0

dobrze ze chociaz to miejsce jest niezagrozone

0

prawda jest taka ze albo druzyna przeciwna od samego poczatku broni, albo cisnie przez jakis czas az zdobedzie bramke i sie muruje trzymajac wynik. juz wiekszosc chyba druzyn umie grac przeciwko barcelonie a tiki-taka nie robi juz a nikim wrazeia. Prawda jest taka ze liga jest juz przegrana, bo skoro nie potrafimy wygrac z granada, to z villarealem i athletic nie bedzie łatwiej a nawet gorzej, real nawet bez ronaldo bedzie bardziej niebezpieczny niz granada wiec jak wygramy puchar króla to mysle ze naprawde mozna to uznac za sukces, a w okienku narobic troche transferów, pozbyc sie niektórych, i wbic piłkarzom ze trzeba grac zeby cos wygrac, czasami brakuje nam kogos takiego który nie boi sie opini publicznej i sadza na ławce dosłownie kazdego, nie boi sie zbesztac z góry na dół, ktos w rodzaju Sir Fergusona nie bałby sie zjechac nikogo. U nas trener nie ma siły przebicia, wiec niech zacznie sie cos zmieniac, bo póki co w naszej grze nie ma NIC , dosłownie NIC nowego, na klepanie przeciwnik juz jest gotowy, a posiadanie piłki 78% jak widac ie daje rezultatów iec trzeba wynalezc cos nowego. wierzmy teraz ze chociaz PK bedzie nasz, pozdro dla wszystkich :)

0

dokładnie, kazdy wini zarzad ale to nie on gra

0

ochrzanic to by sie przydało kazdego, a martino powinien powiedziec dokładnie czego chce a jak nie to sorry bardzo szukajcie innego, trener musi miec autorytet i jak on cos powie to piłkarz ma zrobic, kazdy zawdonik powinien miec przed soba dobro druzyny i to zeby pokazac sie trnerowi, messiemu to juz sie nie chce albo nie wiem co, nie widac juz u wielu piłkarzy tej iskry i tego zapału

0

a własnie chyba od tego powinien zaczac, zbudowac swoja pozycje

0

niech sie lepiej leo skoncentruje na dobrej grze, pressingu i walczeniu na boisku a nie pichichi

0

absolutnie sie zgadzam, jak messi ma tak grac to niech posiedzi na ławce o pomysli troche

0

martino powinien ich ostro zbesztac za to jak graja, sir Ferguson by sie nie bawił i wygarnał kazdemu, nawet Leo, a piłkarze musza zrozumiec ze trzeba wkłądac całego siebie i robic to jako cała druzyna a nie tylko jednostki, nawet jak teraz wygraja kilkoma bramkami to nie zmienia faktu ze musza wiele poprawic

0

a rzadzeniemprzez trenera o ma absolutnie racje, taka własnie jest prawda ,trener nie ma takiego autorytetu

0

cos w tym jest :)

0

Tylko nie badzmy pewni ze bedzie przez to latwiej, jak co niektorzy mowil przy braku costy wczoraj

0

Dokladnie, Messi pazerny na kase, to niech na nią zasluzy, oczywiscie to jest moja opinia,ale wczorajszym spacerowaniem pokazal ze nie zasluguje na wiecej kasy

0

Glowna wina spoczywa na pilkarzach, oczywiscie nie wszystkich ale to duzyna wiec wina jest dla ogolu

1

Niech sie zepna i ogarną i zapieprzaja na tym boisku bo za to im tez placa, niech pokażą ze mozna i wygrają to co sie da, trzeba wziąć przyklad z atletico

0

leo zagrał zle i nie oszukujmy sie jak przebega o 1,5 km wiecej od bramkarza to jest jakas porazka mógł chociaz wiecej biegac, zmieniac pozycje i sie ruszac, nakopac mu do dupy i niech sie ogarnie

0

a oni chca mu dac podwyzke, w derbach strzelił 3 bramki z czego2 z karnych, a teraz dupa blada, nic pozytecznego nie zrobił

0

w koncu cos prawdziwego, byli lepsi i to o wiele. Sorry bardzo ale kibice w barcelonie to sie nie umywaja do tych dzisiejszych. Na camp nou to tylko potrafia ułozyc jakas mozaike ze 100 000 kartoników i tyle, ale gardeł to juz szkoda, dzisiaj w madrycie cały czas był hałas, a u nas zawsze jest stypa i wieje nuda,

0

nie zasłuzyli absolutnie na nic, grali gówno to teraz maja gówno, sorry ale to jest tylko wasza wina, i oczywiscie fenomenalna gra AM, Atletico było lepsze i trzeba to przyznac a takie gadanie jak Xavi teraz to jest juz smieszne, ogarnij swojego kolego z boiska który ma byc najlepiej opłacanym zawodnikiem ze ma biegac na boisku a nie spacerki robic to moze cos z tego bedzie, widac ze brakuje na boisku kogos takiego jak Puyol, potrafi ochrzanic i wydrzec sie jak trzeba, a tak to sobie tylko klepia

0

jak przez 1 lat gra sie to samo to w koncu bedzie z tego dupa, juz wiekszosc druzyn wie jak z nami grac. Trzeba wprowadzic cos nowego i swiezego, wyienic niekórych zawodnikó (Alves) a nie którym nagadac do zakutego łba (Messl)ze trzeba zapieprzac i ze samo nazwisko nic nie zrobi

1

pokazał ze mozna, nie majac gwiazd wartych blisko 100 mln wyciulac Barce, szacun dla niego, ma jaja i wie jak kierowac zespołem

0

villa zagrał tak jak na niego przystało, pokazał leo o co chodzi

0

Podsumowując: brak szybkosci, brak pomysłu, brak agresji (nie liczac Alby), brak dynamiki, słaba obrona, słaby atak, nic nie szło, AM wystarczył huragan na poczatku, moze to i dobrze ze przegrali bo sie wkoncu obudza ze nazwiska nie graja i trzeba wkładac całego siebie w mecz, widac tez ze ciagłe klepanie wychodzi powoli z mody, wiadome było ze AM zagra tak a nie inaczej, nie mam yplanu B tak własciwie, wiec miejmy nadzieje ze FIFA cofnie sankcje i dosc spora sumka pójdzie na transfery, bo daleko taknie zajedziemy. Atletico zagrało sobrze i konsekwentnie czego brakowało nam. Gratulacje dla ich bo w pełni zasłuzyli, niech rozniosa reszte.

P.S. to oczywiscie jest moja opinia ale mysle ze wielu z was sie ze mna zgodzi

0

DOKŁADNIE, na dywanik, wygarnac i niech sie ogarnie

0

jasne ze trzeba, zgadzam sie absolutnie, tylko troche za czesto pada, ale mysle ze szybko sie ogarnie ,pozdro :)

0

trzeba unikac strzałów z daleka i wrzutek bo moga namniezle namieszac

3

jeszcze jedensezon na wypozyczeniu dobrze muz robi, widac ze juz jest bardziej ograny i zbiera doswiadczenie, bardzo dobrze, oby tak dalej :)

3

leo tez przes sporoa czesc meczy drepta, a zdejmiesz go????

0

motywacja musi byc :) a Puyol to jej gwarancja

1

Przy pedro - "notował niewiele strat", 13 to znaczy nie wiele??? co do neymara to niech zwolni troche z tym cwaniactwem

0

cos w tym jest, jednak jak pepe nadepnał na messiego to cały madryt milczał, a za to tez powinna byc czerowna, wiec niech chłopaki graja swoje i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?