobił takich długów żadane Katar niue byłby potrzebny

0

pomogą mu

0

bardzo mądre słowa

0

jaki on jest pusty

0

znając filozofie pepa odnośnie kontraktów, ta oferta go raczej nie przekonuje :D

0

marca znowu pisz eswoje brednie

0

pepe chyba nie widział tych powtórek, albo nie jest świadom tego co mówi

0

kiedyś dla Mou najlepsza ligą świata była Premier Leagu, a z sędzią to ma racje karny powinien byc ale dla Barcy jak już

0

nie było tak źle jak na taką obronę, szkoda tych straconych bramek, ważne że nadal jest 8 pkt przewagi lider, na wiosnę trzeba uważać na kontuzje i wygrywać wszystkie mecze po kolei. ale było nawet dobrze, zwłaszcza bramki messiego :) VeB !!!!

0

do roboty panowie, trza to wygrać, do boju BARCO !!!!!

0

cesc sie spisał, zobaczymy co pokaże alexis ???

0

co rypnął, fifa sie kłania :D

0

Xabi powinienwylecieć :) brawa dala sędziego

0

no i sędzia dał dupy, karny jak się patrzy :D

0

ten sędzia jest jakis nienormalny, jak będzie takie faule odgwizdywał to nie będzie meczu tylko same rzuty wolne

0

teraz trzeba zmęczyć real

0

sędzia naprawde tylko przeszkadza :D

0

0

sędzia jest bardzo skrupulatny

0

ja pierdacze, teraz to juz wogóle będzie ciężko, kolejny kontuzjowany :(

0

trzeba uspokoic mecz, teraz może nie jest najlepiej, ale real później klapnie, trzeba poczekać chociaż prawdą jest że dali dupy przy bramce :(

0

fabs od początku
VV
Alves - Song- Masche - Alba
Xavi- Busi- Fabs
Alwxis - Messi - Pedro
a iniesta w II za cesca, do tego villa i tello, albo adriano do obrony

0

wszystkie są fajne, ale 10, 12, 13 i 15 najlepsze

0

powolo normalnie i zaczyna mówić z sensem :)

0

sergioco jest głupi to nie mam pytań, nie może robić takich rzeczy

0

ile puyolowi może zająć powrót do piłki? !!?!?!?!

0

a ile razy barca wygrywała na SB, takie głupie gadanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?