Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja pierdacze
0
fabs zawodniekiem meczu
0
idawać do przodu nareszcie Cesc się obudził
0
jest DUPA, a jak to tito naprawi to nie mam pojęcia, jest klapa
0
alves gra piach, montoyamoże nie gra tak ofensywnie ale rozważniej,sędzia też się myli co chwilę
0
pisze to marka, więc weźmy poprawkę :D
0
chociaż do tego się Messi przydał
0
Messi to dzisiaj parówa, mógł przepuścić dalej
0
Xavi niech nauczy Fabsa i Thiago jak się dyryguje i gra w Barcie
0
mistrzu strzela !!!!!!! Xavi nasz geniuszu !!!!
0
weźmy tego Tonio
0
i teraz granada powinna wygrywać
0
jak Cesc ma tak grać niech wraca do londynu
0
fabs to jest największy piach w barcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
grubaśno się dzieje
0
co ten messi robi ?!?!?!?!?!?!?!??!?
0
messi za rzadko podnosi piłke przy strzałach na bramke
0
a kibice to już wogóle patologia !!!!!!!!
0
dzisiaj najbardziej to chrzani Messi, traci piłki i jeszcze marudzi
0
Fabs coraz częściej daje dupy z tymi podaniami
0
i bardzo dobrze
0
Xavi się rozgrzewa, więc będzie dobrze
0
i zaraz madryt doklei historyjkę
0
messi coś zaczyna gwiazdorzyć
0
coś czuję że Xavi się przyda w drugiej połowie
0
co ta Barca robi ?!?!?!?!?!??!
0
coś ci kibice nie dają rady :(
0
100 % zgodności z Macio93
0
i znowu zacznie się jadka zupełnie bez sensu, trzeba panowac nad językiem
0
na pewno będzie ciężko, ale damy rade, mówi się trudno