0

i znowu Xavi, powtórka z rozrywki z tamtego sezonu :)

0

Tello zmienił image !!!

0

narexzcei, kurna chata, dzieki BOGU !!!

0

niech idzie on i Fontas i po sprawie, oczywiście narazie tylko na wypożyczenie

0

żeby nie było źle z iniestą :(

0

magia

0

będzie ciekawie

0

i bardzo dobrze

0

dos Santosa i Tello wypożyczyć, a ściągnąc Songa i po sprawie :)

0

Pinto daje czadu ostatnio z tymi karnymi :)

0

Przepraszam ,ale to messi ma więcej trofeów !!!!

0

0

Mówią że CR7 najlepszym piłkarzem fazy grupowej. Sorry bardzo ale pierwsze 2 mecze nie grał nic, jak chce być uznawany najlepszym to nie może marnować takich okazji jakie miał. Liczy się cały turniej. Zobaczymy jak zagra z Hiszpanią, oni nawet piłki nie dotkną. :D

0

Niech uważa bo jego też zwolnią z Realu :D

0

Prawda jest taka że z Arsenalem jakiekolwiek transfery są strasznie ciężkie :)

0

Czysty debil, i tyle, zawsze będzie miał problem z Messim :D

0

wŁAŚNIE O TO CHODZI ,PIŁKA TO NIE WSZYSTKO :)

0

Ale że Ramos dał dupy z Balotellim to nic nie mówi :D

0

Takich słów nikt się nie spodziewał :)

0

Ibi rosnie w oczach, jak tak utrzy ma i się podniesie to będzie straszył ,zwłaszcza ta druga bramka :)

0

Keita jak juz to może odejśc za darmo jak ma w kontrakcie, Thiago na bank nie odejdzie, a jak Affelay będize grał jak teraz w Holandii to nie sądzę żęby doszło do skutku :)

0

Istna patologia :D

0

Ibi wraca do formy :)

0

Zobaczymy, fajnie jakby obronili tytuł, ale wszystko się okaże na boisku :)

0

Debilizm Madrytu jest nie do pojęcia :D

0

Jedyna jego mądra wypowiedź jaka znam :)

0

Niech wygra Espana !!!!

0

To żę VV jest lepszy od Ikera, to kolesia poniosło, żeby VV grał w pierwszej 11 La Roja. Poza tym Pinto zawsze bronił w CdR, w finale z Realem nie zagrał źle, a i Pep mu ufa. Jeśli będzie zdrowy i w pełni gotowy to zagra, a jak nie to dopiero wtedy VV.

0

Durna baba, to niech najlepiej zagrają na polskim orliku :D Ci z Madrytu zawsze wymyślają problemy, mecz nie mógł być na SB bo remont, w dupe se wsadźcie takie decyzje

0

Bardzo subiektywne !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?