2

Jeszcze Sandro.

7

Suarez coś strzeli dziś.

5

Skład na Getafe: Bravo - Alves Pique Bartra Alba - Mascherano Xavi Rafinha - Neymar Suarez Messi.

0

Napisałem swoje zdanie a ty mi tu piszesz że mam 13 lat? Chyba ty masz tyle.

0

Najważniejsze żeby Barca wygrywała mecze.

1

Czas na kolejny rekord. Najwięcej bramek strzelonych w fazie grupowej LM. Hat - trick Leo z PSG mile widziany.

15

Żywa Legenda! Najlepszy Piłkarz Świata! - Leo Messi

6

Ronaldo strzelił wczoraj hat - tricka miał karny,
Messi dzisiaj strzelił hat - tricka bez karnego.
Ronaldo powinni nie nominować do złotej piłki. Fakt wygrał LM, ale cały czas symuluję, wymusza karne. Zachowuję się jak dziecko. Messiego niegdy Ronaldo nie dogoni.

0

Same dzieci tam siedzą.

0

Skład na PSG: ter Stegen - Adriano Pique Mathieu Alba - Mascherano Rakitić Iniesta Neymar Suarez Messi.
Wierzę w Suareza może się odblokuję z PSG. Pedro zagrał dobry mecz, ale nie zmienia to faktu że Urugwajczyk jest lepszy.

1

Jak grał w Hiszpanii u - 21 czy u - 19 był pierwszym PO wyprzedzając Carvalaja.

4

Neymar w tym sezonie nie symuluję.

1

Montoya to się nagra w tym sezonie. Jakby dali mu grać mógłby być n jednym z najlepszych PO.

2

Po 3 pkt! Fajnie jakby strzelili po jednej bramce Leo, Neymar i Suarez.

1

Wiadome jest, że 3 pkt zostaną w Barcelonie.

0

Suarez nie był nawet nominowany do złotej piłki za ugryzienie, a Ronaldo jest w finałowej 3, a symuluję.

0

0

Mam chęć na małe piwko i tańczyć mi się chcę.

0

Cytat tygodnia.

0

Dawaj Ronaldo jeszcze jeden jeszcze jeden karny! Dasz radę! Mistrzu symulek.

1

"Antonio Lima: Barça powinna wypożyczyć Douglasa" powinno być tak:
Antonio Lima: Barça powinna sprzedać Douglasa,

0

Już wolę Montoyę od Alvesa.

1

Skład na Espanyol: Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Mascherano - Rakitić Iniesta - Neymar Suarez Messi.

0

Skład na SD Huesca: ter Stegen - Montoya Pique Bartra Adriano - Samper Rakitić Rafinha - Adama Sandro Pedro.
Halilović mogłyby wejść w 2 połowie.

0

Dobrze że dobił Busquets po strzale Neymara, bo Madryt mógł odskoczyć. Ważne 3 pkt.

0

Pójdź na staż wierszykowy. Będziesz gwiazdą.

0

Dokładnie. Mogliby teraz zrobić pożegnalny odcinek. To by było coś.

2

Mi wystarczy 1 - 0 dla Barcy. Najważniejsze 3 pkt.

0

Fajnie jakby wznowili ten serial.

0

Brawo Lucho dobry skład. Po 3 pkt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?