Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz szanowac piłke i grać ostrożnie oraz bezpiecznie w obronie
0
teraz strzelic jeszcze szybko minimum jedna bramke
0
Geri jak rasowy napastnik
0
jak niema kto strzelac to strzelaja obrońcy
0
przydałby sie teraz Abidal w obronie
0
barca czeka chyba w tym meczu jak będa grali 11 na 10
0
no nie ogą dopuszczac do takich sytuacji
0
no żesz kurde
0
nasz obrona jest du dupy, w kosmos ich wysłać
0
alleeeeeeeee dupa !!!! cholera jasna
0
ta obrona najlepsiejsza z mozliwych, Puyol to po prostu serce zespołu
0
Super, gratulacje dla młodych rodziców :d
0
musi sie spiąc i tyle
0
powinien podziękować za te miliony długu ?!?!?!?!? owszem laporta zostawił najlepsza Barcę w historii, la eteż niexle zadłuzona,a poza tym system gry jest taki sam, jak laporta był i jak go nie ma,niech on sie wexmie za te polityke, bo coraz częsicej gada głupoty, powinien sie tez przyznac że zadłużył Barce zupełnie niepotrzebnie i w ogóle nie dotykac tematu Rosella
0
niech rośnie, nabiera doświadczenia i do pierwszej drużyny :D
0
poczekajmy do lata i zobaczmy co wtedy porobią nasze koleżki z zarządu, moim zdaniem jak ter stegen wie że barca się nim interere to może sam nalegać na transfer
0
Ter Stegen byłby chyba najlepsza opcją, sprzedac w to okienko Valdesa, niech pinto będzie pierwszym i niech gra na zmiane z Niemcem, a później jak pinto skończy kariere to dac jakiemus z cantery drugiego bramkarza
0
kogo kupi Rosell zobaczymy, o tym musi też zadecydować Tito kogo chce, tak jak Barca wczoraj pokazała jak nie można olewać prowadząć 2-0, tak Real pokazał dzisiaj jak trzeba dobić przewciwnika
0
tojest nie mozliwe
0
nie dokońca podzielam zdanie Tito, mogli zagrac lepiej alewiadomoże on nie powie tego w mediach tylko pogada indywidualie z imi, teraz czas n malage i kolejne zwycięstwa
0
I TAK WIADOMO CO POWIE TITO NA KONFERENCJI: "PORAZKA BYŁA CORAZ BLIŻEJ ..." pierdu pierdu grali gówno to maja gówno
0
MASCHE WEJŚCIE SMOKA W TYM MECZU
0
0
oni chyba wogóle nie chca wygrac
0
ale pedro się spieszy
0
tak, tyle mozna poiwiedziec
0
a może tito czeka jak mu ktos poda frytki i dużą cole
0
i do koga ma grac alba jak w środku nikogo nie ma !!!!1
0
ktos sie wogóle rozgrzewa z barcy!?!?!?!!?
0
tito na co czekasz???!?!?!?!?!? mziany potrzebne od zaraz