0

dziejue sie w madrycie :)

0

trochę wstyd Pepa :(

0

REALOWI tak sędziowe daja już 3 "niby" spalone celty

0

idzie sobie jak gdyby nigdy nic :D

0

dziękuemy Barcelono :)

0

szkoda tego bramkarza, bo generlanie jest naprawde dobry

0

lodzoi miodzio

0

thiago ładnie skleił i w końcu villa

0

troche messi zrąbał te akcje, nawet alexis nie dobiega do takich piłek

0

cos mi sie zdaje że pedro zejdzie za nie bawem

0

alexis jak mały motorek zapierdziela

0

ale gra więc jest gites

0

akcja miodzio, tylko szkoda pique, nie wiadomo co mu tam przeskoczyło

0

chciałbym żeby jeszcze strzelił hociaż Alexis w tym meczu

0

brawo Sergio

0

i oto właśnie chodzi, brama jak w fifie :)

0

trzeba teraz spiąć poslady i zapierdzielać i strzelać !!!

0

ale tam gęsto na połowie atletico :D

0

będzie dobrze

0

niepotrzebnie dawał go w tym meczu, jeszcze by zdążył pobić rekord, a wiadomo że Benfica gra ostro,DUPA nie robota

0

song coś dzisiaj nie ogarnia

0

czemu koleś mówi mariano ?!?!?!

0

marca jak zwykle wpisuje co innego

0

ronaldo się odblokowuje

0

troche szkoda że villa nie zagra

0

teraz todali dupy

0

teraz barca miażdży !!!!!

0

.do przerwybardzopozytywnie

0

adriano za montoye i gitees

0

obrona nie może popełniać takich błędów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?