0

ja pierdacze

0

fabs zawodniekiem meczu

0

idawać do przodu nareszcie Cesc się obudził

0

jest DUPA, a jak to tito naprawi to nie mam pojęcia, jest klapa

0

alves gra piach, montoyamoże nie gra tak ofensywnie ale rozważniej,sędzia też się myli co chwilę

0

pisze to marka, więc weźmy poprawkę :D

0

chociaż do tego się Messi przydał

0

Messi to dzisiaj parówa, mógł przepuścić dalej

0

Xavi niech nauczy Fabsa i Thiago jak się dyryguje i gra w Barcie

0

mistrzu strzela !!!!!!! Xavi nasz geniuszu !!!!

0

weźmy tego Tonio

0

i teraz granada powinna wygrywać

0

jak Cesc ma tak grać niech wraca do londynu

0

fabs to jest największy piach w barcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

grubaśno się dzieje

0

co ten messi robi ?!?!?!?!?!?!?!??!?

0

messi za rzadko podnosi piłke przy strzałach na bramke

0

a kibice to już wogóle patologia !!!!!!!!

0

dzisiaj najbardziej to chrzani Messi, traci piłki i jeszcze marudzi

0

Fabs coraz częściej daje dupy z tymi podaniami

0

i bardzo dobrze

0

Xavi się rozgrzewa, więc będzie dobrze

0

i zaraz madryt doklei historyjkę

0

messi coś zaczyna gwiazdorzyć

0

coś czuję że Xavi się przyda w drugiej połowie

0

co ta Barca robi ?!?!?!?!?!??!

0

coś ci kibice nie dają rady :(

0

100 % zgodności z Macio93

0

i znowu zacznie się jadka zupełnie bez sensu, trzeba panowac nad językiem

0

na pewno będzie ciężko, ale damy rade, mówi się trudno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?