Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a wynik niczym z hokeja
0
ijest takj ze seviila dostała czerwona i real bedzie mówic juz jestesmy najlepsi
0
a kibice realu sie ciesza na stadionie jak małe dzieci, jakos na CN towesoło im nie było
0
troche farciarskie te bramki ale gol to gol
0
mimoze real wygrywa to moge sie załozyc ze nie przypuszczał ze sevilla strzeli im 3 gole :D :D :D
0
bale co symuluje to sie nie dziwic ze pózniej kibice inni niz realu mówia ze to karne z kapelusza,dobrze ze teraz sedzia nie podyktował
0
song imponuje w tymmeczu
0
tello troche przydrewnił
0
zbyt samolubny messi
0
duet Messi - Song daje dzisiaj rade całkiem całkiem :)
0
obie strony po rowno dostały problemow od sedziego
0
i wkoncu jakies konkrety
0
prawda jest taka ze jak dostaja nierzadko karne z kapelusza to wszystko jest wtedy ok
0
obiektywnie patrzac błedy były po obu stronach, moze real ma prawo do troche wiekszych roszczen, ale prawda jest taka ze barca byla lepsza w tym meczu
0
nie przy pierwszyma przydrugim,gdzie był faul panie ramos,szanuje tegopiłkarza,ale niechpatrzy obiektywnie ze barca była lepsza
0
generalnie mecz pozostaiwa pozytywne odczucia, szkoda tylko tej bramki
0
jedynie co nie pasowało to komentatorzy bo jacys fani realu i mało było obiektywizmu,a real moze załowac ze sprzedał ozila, bo mysle ze on w klasykachzawsze dawał rade
0
nie mowie ze sedzia nie popelnil bledow ale dla obu druzyn
0
nie wiem kto to komentuje ale ewidentnie brak tu obiektywizmu , az bije ze obaj to fanowie realu, przy bramce reakcja taka jakby mucha przeleciała i wszedzie widza niekorzysci dla realu, nie moga normalnie przyznac ze barca teraz jest lepsza i tylko po niej jada, co miał znaczyc tekst "krzyk rozpaczy messiego" ??? krzyk rozpaczy jest jak ktos przegrywa a nie
0
szkoda ze alba nie bedzie mógł grac bo jego szybkosc mogłaby sie bardzo przydac
0
to było logiczne ze milan bedzie szedł z kontr i stawiał autobus
0
tylko pogratulować :O o kant dupy to rozbic, czemu tamnie ma bartry tylko masche na kiego wała kurde ??????!!!!!!!!?????!!!!!!
0
iszczerze mówiąc nie miałbymnic przeciwokosprzedazy pedroi kupieniu aguero, nie wiemczy odnajdzie swoja dawną forme i jak bedzie sie rozwiał tello ale nie wygląda najlepej forma naszego skrzydłowego
0
błędem jestto ze nie zdjął fabregasa zdjął xaviego, ewidentnie cescowi dzisiaj nie szło, miał kilka setek i nie rozumiem czemu go zostawił,szkoda tych 2 straconych punktów,naprawde skoda bomogło byc bardzofajnie i znowu miec 5 punktóprzewaginad realema tak to nawet nie bedzie fotelu lidera prawdopodobnie
0
niech kupia ter stegena i tego balante i bedzie po sprawie
0
dla mnie to akurat nie jest krzywdzące
0
no własnie, niech messi pochamuje troche swoje ego bo troche go tam za duzo
0
szkoda go bo wydaje mi sie ze zaczał sie ogarniac
0
szczerze mówiac mógłby teraz dac bartre montoye i SONGA bo wydaje mi sie ze on tez jest jakos pomijany i oczywiscie jesli messi strzeli jeszcze jedną bramke to mozemy sie spodziewac ze jutro sie pojwai w tvn jak dzisiaj cr
0
sorry bardzo ale sedzia dołozył tez troche do drugiego gola dla sevilli