0

brakowało tego Sancheza

0

aleXis ma asyste
co by nie powiedzieć rozruszał tę Barcę

0

nareszcie kurna chata

0

terlecki co ma komentazre to nie moge :(

0

nareszczie

0

i teraz Villa i miażdżymy Ruskich

0

nareszcze się Tell oogarnął

0

zmieniaj Tello, on tylko oddaje piłke

0

takie ciecie malinowe

0

jakie fajfusy, dają takiej wielkiej dupy że bania mała

0

coś widac że nie mogą dać rady z ruskimi

0

stoją jak stare dziadki

0

niech mi ktoś powie: co się dzieje z nasza barca?

0

coś są problemy z tymi samobójami

0

real ma trochę fuksa

0

ale dają czadu

0

city daje czadu

0

marcelo nieźle walnął

0

yaya jest nie możliwy, najlepszy zdefensywnny pomocnik

0

pan jagoda chyba nie nadąża, bo Dzeko już wszedł :D

0

szkoda że nie ma toure z nami, ale nie wiadomo czy grałby tak samo jak by nie przeszedł do City

0

real ciśnie

0

Ale yaya toure wymiata, TIR jak sie patrzy :D

0

i znowu nie będzie go na GD

0

żeby nigdy nie wrócił, długi będą jeszcze większe

0

a kto był kapitanem w tym meczu u Hiszpanów ?

0

jednak potrafi wypowiedzieć się bardzo kulturalnie i z szacunkiem, to trzeba mu oddać bo jest naprawdę świetnym trenerem, szacunek dla Mou :)

0

ale to i tak nie jest ta barca, Song może być z siebie zadowolony

0

no i koniec

0

panie sędzią koncz pan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?