0

a wynik niczym z hokeja

0

ijest takj ze seviila dostała czerwona i real bedzie mówic juz jestesmy najlepsi

0

a kibice realu sie ciesza na stadionie jak małe dzieci, jakos na CN towesoło im nie było

0

troche farciarskie te bramki ale gol to gol

0

mimoze real wygrywa to moge sie załozyc ze nie przypuszczał ze sevilla strzeli im 3 gole :D :D :D

0

bale co symuluje to sie nie dziwic ze pózniej kibice inni niz realu mówia ze to karne z kapelusza,dobrze ze teraz sedzia nie podyktował

0

song imponuje w tymmeczu

0

tello troche przydrewnił

0

zbyt samolubny messi

0

duet Messi - Song daje dzisiaj rade całkiem całkiem :)

0

obie strony po rowno dostały problemow od sedziego

0

i wkoncu jakies konkrety

0

prawda jest taka ze jak dostaja nierzadko karne z kapelusza to wszystko jest wtedy ok

0

obiektywnie patrzac błedy były po obu stronach, moze real ma prawo do troche wiekszych roszczen, ale prawda jest taka ze barca byla lepsza w tym meczu

0

nie przy pierwszyma przydrugim,gdzie był faul panie ramos,szanuje tegopiłkarza,ale niechpatrzy obiektywnie ze barca była lepsza

0

generalnie mecz pozostaiwa pozytywne odczucia, szkoda tylko tej bramki

0

jedynie co nie pasowało to komentatorzy bo jacys fani realu i mało było obiektywizmu,a real moze załowac ze sprzedał ozila, bo mysle ze on w klasykachzawsze dawał rade

0

nie mowie ze sedzia nie popelnil bledow ale dla obu druzyn

0

nie wiem kto to komentuje ale ewidentnie brak tu obiektywizmu , az bije ze obaj to fanowie realu, przy bramce reakcja taka jakby mucha przeleciała i wszedzie widza niekorzysci dla realu, nie moga normalnie przyznac ze barca teraz jest lepsza i tylko po niej jada, co miał znaczyc tekst "krzyk rozpaczy messiego" ??? krzyk rozpaczy jest jak ktos przegrywa a nie

0

szkoda ze alba nie bedzie mógł grac bo jego szybkosc mogłaby sie bardzo przydac

0

to było logiczne ze milan bedzie szedł z kontr i stawiał autobus

0

tylko pogratulować :O o kant dupy to rozbic, czemu tamnie ma bartry tylko masche na kiego wała kurde ??????!!!!!!!!?????!!!!!!

0

iszczerze mówiąc nie miałbymnic przeciwokosprzedazy pedroi kupieniu aguero, nie wiemczy odnajdzie swoja dawną forme i jak bedzie sie rozwiał tello ale nie wygląda najlepej forma naszego skrzydłowego

0

błędem jestto ze nie zdjął fabregasa zdjął xaviego, ewidentnie cescowi dzisiaj nie szło, miał kilka setek i nie rozumiem czemu go zostawił,szkoda tych 2 straconych punktów,naprawde skoda bomogło byc bardzofajnie i znowu miec 5 punktóprzewaginad realema tak to nawet nie bedzie fotelu lidera prawdopodobnie

0

niech kupia ter stegena i tego balante i bedzie po sprawie

0

dla mnie to akurat nie jest krzywdzące

0

no własnie, niech messi pochamuje troche swoje ego bo troche go tam za duzo

0

szkoda go bo wydaje mi sie ze zaczał sie ogarniac

0

szczerze mówiac mógłby teraz dac bartre montoye i SONGA bo wydaje mi sie ze on tez jest jakos pomijany i oczywiscie jesli messi strzeli jeszcze jedną bramke to mozemy sie spodziewac ze jutro sie pojwai w tvn jak dzisiaj cr

0

sorry bardzo ale sedzia dołozył tez troche do drugiego gola dla sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?