Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziejue sie w madrycie :)
0
trochę wstyd Pepa :(
0
REALOWI tak sędziowe daja już 3 "niby" spalone celty
0
idzie sobie jak gdyby nigdy nic :D
0
dziękuemy Barcelono :)
0
szkoda tego bramkarza, bo generlanie jest naprawde dobry
0
lodzoi miodzio
0
thiago ładnie skleił i w końcu villa
0
troche messi zrąbał te akcje, nawet alexis nie dobiega do takich piłek
0
cos mi sie zdaje że pedro zejdzie za nie bawem
0
alexis jak mały motorek zapierdziela
0
ale gra więc jest gites
0
akcja miodzio, tylko szkoda pique, nie wiadomo co mu tam przeskoczyło
0
chciałbym żeby jeszcze strzelił hociaż Alexis w tym meczu
0
brawo Sergio
0
i oto właśnie chodzi, brama jak w fifie :)
0
trzeba teraz spiąć poslady i zapierdzielać i strzelać !!!
0
ale tam gęsto na połowie atletico :D
0
będzie dobrze
0
niepotrzebnie dawał go w tym meczu, jeszcze by zdążył pobić rekord, a wiadomo że Benfica gra ostro,DUPA nie robota
0
song coś dzisiaj nie ogarnia
0
czemu koleś mówi mariano ?!?!?!
0
marca jak zwykle wpisuje co innego
0
ronaldo się odblokowuje
0
troche szkoda że villa nie zagra
0
teraz todali dupy
0
teraz barca miażdży !!!!!
0
.do przerwybardzopozytywnie
0
adriano za montoye i gitees
0
obrona nie może popełniać takich błędów