Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tez mam pewne wątpliwości ale okaze sie co zamierza zrobic Lucho i wtedy bedzie mozna komentowac
0
kupic hummelsa to napewno i jeszcze kogos, do tego sprzedac songa i pedro i wtedy bedzie git
1
ta nagroda dla messiego to jest z jakiejs chorej litości zeby cos miał,l bo wszyscy wiedza ze to jest zart ze ta nagroda powedrowała do leo
0
trzeba przyznac ze Masche był prawdziwym liderem defensywy tego zespołu, gdyby nie on nie wiadomo ile bramek by stracili, a grał bardzo solidnie i rozważnie, wiec na chwile obecna Masche na DM w barcelonie zamiast busiego
0
no nie mów ze to był jego szczyt możliwości, a wyniki argentynmy nawet z tymi "słabymi" były liche, wiec argentyna nie grała jakos wybitnie tylko srednio jak juz
1
Niemcy wygrali zasłuzenie bo w przeciagu całych mistrzostw grali poprostu najlepiej :) w moim odczuciu Messi nie zasłuzył na te ZP, bo tak własciwie to miał przebłyski, i wydaje mi sie ze juz bardziej to nawet Neuer zasłuzył na te nagrode, mam tylko nadzieje ze Messi bedzie teraz grał w klubie juz na pełnych obrotach i Lucho mu wbije do głowy ze jak pressing to pressing a nie truchtanie i spacer, bo jak leo bedzie teraz smutny i powie ze juz chce sie przygotowywac do nastepnych MŚ i oszczedzac to przez nastepne 4 lata bedzie u nas lipa z gra Messiego
0
nasz zarzad na siłe wybiera opcje z góry skazane na porażke albo bardzo nierealne, zamiast skupic sie na obroncach którzy naprawde sa do wyjecia to oni sie upieraja przy jednym i beda az sie skonczy okienko, to samo było z silva i wiemy jak sie skonczyło
0
a za rok odejdzie za darmo, pozostaje bic brawa normalnie, kpina
0
co za durnie, znowu sie nastawia na jednego jedynegoi i gówno z tego bedzie, rezygnowac z hummelsa, który sam powiedział ze chce grac dla Barcy ( kiedys tam pasły takie słowa) ??????? GŁUPOTA
0
mysle ze Vlaar tez jest do wyjecia ale po co ogladac mecze MŚ, po to sa takie imprezy zeby wyczajac nowych zawodników
1
zamiast wyłozyc te nawet 35 mln za hummelsa i miec obronce na lata i to solidnego w dodatku to nie bo chca dac te prawie 20 mln za prawie emeryta
0
niech nie pisza takiego liczenia, bo suarez co by nie było przyszedł za 38,5 mln + Alexis, wiec niech nie minimalizuja tych kosztów
0
ale ze jemu samemu nie jest wsytd ze sie tak zachowuje, to jest skandal
0
tylko zeby nie było znowu zadnych machlojek, ze suarze to za jakies 120, rakitic za 60, a alexisa sprzedali za 25
0
dawac za rezerwowego grajka 20 mln??? to treoche nie przesada, gdyby jeszcze był ze 3 lata młodszy to rozumiem
0
ja bym osobisice chciał hummelsa bo koles naprawde dobrze gra na tych MŚ i mysle ze warto go sciagnac, poza tym on sam powiedział ze chciałby grac dla Barcy wiec wyłozyc te 30 mln i jest nasz
6
po pierwsze primo klopp powiedział ze tego lata nie odjedzie, po drugie borussia nie pusci go do bayernu juz predzej manutd, a po trzecie mozna go kupic za rok i pozbyc sie w koncu pedro, i wtedy mozna takimn składem grac bez zadnych obaw cały sezon
1
a moze jeszcze jakims cudem ta kara zmaleje
0
ja jestem za tym zeby kupili hummelsa (mysle ze za 30 mln to by go wyciagneli) i do tyego któregos z obronców holenderskich z tych MŚ, bo pokazali ze graja dosc solidnie
1
ja go tam bardzo polubiłem i dla mnie osobisacie szkoda ze odchodzi, jeden etap sie skonczył, teraz zaczyna kolejny, niech mu sie dobrze gra w Arsenalu i pokazuje co potrafi :)
1
nie wydaje mi sie ze on Alexis nie miał głowy tylko u nas nie potrafili wykorzystac pełni jego możliwości
0
niech mu tam dobrze będzie, fajny z niego piłkarz i człowiek, wesoły i dający z siebie zawsze maximum, powodzenia :)
12
i bardzo dobrze mówi, u nas nagorda za dobra gre jest sprzedanie zawodnika, zamiast go trzymac i dac mu troche wiecej swobody to nie lkepiej go sprzedac mimo ze był najlepszym zawodnikiem, bo dawał z siebie wszystko, jakos leosiwo nawet nie chciało sie biegacd a alexis zawsze dawał z siebie 100%, szkoda go, ale widocznie lepiej bedzie mu z dala od Barcy
2
arsenal zrobił naprawde dobry transfer
3
jakby miał cos w głowie to by nie gryzł ludzi i nie byłoby całej tej sprawy, ale za głupote sie płaci
0
sprzedac alexisa ale pedro który juz od baaaaaaaaaaaardzo długo gra totalny piach to zostawiaja bo jest niezastąpiony, ratuje go tylko to ze jest wychowankiem i nic wiecej
2
naprawde szkoda mi Alexisa, ale moze tam w koncu w pełni wykorzystaja jego mozliwosci bo prawda jest taka ze u nas przypieli mu łatke na prawe skrzydło i koniec tak włąsciwie, widac było ze ma o wiele wiecej do zaoferowania, zycze mu wszystkiego co najlepsze i bacznie sie bede przygladał jego postepom :) dzieki Alexis zs wszystko :)
0
w zeszlym seoznie co by nie powiedziec to alexis w kazdym meczu ryl trawe i dawal z siebie najwiecej sposrod wszystkich zawodnikow majac przy tym bardzo dobre statystyki, ale zarazd oczywiscie wie lepiej i go sprzedaja, gdzie w wdodatku jest mlodszy od suareza
0
niech kupia hummelsa i do tego któregos s piłkarzy pierwszej 11 reprezentacji holandii z bloku defensywnego i wtedy bedzie spokój
0
Masche robi na tym DM co chce, wiec u nas tez powinien bo z taka forma to busi sie chowa przy Szefuńciu