Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i znowu Xavi, powtórka z rozrywki z tamtego sezonu :)
0
Tello zmienił image !!!
0
narexzcei, kurna chata, dzieki BOGU !!!
0
niech idzie on i Fontas i po sprawie, oczywiście narazie tylko na wypożyczenie
0
żeby nie było źle z iniestą :(
0
magia
0
będzie ciekawie
0
i bardzo dobrze
0
dos Santosa i Tello wypożyczyć, a ściągnąc Songa i po sprawie :)
0
Pinto daje czadu ostatnio z tymi karnymi :)
0
Przepraszam ,ale to messi ma więcej trofeów !!!!
0
0
Mówią że CR7 najlepszym piłkarzem fazy grupowej. Sorry bardzo ale pierwsze 2 mecze nie grał nic, jak chce być uznawany najlepszym to nie może marnować takich okazji jakie miał. Liczy się cały turniej. Zobaczymy jak zagra z Hiszpanią, oni nawet piłki nie dotkną. :D
0
Niech uważa bo jego też zwolnią z Realu :D
0
Prawda jest taka że z Arsenalem jakiekolwiek transfery są strasznie ciężkie :)
0
Czysty debil, i tyle, zawsze będzie miał problem z Messim :D
0
wŁAŚNIE O TO CHODZI ,PIŁKA TO NIE WSZYSTKO :)
0
Ale że Ramos dał dupy z Balotellim to nic nie mówi :D
0
Takich słów nikt się nie spodziewał :)
0
Ibi rosnie w oczach, jak tak utrzy ma i się podniesie to będzie straszył ,zwłaszcza ta druga bramka :)
0
Keita jak juz to może odejśc za darmo jak ma w kontrakcie, Thiago na bank nie odejdzie, a jak Affelay będize grał jak teraz w Holandii to nie sądzę żęby doszło do skutku :)
0
Istna patologia :D
0
Ibi wraca do formy :)
0
Zobaczymy, fajnie jakby obronili tytuł, ale wszystko się okaże na boisku :)
0
Debilizm Madrytu jest nie do pojęcia :D
0
Jedyna jego mądra wypowiedź jaka znam :)
0
Niech wygra Espana !!!!
0
To żę VV jest lepszy od Ikera, to kolesia poniosło, żeby VV grał w pierwszej 11 La Roja. Poza tym Pinto zawsze bronił w CdR, w finale z Realem nie zagrał źle, a i Pep mu ufa. Jeśli będzie zdrowy i w pełni gotowy to zagra, a jak nie to dopiero wtedy VV.
0
Durna baba, to niech najlepiej zagrają na polskim orliku :D Ci z Madrytu zawsze wymyślają problemy, mecz nie mógł być na SB bo remont, w dupe se wsadźcie takie decyzje
0
Bardzo subiektywne !!!!!