0

co wy macie z tym laporta, jakbyscie mieli zaraz sraczki dostac, sorry bardzo gdyby nie jego machlojki - zadłuzenie klubu na nie małe pieniądze i śledzenie piłkarzy oraz innych członków, to byłby dalej, a nie teraz macie tylko żal do rosella o to co zrobił, co by nie było dług jest mniejszy i to o wiele i to jego zasługa

0

co by nie powiedziec to dług jest teraz jakos chyba o blisko połowe mniejszy wiec co miał zrobic to zrobił

0

thiago odszedł bo chciał, wiec zastanów sie co piszesz a nie pieprzysz bez sensu

0

dokładnie, wywalic na zbity pysk, jak nastepny tez mu nie bedzie pasował to bedzie chodził do sądu do poki jego nie wybiorą??? narobił takiego szamba to niech teraz w nim tkwi

0

czy ten cały burdel nie mógł miec miejsca juz po koncu sezonu a w jego srodku????? jak juz złozył ten pozeew to mógł pomyslec ze to nie bedzie takie łatwe dla druzyny a nie myslec tylko o sobie, zrobił to , no ok, al mogł po sezonie, ale widac nie wszyscy umieja myslec

0

a myslisz ze dług przekraczajacy pół milarda to ie wział z kieszeni???

0

dokładnie

0

jakim trzeba byc kibicem???? za laprty mało było problemów??? gdyby nie jego machlojki przy kaise rosel nie musiałby teraz tak oszczedzac i oddłużac klubu który jak wszyscy dobrze wiemy zosta taki po laporcie??? kto sledził zawodników i wszystkich innych??? nie mówie ze rosell jest super ale nie róbcie z laporty świetego, bo nim nie był i nie bedzie, za bardzo sie bawi w polityke

0

nie wiem czy jest sens robic taka wojne, napewno nie wpływa to dobrze na wizerunek klubu. o t chodziło temu który wysłał ten pozew??? taki socios??? ja rozumiem ze chce wiedziec na co poszła ta kasa ale to ma byc kosztem klubu???

0

niech alves pocwiczy sobie porzadnie wrzutki i dosrodkowania

0

nie mozna tak było od poczatku,i to to ja rozumiem :)

0

pierwsza połowa jak głowa w mur,o kant dupy rozbic takie cos, nie maja zadnego, absolutnie zadnego pomysłu na gre, kreca sie po tym boisku jakby chcieli a nie mogli, przy tej bramce to jedynie sie patrzyli na piłke, jednyny pozytyw to chyba song, który widac ze biega i szuka gry, u reszty nie widac jakiegkolwiek zaangazowania w gre, miejmy nadzieje ze po przerwie w której Tata ich troche podrazni obraz gry sie zmieni bo przydałoby sie, wpuscic Fabsa bo on ma forme w porównaniu do resztu wiec jego odrazu, do tego nie wiem czy alba nie bedzie lepszybo zawsze szybszy i on zawsze sie angazuje w ofensywe, a adriano to tak skąpo, pózniej moze jeszcze alexis ale wazne zeby znalezli jakis sposób i mieli plan rozgrwania bo narazie wyglada to miernie

0

niech ich Tata zrówna z ziemia w czasie przerwy i opieprzy równo bo sie nalezy

0

i nawet jak song pojdzie do przodu to musi sie cofac bo nikt nie wychodzi

0

dokładie, przydałoby sie zeby pobiegac a nie stac na boisku jak rolnik w polu

0

czy oni zawsze musza grac od dupy strony???

0

w koncu jakis strzał

0

tak grajac to daleko mozemy nie zajechac

0

te stałe fragmentygry to jest istna tragedia, niech sie Tata skupi zeby to poprawic bo to jest dramat

0

preojekt stadionu bardzo fajny

0

czasami wydaje mi sie ze messi powinien wiecej pracowac, wiecej biegac, zeby pressing był aktywniejszy, a ostatnio widac ze jak przeciwnik ma piłke to leo zostaje i czeka na przechwyt i podanie, mógłyb popracowac nad swoimi wolnymi bo z nimi tez jest krucho

0

przykro patrzec jak było 5 pkt nad realema został 1, w dodatku to teraz atletico bedzie liderem i bedzie strata dwóch punktów do lidera, którym niestetynie bedzie juz Barca

0

jak to jest ze u młodzików zawsze Barca budzi sie z reka w nocniku i pół roku przed konccem kontrakut dopiero chce go odnawiac skoro widzi ze jakis chłopak ma talent??? powinni chyba troche wczesniej o tym myslec

0

NEVER EVER, coza duzo to nie zdrowo

0

2 tygodnie pewnie murowane, tak zeby sie spokojnie wykurował, jeszcze wazne jak powazny ten uraz

0

nie podoba mi sie ta sytuacja z Neyem

0

jabym go tam zostawił, jest dobry tylko musi unikac kontuzji

0

nie byłby to zły ruch

0

akurat cuence to bym odrazu wypozyczył, a sam lubie afellaya, nad Tello bym sie zastanowił jeszcze

0

wazne zeby kupic dobrego obronce, moze nie na siłe Luiza chociaz czemu nie, ale napewno jakiegos kupic o to przed MŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?