Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
az ciezko uwierzyc ze to moze byc prawda, poczekajmy na oficjaln epotwierdzenie bo gazety to pisza rózne bzdury, i skad w ogóle takie cos jak "kwota odchodnego"??? Barca taka bogata ze bedzie szastac i dawac pieniadze lekką ręką??? to niech dadza jeszcze Puyolowi, Valdesowi i całej reszcie która odchodziła za kadencji tego zarzadu. NIech sie pozbeda darmozjadów jak pedro, tello, dos santos, nuenca, afelay, song, a nie mysla o transferach za 55 mln (patrz higuain) a na obronce ich nie stac
0
obecnie to niepotrzebny balast, jakby to nie zabrzmiało
0
nie mówie ze samym wejsciem, ale wiecej sie ruszał od costy, prawda jest taka ze costa to nie jest napastnik dla hiszpanów, takie jest moje zdanie, wiecej w tym meczu jesliby grał od poczatku mógł dac villa lub torres, bo juz w meczu z holandia costa nie gral nic
5
i niech jeszcze ktos powie ze alexis i pedro sa na równym poziomie, widac ewidentnie ze forma alexisa eksploduje i zjada on pedro na sniadanie, wiec pedro podziekujemy a alexisa w koncu uszanujmy, bo u nas to sie tylko na niego narzeka. W tym meczu było widac ze Costa do Hiszpani nie pasuje i jest jak chodzace drewno które kompletnie nic nie wnosi do gry, kompletnie, wiecej dałby chociaży Torres moim zdaniem który w reprezentacji zawsze daje cos od siebie
0
niech sie na obronie skupia bo póki co to możliwości mamy coraz mniej
2
ja pierdziele, to jest jakis zart, za taka cene to mamy spokojnie reusa i jeszcze kogos, albo samego aguero wiec niecch nie robia takich zartów bo to jest smiech na sali
1
to jest co najmniej nielogiczne, w podziekowaniu ze zerwie kontrakt Barca ma mu jeszcze zpałacic kase???? i czemu nie mieliby jeszcze na nim czegos zarobic??? skro mozna to czemu nie??? chociaz jakes 10 mln, kasa to kasa,a a unas sie rozdaje za darmo, jesli juz rzeczywiscie Xavi chce odejsc to czemu by na nim nie zarobic
5
dac to atleti pedro i tello plus jakies 10-15 mln za koke i to bedzie interes zycia
0
i ty mi to mówisz???? pedro opchnac nawet za 20 mln to i tak bedzie bardzo dobrze, a alexisa nawet nie wazyc mi sie sprzedac, bo zarzad poprostu zrobi kpine z samego siebie
1
costa ewidentnie sie nie nadaje i to widac, juz mysle ze torres dałby wiecej
11
widac róznice miedzy pedro a alexisem, nawet slepy by zobaczył
0
w dzisiejszej hiszpani chyba wszysycy graja piach
0
oj dupa puchnie u hiszpanów, liczyłem na nich ale teraz potwierdzaja ze graja naprawde słabo
2
chile wchodzi jak nóz w masło w obrone hiszpanska
0
czyli zostaniemy z tym ze Masche jest naszym transferem, niech sie Zubi wezmie do roboty i naprawde sciagnie jakiegos dobrego obronce
0
niech kupia kogos naprawde z górnej półki
0
niech juz alves odejdzie bo teraz przynajmniej cos na nim zarobimy
1
wszedzie go chca i potrafią docenic tylko nie u nas
0
niech to bedzie zart bo pozbywanie sie czy odchodzenie 3 kapitanów w tym samym okienku to nie jest fajne
0
no nawet, ale nam potrzeba obroncy przede wszystkim, alvesa sprzedac i kogos na prawa, a nie cos skrzydlopodobnego
0
no to sie wyjasniło ze to cesc a nie zarzad spowodował ten transfer
0
a czego messi by nie chciał??? zeby pinto został, zebu aguero przeszedł do barcy, teraz higuain, lista robi sie coraz dłuzsza
0
az trudno cokolwiek powiedziec, chca kupic kolejnego skrzydłowego jak u nas jest ich nadmiar
0
jesli sam Koke nie chce przejsc to po co sie bawic w ten transfer???
0
nie wydaje mi sie zeby to była prawda, zeby w jednym sezonie pozbywac sie 3 kapitanów??? jak dla mnie wyssane z palca
2
no i przynajmniej jedna sprawa sie wyjasniła i jest już klarowna
0
kazda opcja z tych wymienionych wyzej jest mało mozliwa
1
Tego to może byc pewien
0
z jajem i do przodu, własnie tego było trzeba
0
to niech sie w d... pocałuja