Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale pogra krócej,a benatia nie jest zły i jeszcze moze sie poprawic
0
zdecydowanie bardzoiej jestem za benatia
0
klasyczna 9 ok, ale nie kosztem alexisa, kurde niech sie ten zarzad ogarnie, jak mozna go było miec za darmo, to nie, bo nie potrzebuemy a teraz jak zawsze
2
i oni jeszce cha sie pozbywac alexisa, kpina w zywe oczy
0
akurat bo przejdzie, tam walczy o pieniadze, a mysli ze w Barcelonie by mu tyle dali??? dobry zart nie jest zły
0
jak dla mnie to 20mln + dani
1
dokładnie, tylko u nas jest mentalnosc ze jak wychowanek to tak naprawde jest nietykalny, kurde, jak wychowanek nic nie gra to po co on ma byc w tym klubie????? na kiego wała ja sie pytam???? powinnismy teraz kogos jeszcze kupic przed MŚ a po ewentualnie sprzedawac, ale nie Alexisa, kurde no, szanujmy sie
2
dokładnie
3
brak szacunku to mało powiedziane w stosunku do tego jak harował
4
na dzien dzisiejszy Alexis jest o niebo lepszy
0
no i dobra, daj ktos te 15 mln i do widzenia
0
rewolucja rewolucja, ale pozbywanie sie obecnie najbardziej walczacego piłkarza na boisku??? ZAL I WSTYD
0
Jacy idioci sa w tym zarzadzei???? zubi stoi na ich czele. Alexis powinen byc nie pierwszym a ostatnim mozliwym piłkarzem do sprzedania. I znowu robi sie teatrzyk, bo wychodzi na to ze Barca głosi wszem i wobec: "Wiecie kupilismy go za 40 mln ale teraz mozemy sprzedac bo chcemy troszke pieniedzy na transfery", kurde zaraz Barca to bedzie wygladała jak rynek warzywny na który beda przychodzic i sobie ogladac, bo i tak za bezcen to mozna kupic. Z tego co kojarze to Alexis mówił ze dla niego priorytetem jest Barca, bo dobrze sie tu czuja tak samo jak jego bliscy, ale jezeli to jest prawda z tym transferem to po !. Zarzad jest taka dupa wołowa ze to az strach patrzec na ich usmiechniete mordy po tym jak przedłuzaja kontrakty z ludzmi którzy grali przecietnie, albo słabo. po 2. cała sytuacja wyglada tak: "No wiesz Alexis, agrałes swój najlepszy sezon w Barcie, strzeliłes 21 bramek, miałes 10 asyst to w nagrode sprzedamy cie do juve"", no poporstu smiech na sali, niech nie robia takich głupot i zostawia alexisa w spokoju, bo tyrał najbardziej, ale pochwalic i jakos wynagrodzic to juz go nie ma kto
0
no własnie, tylko nasz zarzad nie patrzy albo nie che widziec jak alexis walczył cały sezon, a niektórzy mieli wszystko w dupie i tylko czekali na wakacje
0
my ani nie umiemy sprzedawac ani robic dobrych zakupów, kupujemy strasznie drogo, albo tanio ale to wtedy jakies drewna, a sprzedajemy zawsze za bezcen, kurde niech sie ucza sprzedawac od porto conajmniej
1
co za debile tam pracuja w tym zarzadzie????? jak mozna sprzedac alexisa, który jest drugim najlepszym strzelcem i zapierdziela na tym boisku za trzech???? jak mozna sprzedac cesca który jest najlepszym asystentem chyba w tym sezonie w Barcie??? alvesa jak najbardziej ale kurde no bez jaj, ta suma na transfery to chyba jakies zarty, chca budowac nowy stadion (a przynajmniej była taka wizja i na to kasa by była), a załuja na transfery???? tutaj na transfery powino byc minimum 100-120 mln + to ze sprzedazy iwtedy mozemy rozmawiac, sorry bardzo ale rynek jest drogi i nie sa to tanie zakupy, oni chcca pkupowac samych fontasów, bojanów itd????? wypieprzyc ich tam wszystkici bo kurde na robieniu transferów to ni sie chba kompletnie nie znaja, byle jak najmniejszym kosztem, ludzie to jakas paranoja, wiec niech lepiej łapy z dala od alexisa i cesca, sprzedac własnie alvesa, cuence, songa, afellay, tello, pedro i tuat jz nich moze sie spokojnie uzbierac 50 mln jak juz chca sprzedawac, to takich którzy sie nie nadaja juz albo wogóle sie nie nadawali
0
wkurza to ze w barcelonie decyduje kazdy tylko nie trener, kurde kto bedzie decydował owyjsciowej 11, kto bedzie ich na codzien trenował, niech ten zubi sie nie osmiesza i zejszie z tego stołka, dajac prace tym którzy sie na tym znaja
0
niech sie Barca okresli i wyklada oferty bo znowu nam wszystkich rozkradna i bedzie dupa
0
gdyby był namaszczony/wybranu przez Luisa to rozumiem, ale zubi??? kurde chlopie ty sie spytaj trenera kogo on chce, a nie sam sobie namaszczasz kogo ci sie podoba
0
a szkoda, bo powinienes miec szacunek do kazdego czlowieka jaki by on nie był, jak juz ci mówiłem, gratuluje realowi bo wygrał i zwyciezcy zwykło sie gratulowac wiec tak tez robie poraz wtóry, jednak nie musisz swoimi wpisami prowokowac innych na tej stronie, wiec uprzejmie rpsze zebys tego nie robił, prosze jako kibic Barcy, ale przede wszystkim jakko kibic piłki noznej, która ty chyba tez lubisz, wiec zachowujmy sie jak na normalnych ludzi przystało
0
no to nikt ci nie kaze tego słuchac, mozesz opuscic te strone i bedziesz miał swiety spokój
0
nie płacze, juz ty sie o mnie nie bój, gratuluje realowi, bo po 12 latach posuchy to mooooooooooooozre im sie nalezało, ale nie muisz swoimi wpisami obrazac kibiców Barcelony, mozna sie wypowiedac z szacunkiem wiec spróbuj tego, to nie boli
0
ty gosciu idz na swoja strone, bo taki trzóch z ciebie ze nawet w profilu sie boisz wpisac ze kibicujesz realowi, a jakbys pył realista i ogladał ten mecz to bys widział ze ronaldo nie zawojował tego finału, tak samo jak bale, który miał troche sytuacji, wiec idz le[piej do siebie i tam sie ciesz, real wygrał, ok, gratulacje ale idz do siebie i tam sie wypowiadaj
0
własnie ty jestes załosny, idz lepiej na swoja stronke i tam sie smiej
0
nie osmieszaj sie
0
w tym meczu kolezko, w tym meczu
0
napewno, jednak finał nie nalezał do niego, bo chyba Di Maria robił najwiecej po stronie realu
0
dobreeeee, bale (ok 100 mln) za wiele nie pokazał, ronaldo (94 mln) to samo, wiec cos w tym jest, wygrali, gratulacje dla nich, ale znowu beda lata posuchy
0
ronaldo za wiele w tym meczu nie pokazał, a ciesyz sie jakby nie wiadomo ile zrobił, ale brawa dla realu, chociaz wolałem zeby wygrało Atleti, ale przynajmniej teraz moze real nie bedzie narzakał na sedziów i ze nie mzoe nic wygrac, wiec moze to i dobrze bo zejdzie im ciesnienie
0
atletico przegrało dzisiaj fizycznie, taka jest moja opinia, wygrał kto wygrał taka jest prawa, tylko nie rozumiem po co dzieci z rm nie moga dawac wpisów u siebie tylko odrazu nas wyzywaja, jakos jak Ronaldo zdobywał złota piłke to potrafilismy pogratulowac, ale tuat jwychodzi klasa kibiców (nie mówie ze wszystkich) realu, bo zamiast sie cieszyc to odrazu obrazaja, widac ze poziom kulury i samoogłady bardzo niski