7

po prostu chciał odejsc i to widac teraz jak na talerzu

0

to i tak jest za mało

0

pierdu pierdu, napoli chce sie budowac i własnie jest na dobrej drodze wiec nie beda go sprzedawac

0

póki co to poczekamy i zobaczymy, jak nie ma oficjalnych wiadomosci to nie ma co roztrzasac tego

0

obydwaj to wiemy i miejmy nadzieje ze wlasnie tak bedzie

0

u nas jest ten problem ze nie umiemy wyprowadzać kontrataku, bo musimy zrobić z 10 podań w poprzek boiska i wtedy mooooooooooooże zrozumiemy że jest czas na kontre

0

czasami mi się spacja nie wciska, wiec taka jest przyczyna tego błędu, ale dzięki za poprawienie :)

0

dali dupy i to po całości

0

hiszpania z taka obroną wola o pomste do nieba, az zal patrzec

0

z taką gra to hisazpanie mogli wogóle nie przyjezdzac bo tylko sobie wstydu narobili

1

taka hiszpania to jest do pozarcia przez kazdego

0

sedziowanie nie jest na wysokim poziomie, niestety

0

i jest po meczu w tym momencie, nie oszukujmy sie

0

kurde, jeden robben a jedzie wszystkich

1

pique ograny jak amator

0

a Barca to niby nie jest wielkim zespołem????

0

powinni wyciągnąc wiecej, taka jest prawda, chelsea akurat kasy ma sporo wiec nie widze powodu dlaczego nie mogli go sprzedac za te min 40 mln

0

jak ktos go chce to jakies 20 mln i jest wasz

2

jak Barca musi z kims negocjowac to zawsze ma baaaaaaaaaardzo pod górke ale jak ktos sie zgłosi do Barcy to go jeszcze beda głaskac, kurde, masakra z tymi naszymi transferami

0

czyli kolej ne potwierdzenie debilizmu naszych rządzących, po pierwsze wogóle chcieli go sprzedac, ale jesli juz to czemu nie potrafia na tym zyskac wiecej niz za niego zapłacili???? podziekowania za te wszystkie lata???? no bo rzeczywiscie było ich tak duzo, az 3 !!!!! niech teraz zrekompensuja to czyms, bo mozna sadzic ze rakitic jest nasz ale znajac zycie nie pokusza sie o jeszcze kogos, Cesc tez troche dziwny, tak chciał tu wrócic, grac i tak dalej, i po 3 latach juz mu sie odechciało????

0

xavi zostanie jeszcze na minimum sezon

1

akurat pedro to ja bym sprzedał, od kilku seoznów nie prezentuje tego co powinien, byle by sie Alexisa nie pozbywali bo to bedzie kolejny wielki bład

0

koke to 60 mln, reus ma klauzule 35 mln, marquinhos to jakies 20+Alves, cuadrado to problemy bo jeszcze go Florentina nie ma na własnosc, mało realne te transfery, jak wypalą chociaz 2-3 to bedzie dobrze

0

kurde, te ceny sa istna kpiną, za alexisa podobnie jak za cesca minimum to 40 mln i ani centa mniej, chociaz moim zdaniem Alexis i tak zostanie

2

szczerze mówiac nam to powinno zwisac i powiewac, jak chca go kupic to wykładacie taka a taka sume i nie ma duskusji, jabym tam zarzadał 40 mln, i jak dajesz na stół taka kase to cesc jest twój i nie ma problemu, jesli rzeczywisice chca sprzedawac cesca

0

sprzedac go za jakies 12-15 mln (bo wiecej to chyba nie dadza) z opcja pierwokupu i po sprawie

1

z dwójki alexis/pedro wolałbym zeby został Chilijczyk

0

no i cała jedna druzyna sie zebrała, podstawowa 11 + rezerwowi

0

ile to juz opcji powstało które moga wzmocnic Barce???? pewnie ze dwie kolejne jedenastki by sie uskładały

0

chciec to on moze, nic poza tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?