0

az ciezko uwierzyc ze to moze byc prawda, poczekajmy na oficjaln epotwierdzenie bo gazety to pisza rózne bzdury, i skad w ogóle takie cos jak "kwota odchodnego"??? Barca taka bogata ze bedzie szastac i dawac pieniadze lekką ręką??? to niech dadza jeszcze Puyolowi, Valdesowi i całej reszcie która odchodziła za kadencji tego zarzadu. NIech sie pozbeda darmozjadów jak pedro, tello, dos santos, nuenca, afelay, song, a nie mysla o transferach za 55 mln (patrz higuain) a na obronce ich nie stac

0

obecnie to niepotrzebny balast, jakby to nie zabrzmiało

0

nie mówie ze samym wejsciem, ale wiecej sie ruszał od costy, prawda jest taka ze costa to nie jest napastnik dla hiszpanów, takie jest moje zdanie, wiecej w tym meczu jesliby grał od poczatku mógł dac villa lub torres, bo juz w meczu z holandia costa nie gral nic

5

i niech jeszcze ktos powie ze alexis i pedro sa na równym poziomie, widac ewidentnie ze forma alexisa eksploduje i zjada on pedro na sniadanie, wiec pedro podziekujemy a alexisa w koncu uszanujmy, bo u nas to sie tylko na niego narzeka. W tym meczu było widac ze Costa do Hiszpani nie pasuje i jest jak chodzace drewno które kompletnie nic nie wnosi do gry, kompletnie, wiecej dałby chociaży Torres moim zdaniem który w reprezentacji zawsze daje cos od siebie

0

niech sie na obronie skupia bo póki co to możliwości mamy coraz mniej

2

ja pierdziele, to jest jakis zart, za taka cene to mamy spokojnie reusa i jeszcze kogos, albo samego aguero wiec niecch nie robia takich zartów bo to jest smiech na sali

1

to jest co najmniej nielogiczne, w podziekowaniu ze zerwie kontrakt Barca ma mu jeszcze zpałacic kase???? i czemu nie mieliby jeszcze na nim czegos zarobic??? skro mozna to czemu nie??? chociaz jakes 10 mln, kasa to kasa,a a unas sie rozdaje za darmo, jesli juz rzeczywiscie Xavi chce odejsc to czemu by na nim nie zarobic

5

dac to atleti pedro i tello plus jakies 10-15 mln za koke i to bedzie interes zycia

0

i ty mi to mówisz???? pedro opchnac nawet za 20 mln to i tak bedzie bardzo dobrze, a alexisa nawet nie wazyc mi sie sprzedac, bo zarzad poprostu zrobi kpine z samego siebie

1

costa ewidentnie sie nie nadaje i to widac, juz mysle ze torres dałby wiecej

11

widac róznice miedzy pedro a alexisem, nawet slepy by zobaczył

0

w dzisiejszej hiszpani chyba wszysycy graja piach

0

oj dupa puchnie u hiszpanów, liczyłem na nich ale teraz potwierdzaja ze graja naprawde słabo

2

chile wchodzi jak nóz w masło w obrone hiszpanska

0

czyli zostaniemy z tym ze Masche jest naszym transferem, niech sie Zubi wezmie do roboty i naprawde sciagnie jakiegos dobrego obronce

0

niech kupia kogos naprawde z górnej półki

0

niech juz alves odejdzie bo teraz przynajmniej cos na nim zarobimy

1

wszedzie go chca i potrafią docenic tylko nie u nas

0

niech to bedzie zart bo pozbywanie sie czy odchodzenie 3 kapitanów w tym samym okienku to nie jest fajne

0

no nawet, ale nam potrzeba obroncy przede wszystkim, alvesa sprzedac i kogos na prawa, a nie cos skrzydlopodobnego

0

no to sie wyjasniło ze to cesc a nie zarzad spowodował ten transfer

0

a czego messi by nie chciał??? zeby pinto został, zebu aguero przeszedł do barcy, teraz higuain, lista robi sie coraz dłuzsza

0

az trudno cokolwiek powiedziec, chca kupic kolejnego skrzydłowego jak u nas jest ich nadmiar

0

jesli sam Koke nie chce przejsc to po co sie bawic w ten transfer???

0

nie wydaje mi sie zeby to była prawda, zeby w jednym sezonie pozbywac sie 3 kapitanów??? jak dla mnie wyssane z palca

2

no i przynajmniej jedna sprawa sie wyjasniła i jest już klarowna

0

kazda opcja z tych wymienionych wyzej jest mało mozliwa

1

Tego to może byc pewien

0

z jajem i do przodu, własnie tego było trzeba

0

to niech sie w d... pocałuja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?