0

jak to jest ze wszyscy uciekaja z tej listy zubiego???

0

ta oferta w koncu jest jakąs racjonalna, bo te poprzednie to psu na bude, ale moim zdaniem alexis tak czy siak powinien zostac, bo pokazał na tym muniadlu jak potrafi grac w pilke, a mysle ze ataku nie mamy takiego złego, czego nie mozna powiedziec o obronie, bo zarzad wzmoicni atak a obbrona zostanie jaka jest i bedzie taka sama dupa

0

Shaqiri nie jest złą opcją ,a mysle ze kroos to juz wogóle, dac za niego nawet te 25 mln i mamy spokój w pomocy, a oni sie upierali na koke wiedzac ze on chce tam zostac, to jest głupiego robota, wiec niech najlepiej sie przezuca na kroosa bo on raczej nie mysli o zostaniu w bayernie, a wyciagnac sie go da

0

jesli włącza w ten transfer kogos innego niz alexis, to moze byc, chociaz nie widze zeby on messi i neymar dogadywali sie w tym ataku, ale ok, byle alexis zostal

0

tak czy siak alexis MUSI zostac

0

gadanie gadaniem a wkoncu zostaniemy z niczym bo sie obudza za późno, oby tak nie bylo

0

juz przed minionym sezonem trzeba było go wypozyczyc

0

zamiast kupic mlodych i perspektywicznych graczy to my kupujemy dziadków, albo prawie dziadkow i to jeszcze miernych, ale to jest polityka transferowa zubiego wiec co sie dziwić

0

no i dobrze, sprzedac

2

jakby nie gryzł to by kary nie było wiec niech nie gadaja

0

dokladnie, jakby jeszcze mógł go ktos utemperować, a na to sie nie zapowiada

0

a my bedziemy w dobrej sytuacji jak ugryzie kogos będąc w naszej druzynie???

0

to tez prawda,

2

to jest chyba jakiś żart :D Po pierwsze, za jaką cene??? i jeszcze do tego pakowac alexisa który pokazał w zeszlym sezonie jak sie powinno zapieprzac na boisku to jeszcze teraz na MŚ bryluje, Po drugie, suarez jest dobrym napastnikiem ale chyba troche ma z psychą nie po kolei, na co nam taki piłkarz który nie potrafi sie zachować przy walce o piłke

0

powinni go sprzedac u nas gral nie bedzie ,a moze gdzie indziej sie jakos odnajdzie

2

Barca jak juz chce go sprzedac to powinni zażadać min 40 mln i wtedy mozemy zaczac rozmawiac, a jak ktos daje takie smieszne kwoty to nawet nie powinni tego czytac bo to jest kpina, chociaz według mnie NIE POWINNI SPRZEDAWAĆ ALEXISA I TO ZA ŻADNE PIENIĄDZE

6

no i na co nam takim piłkarz który nie zagra przez 4 miesiące i do tego w dodatku nie wiadomo kiedy znów mu cos takiego odwali, niech sobie dadza z nim spokój

0

no i dobrze, sprzedac go za jakies 15 mln (moze ktos tyle za niego da chociaz wątpie) i niech gra gdzie indziej, wtedy Masche na DM i kupic dwóch obrońców i jest git

3

absolutnie tak, za taka cene i to wartosciowego zawodnika, brac i nie pytac

0

jak za taka cene to brac z pocałowaniem ręki

0

jak bedzie gryzł to przyniesie wiecej szkód niz pozytku

3

czy Xavi potwierdził gdzies swoja decyzje???

2

1

jak chca 45 mln to dac im jakies 35 mln+tello którego podobno chcieli, kurde niech nie gadaja ze wygórowane żądania, skoro chca wydawac krocie na suarezy higuainy i tak dalej, to niech wyłozą raz a porżadnie na nklasowego obrońce, jakby kupili mangale to mamy obronce na jakies moze 7 a moze wiecej sezonów, wiec niech nie gadaja takich pierdół

1

dla chcącego nic trudnego

0

za takie ochałpy to tello albo pedro ale nie alexis, który bije ich na głowe

0

no własnie, kpina, on powinien zostac, teraz pokazuje na co go stac

2

dokładnie, pedro albo tello to moze wziąc od ręki,

0

no i dobrze, bo lepiej zeby alexis nie odchodził, taka jest prawda z e wtym sezonie był chyba naszym najlepszym zawodnikiem, albo jednym z najlepszych

1

to nie lepiej połozyc borussi na stół 30 mln i brac hummelsa??? taka przykładowa opcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?