0

teraz szanowac piłke i grać ostrożnie oraz bezpiecznie w obronie

0

teraz strzelic jeszcze szybko minimum jedna bramke

0

Geri jak rasowy napastnik

0

jak niema kto strzelac to strzelaja obrońcy

0

przydałby sie teraz Abidal w obronie

0

barca czeka chyba w tym meczu jak będa grali 11 na 10

0

no nie ogą dopuszczac do takich sytuacji

0

no żesz kurde

0

nasz obrona jest du dupy, w kosmos ich wysłać

0

alleeeeeeeee dupa !!!! cholera jasna

0

ta obrona najlepsiejsza z mozliwych, Puyol to po prostu serce zespołu

0

Super, gratulacje dla młodych rodziców :d

0

musi sie spiąc i tyle

0

powinien podziękować za te miliony długu ?!?!?!?!? owszem laporta zostawił najlepsza Barcę w historii, la eteż niexle zadłuzona,a poza tym system gry jest taki sam, jak laporta był i jak go nie ma,niech on sie wexmie za te polityke, bo coraz częsicej gada głupoty, powinien sie tez przyznac że zadłużył Barce zupełnie niepotrzebnie i w ogóle nie dotykac tematu Rosella

0

niech rośnie, nabiera doświadczenia i do pierwszej drużyny :D

0

poczekajmy do lata i zobaczmy co wtedy porobią nasze koleżki z zarządu, moim zdaniem jak ter stegen wie że barca się nim interere to może sam nalegać na transfer

0

Ter Stegen byłby chyba najlepsza opcją, sprzedac w to okienko Valdesa, niech pinto będzie pierwszym i niech gra na zmiane z Niemcem, a później jak pinto skończy kariere to dac jakiemus z cantery drugiego bramkarza

0

kogo kupi Rosell zobaczymy, o tym musi też zadecydować Tito kogo chce, tak jak Barca wczoraj pokazała jak nie można olewać prowadząć 2-0, tak Real pokazał dzisiaj jak trzeba dobić przewciwnika

0

tojest nie mozliwe

0

nie dokońca podzielam zdanie Tito, mogli zagrac lepiej alewiadomoże on nie powie tego w mediach tylko pogada indywidualie z imi, teraz czas n malage i kolejne zwycięstwa

0

I TAK WIADOMO CO POWIE TITO NA KONFERENCJI: "PORAZKA BYŁA CORAZ BLIŻEJ ..." pierdu pierdu grali gówno to maja gówno

0

MASCHE WEJŚCIE SMOKA W TYM MECZU

0

0

oni chyba wogóle nie chca wygrac

0

ale pedro się spieszy

0

tak, tyle mozna poiwiedziec

0

a może tito czeka jak mu ktos poda frytki i dużą cole

0

i do koga ma grac alba jak w środku nikogo nie ma !!!!1

0

ktos sie wogóle rozgrzewa z barcy!?!?!?!!?

0

tito na co czekasz???!?!?!?!?!? mziany potrzebne od zaraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?