Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brakowało tego Sancheza
0
aleXis ma asyste
co by nie powiedzieć rozruszał tę Barcę
0
nareszcie kurna chata
0
terlecki co ma komentazre to nie moge :(
0
nareszczie
0
i teraz Villa i miażdżymy Ruskich
0
nareszcze się Tell oogarnął
0
zmieniaj Tello, on tylko oddaje piłke
0
takie ciecie malinowe
0
jakie fajfusy, dają takiej wielkiej dupy że bania mała
0
coś widac że nie mogą dać rady z ruskimi
0
stoją jak stare dziadki
0
niech mi ktoś powie: co się dzieje z nasza barca?
0
coś są problemy z tymi samobójami
0
real ma trochę fuksa
0
ale dają czadu
0
city daje czadu
0
marcelo nieźle walnął
0
yaya jest nie możliwy, najlepszy zdefensywnny pomocnik
0
pan jagoda chyba nie nadąża, bo Dzeko już wszedł :D
0
szkoda że nie ma toure z nami, ale nie wiadomo czy grałby tak samo jak by nie przeszedł do City
0
real ciśnie
0
Ale yaya toure wymiata, TIR jak sie patrzy :D
0
i znowu nie będzie go na GD
0
żeby nigdy nie wrócił, długi będą jeszcze większe
0
a kto był kapitanem w tym meczu u Hiszpanów ?
0
jednak potrafi wypowiedzieć się bardzo kulturalnie i z szacunkiem, to trzeba mu oddać bo jest naprawdę świetnym trenerem, szacunek dla Mou :)
0
ale to i tak nie jest ta barca, Song może być z siebie zadowolony
0
no i koniec
0
panie sędzią koncz pan