Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i po kiego grzyba pisac o takich pierdołach???? kurde sozen jest w pełni a oni juz ze trener do zmiany i ze napewno odejdzie , jeszcze tym bardziej ze to katalonskie media to juz wogóle wstyd
0
to jest Towje zdanie, i nie musisz odrazu jechac po wszystkich, wiec opanuj sowje nerwy, pozdro
0
moim zdaniem obaj zostana, wszystko sie okaze jednak w tym momenice obaj graja bardzo dobrze i cały sezon idzie po ich mysli, wiec nie sadze zeby sie któregos z nich pozbyli
0
dokładnie, obaj zostana
0
skład bardzo dobry, teraz tylko trzeba rozniesc Ossasune, zagrac z takim zapałem jakz city i bedzie dobrze
0
niech zagraja tak jak z city i bedzie dobrze
0
20 mln jako wyjsciwa kwota to nie jest chyba wcale az tak duzo
0
no i bardzo dobrze
0
jak 25 mln i ma odpowiednie warunki to czemu nie
0
marca zawsze swoje wie, a ze zazwyczaj nie ma w tym prawdyto juz inna sprawa
1
wiele nam dał, radosci , usmiechu czy i sukcesów, ale nie oszukujmy sie Alves nie bedzie grał wiecznie, a nie gra tez na takim oziomie co np 3 seozny temu, co jest dosc zrozumiały, młodszy nie bedzie a trzeba wkoncu myslec o jego solidnym nastepcy, jesli mozna jeszcze na nim zarobic a mysle ze te 20 mln to dobra suma to jak najbardziej,
0
porównujesz problemy z żołądkiem do poronienia???? to cos chyba nie halo
0
według mnie ZM dla Iniesty, zagrał bardzo dobrze i w moim mniemaaniu wiecej było widac jego niz Messiego, chociaz nie umniejszam zasług Leo, chociaz widze chyba troche niekonsekwencje oceniajacych, bo gdy Messi zagrał tak jak teraz dobre spotkanie, to opis jest dosc dlugi ,jednak jesli zagra słabo to wiekszosc rzeczy jest pomijana, ale to takie moje spostrzezenia, cały mecz na + i o to chodziło, Barca sie obudziła i zagrała tak jak trzeba było czyli z werwą i przebojowościa
0
po pierwsze trzeba sie pozbyc co niektórych czyli Cuenca, Tello, Song, Afellay (chociaz lubie go najbardziej z tych wymienionych) i dopiero wtedy ozna kupowac, chociaz wiadomo ze bramkarza juz raczej mamy, trzeba jeszcze dopiąc co robimy z Pinto, do tego na bank musza kupic stopera bo bez tego to niech sobie nie wyobrazaja nastepnego sezonu, jakis silnypomosnik który strzela bramki typu Vidal tez by sie przydał no i taki ktos od czarnej roboty czyli typowa 9, wszystko musi byc ustawione tak jak widzi to Tata, On najlepiej bedzie wiedział czego potrzebuje i jak chce ustawic druzyne, wiec dac mu wolna reke, niech powie kogo chce i tego mu sciagnac
0
i tak własnie powinni grac, z agresja i wola walki o kazda piłke z wysokim pressingiem i zaciekłoscia tak jak to pokazali wczoraj
0
i własnie oto chodziło ze maja grac z wielka ambicja, jak bede grali tak cały czas to cud miód malina
0
widac ze Tata tez dzisiaj zyje przy tej lini
0
sorka, "słabo" to złe słowo, mysle tylko ze moze byc jeszcze lepiej niz teraz w tym sensie
0
szczerze mówiac to leo ma przebłyski, brakuje troche ciałosci w jego grze, ale jest progres to trzeba przyznac
0
podsumuwując pierwsza połowe, jest dobrze, a nawet mozna powiedziec ze bardzo, brakuje tylko wykonczenia, obrona i pomoc na +, w ataku to iniesta nawjecej miesza na skrzydle, messi troche słabo, bo ma jedynie przebłyski, a nie ma ciagłosci, w city kompletnie niewidoczny aguero,
0
alba to dzisiaj wymiata, jak narazie alba i niesta chyba najlepsi
0
jak juz iniesta ma schodzic to niech wejdzie alexis
0
taki pressing moze sie podobac, oby tak dalej
0
chłopaki zaczynaja troche zwalniac
0
gdzie tam kurde był spalony?????
0
ale powtóreczki pokazuja ze karny sie nalezła jak inic ,ale przynajmniej Barca nie płacze ze go nie dostał i gra tak jak przystało na wieli klub
0
i czy nie mozna zawsze grac takim pressinigiem???? tak własnie sie gra
0
narazie jest tak jak ma byc, z jajami
0
to trio w ataku city o wiele bardziej grozne niz ostatnio, szkoda ze nie ma Alexisa za Neya
0
a podobno realowi marzy sie Kun :D