0

a real sie zgodził??? bo przeciez rzede wszystkim trzeba ich zapytac czy im ten sedzie pasuje, a mysle ze najbardziej Ramosa :)

0

wazne zeby podziałało

0

zobaczymy jakichmaja tamibiców, bo szczerze mówiac w Barcelonie to jest dosc licho w tym aspekcie

0

teraz beda zaczynac wojne polityczna, jakby mało było problemów

0

i po co te nerwy

0

przy brmace dla betisu to az zalpatrzec na nasza obrone

0

no i ma kobieta racje, mówi z autopsji i wie czego chce jejsyn, wiec niech sie fifa odczepi

0

moim zdaniem lepsza byłaby przebudowa, camp nou to jednak camp nou, ma swoja historie i niepowtarzalny klimat, ale decyduja socios wiec do nich nalezy decyzja

0

obaj macie racje, fifie juz sie znudziła pewie ta dominacja i chca kogos nowego, a ze samo sie tostac nie moze, to szukaja jakis haczyków

3

wszystko sie okaze, wiadoo ze jesli ma to cos wspolnego z realem to ten pansie do tego nie przyzna bo nie jest głupi

0

sorry bardzo ale jak dziadek siedzi na tym stołku 16 lat, to mu sie w dupie poprzewracało, kasy ma pewnie jeszcze mało, na emeruture niech dziadek idzie, a nie sie czepia wszystkich jak to tylko mozliwe

2

to jaki w tej fifie jest burdel przechodzi istne pojęcie. Barca odpowiadał najszybciej jak tylko mogła, a fifa cały czas zwlekała, z tym opóźnieniem 4 miesiace to juz wogole jest bazel, niech sie tłumacza czemu dopiero tak pózno, pieniadze sie pewnie nie zgadzały to teraz wymyslaja

0

odezwał sie ten co zabrał nam najwiecej młodych zawodników

0

wazne zeby byli dobrzy i wygrali te sprawe dla Barcy, a ta niech wytoczy wszelkie sposoby zeby to wygrac

0

niech to szybko wyjasnia, zeby sie pozbyc tego problemu

0

dokładnie, transfery robili do sekcji łodziezowych, a karaja za to pierwsza druzyne, przypadek???? nie sadze

0

to czemu te cwane anonimy sie nie ujawnia???? to wrzycmu pod drzwi siedziby fify jakais liscik z lista klubów w których mogły byc przekrety

0

po meczy z getałe pauzował kilka meczy, ale to jedynie tyle, a teraz robi z siebie swietoszka

0

oczywiscie to pepe zawsze cierpi, ale jak go ktos z naszych szturchnie to pada i zwija sie z bólu, sorry bardzo ale małym chłopakiem to on nie jest ale jak kiedys go messi lekk popchnał to odleciał i sie zwijał jakby go coa=najmniej zlatan popchnał, jemu to powinni zakazac grac w piłke za to co zrobił w meczu z getafe wiec niech nie robi z siebie swietego

0

jakos były zdjecia i filmy jak nadepnał specjalnie messiego to z tego sie tłumaczył ze on tego nie zrobił, no własnie pepe nikt nie jest głupi na zdjecia a jakos kary to ci wtedy nie dali wiec sie zastanow comówisz, a naprawde zwijałbys sie z bólu jakby to zrobił specjalnie i nadepnał z siła na twoja głowe, wiec sie chłopie opamietaj

0

niedh zablokuja transfery we wszystkich druzynach i wyedu bedzie spoko, wszyscy beda szczesliwi nie bedzie wojen o piłkarzy, przeciez ta cała sytuacja jest CHORAAAAAAAAAAAAAAAA

0

az zal dupe scicka , i to w takiej sytuacji fifie pasuje, oni sa tam chorzy na głowe wszyscy

0

obys miał racje, bo ta fifa coraz bardziej wkurza

0

dzieki takiemu projektowi jak La Masia te biedniejsze dzieci widza ze taki cel jak zostanie zawodowym piłkarzem jest w ich zasiegu, pomagaja im spełniac marzenia, przede wszystkim wpajając im podstawowe wartości jak szacunek itd, a tuci jeszcze FIFA wyskoczy ze kara za transfery, ile ta "maszynka" wyprodukowała piłkarzy, dzieki kótrym fifa zarobiła krocie???? całe mnóstwo

0

dokładnie, teraz sie kurde uwzieli na Barce, wczesiej ta sprawa z neymarem NAGLE wypłyneła (czy słuszna czy nie to juz inna sprawa), pózniej gazety co chwile ze Tata odchodzi po sezonie, teraz to,

0

ale fifa ma swoje zdanie, a to ze nie najlepiej towpłyie na klub ot juz inna sprawa

0

dokładnie, generalnie wszystko brzmi fajnie, ale co w takim razie z tym podkradaniem przez arsenal itd???? miejmy nadzieje ze to wszystko sie dobrze ułozy i wszystko wyjasni na nasza korzysc, szkoda ze znowu jakas taka informacja wypływa w decydujacej fazie sezonu

0

czy az tak sie myle to nie sądza, myslisz ze Barca dała za Neymara 100 mln???? napewno nie, i nie wydaje ci sie ze te afery wyskakuja zaraz jedna po drugiej i to w krótkich odstepach czasu??? teraz nagle sie fifa zainteresowała,??? a to ze Barca "daje" jej mnóstwo talentów???? i czemu akurat w takim momencie seoznu podaja taką informacje???

0

teraz to fifa jest taka cwana???niech sie w dupe kopnie

0

dwa anonimy??? czyzby kolejne jakies wydumane afery zeby tylko pogrązyc Barce???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?