0

domowe sa jak najbardziej ok, wyjazdowe troszke dziwne, ale to przez toże pierwszy raz w historiitaki pomysł

0

o niech zostanie

0

to byłby dobry transfer

0

żal słuchać tego gościa, nie został prezydentem i od razu wszystko zwala na innych, zamknał by się a nie tylko wszystko podważa

0

szcerze mówiąc dobrze że przegrali. Może coś w końcu zrozumieja ze nie wystarczy być Barca i wszyscy się beda bać, trzeba zagrać żeby wygrać a nie wyjśc i liczyć na nie wiadomo co , zę messi wygra sam mecze, jest najlepszy ale sam ligi, pucharu czy LM nie wygra. ten sezon liga nasz dobre i to ale mogło być więcej, nie ma co się rozpisywać bo drużyny juz wiedzą jak sobie radzić z Barca. trzeba czegoś nowego bo będzie lipa.
z Barca na zawsze
VeB !!!

0

Barca sie może teraz tylko uczyc od Bayernu jak się powinno grac w piłke, a jak dojdzie do nich Pep to będa rzązic jeszcze przez jakieś 3 lata

0

nic w tym meczu nie wychdzi

0

byśmy przegrali nawet z rezerwami bayernu jak tak gramy

0

a juz myslałem że gorzej byc nie może
bayern wygra LM, nalezy się jak psu zupa, Barca nie zasłuzyła żeby znaleźć się nawet w półfinale

0

niech chłopaki juz zejda z boiska bo to nie ma co grac i się męczyc :(

0

oni sie sami potykają

0

szkoda patrzeć na smutnego messiego

0

Barca musi zdecydowanie zmienic styl na następny sezon, więcej dynamiki, szybsze akcje :) tak jak to było w pierwszym sezonie za pepa

0

widać kto tak naprawde chce się pokazać i wygrać te LM :D po Barcelonie to już było tydzień temu, teraz to tylko walka o honor

0

powiedzcie mi po co Barca w ogóle wyszła na murawe????? to jest żałosne,a tito sam sie pogrąża, niech Barca chociaż wygra i tak już nie ma szans na awans, więc żeby siary i wiochy nie było to niech chociaż chłopaki nie przegrają

0

teraz to widać w chłopakach chec gry, tylko tak większą ilością graczy przydałoby się atakować a nie 3

0

ja juz nie wiem oco chodzi tito i jaka jest jego filozofia

0

generalnie nie jest źle, szkoda że nie ma wygranej a nie narzekajmy, zawsze mogło nie być punktów wcale, brawa dla Leo za bramka i ayste :)

0

a jeszcze messi chce remontady :) szkoda Barcy, ale bayern był lepszy i tyle

0

tu nie ma co podsumowywać :D

0

tes sezon przynajmniej mistrozstwo ligi odzyskane, z tito drugiego pepa nie będzie, ale jeśli barca chce w przyszłym sezonie coś więcej ugrać to musi zaskoczyć tak jak w 2009 gdzie nikt nie wiedziął jak z nią grać

0

powiedzcie mi po co w ogóle barca pojechała do monachium????? był jakikolwiek sens

0

ale po co tito ma robić zmiany, on nie musi, powiedzmy sobie szczerze drugiego pepa to z niego nie będzie, zdobył la lige ale na tym sie skończy

0

sorry panowie ale w finale zagra Bayern, niestety :( ale chyba zasłużenie, nie da rady żeby odrobic taką strate nie z Bayernem który obecnie gra najlepiej w całej Europie !!!!! z milanem można było dac rade ale nie z takim Bayernem :) A tito i tak czeka nie wiadomo na co

0

zmianyna na jużżżżżż

0

nie wygląda to za dobrze :( :( :(

0

nie ma to jak dostać od razupo przerwie :D

0

niech sie chopkak iwezmą

0

raczej nie odejdzie, trzeba zobaczyc jak się sytuacja do końca sezonu rozwinie

0

jakby nie powiedzieć ten mecz dupy nie urywa, dobrze że mamy taką przewagę w lidz, więc nic taakiego się nie stało, szkoda tylko tych punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?