Piszczu
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Rafinha powinien częściej grać.
0
LOL LOL dobrze piszę. Jak Suarez odpali to na dobre. Zobaczycie.
2
I oby już tutaj nie wchodził.
0
Skład na Villarreal.
2
Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Busquets Rakitić Rafinha - Neymar Suarez Messi.
0
Kiedy Barca zagra z Getafe/Villarreal?
0
Hiszpania nie wyszła z grupy.
0
Zachowanie Ronaldo, zobaczcie to jeszcze raz.
0
Szkoda że Isco nie gra dla Barcy. Pasowałby tu idealnie. Rafinha przypomina w grze Isco.
1
Atletico będzie chciało odrobić straty więc może zagrać bardziej ofensywnie.
2
Jakby Mascherano był wyższy byłby najlepszym ŚO świata.
1
Z PSG zagrał kapitalnie. Mascherano jest za niski.
1
Ronaldo zachował się chamsko powinien dostać taką karę jak Luis Suarez.
1
Mascherano nie pasuję jako ŚO, Bartrze nie wyszedł wczoraj mecz, ale wcześniejszych meczach grał dobrze.
1
Busquets zaczął grać dobrze.
1
Skład na Atletico: ter Stegen - Alves Pique Bartra Alba - Busquets Rakitić Iniesta - Neymar Suarez Messi.
W 2 połowie Rafinha za Iniestę.
0
Wszystkiego najlepszego Generale!
1
Barca dobrze gra w tym roku. Alves, Rakitić i Busquets zaczęli dobrze grać. Jak Barcelona będzie tak grać do końca sezonu jest szansa na trofea.
0
Skład na Elche: Bravo - Montoya Bartra Mathieu Adriano - Mascherano Xavi Rafinha - Pedro Suarez Messi.
Neymar musi odpocząć.
1
Rozegrał bardzo dobry mecz.
0
Suarez jeszcze będzie strzelać na zawołanie, zobaczycie.
0
Niemożliwe stało się możliwe! Enrique wystawił taki sam skład.
0
Czekam do setki strzelonych goli MSN.
0
Z tego się nie cieszę.
0
Wątpię że Deportivo strzeli nam 2 gole
0
Atletico w tym 2015 roku ma dużo karnych. Chyba 3 jak dobrze pamiętam.
0
Kowalczyk z Jaśkowiec 3 miejsce.
Stoch wygrał konkurs.
Dobra niedziela jeszcze niech Barca wygra i będzie dobrze.
2
La Manita!
Hat - trick Messiego, bramka Neymara i bramka Suareza.
2
Szkoda że nie trzeci komplet.
0
Argentyna 12:11 Polska. Trzeba odrobić.