1

Ja myślę że cena jest ok.

0

Dopiero sezon się zaczyna a już Neymar i Alba kontuzjowani. :( Jeszcze chyba Douglas.

0

Nie siedzę na stronie 24 h na dobę więc nie wiedziałem że ktoś tak napisał .Pozdro.

1

Moim zdaniem jedyną szansą Lecha na awans do 4 rundy LM wczoraj to było jakby jakiś kibic Lecha się przebrał za kibica Basel i rzucił kamień w piłkarza Kolejorza.

0

Też prawda ale bądźmy dobrej myśli. :)

2

To tylko mecze przed sezonowe ja się nie martwię.

0

Już się nie mogę doczekać meczu o Superpuchar Hiszpanii. Oby Barca w tym dwumeczu zwyciężyła.

2

Oby Sandro wszedł.

3

Eurosport 2 o 20:15.

0

Wątpie ale pożyjemy zobaczymy.

0

No też choć ja wierzę w Sandro.

0

Ma potencjał ale ten potencjał trzeba wykorzystać a real nie umie .

0

Luis nie bądź taki skromny jesteś jednym z najlepszych piłkarzy świata na pewno top 5.

0

Nie lubię za bardzo frytek ale jak chcą to mogą dać.

1

Ja już w tamtym sezonie chciałem Sandro w pierwszej drużynie. Chłopak ma talent.

1

Mam nadzieję że jak piłkarze Lecha awansują do LM to dadzą nam użytkownikom tej strony piwko Lech.

1

Lech nie musi wygrać wystarczy np: 0:0 u siebie i 1:1 na wyjeździe i jest awans. Chodź oczywiście lepiej by było jakby Lech wygrał oba mecze.

0

Wiesz mam tylko jedno konto nie potrzebuję drugiego.

0

Gościu jak ci nie pasi to nie czytaj ok?

0

I wychodzi Barca z pierwszego miejsca oraz Lech z drugiego.

0

Barca we wszystkim najlepsza!

17

Luis jeszcze że najlepsza 9 świata to i najlepszy bramkarz świata. Hehe.

0

No ale później grał zarąbiście.

0

No np. w finale LM.

2

Szkoda że nie Javier.

16

Miejmy nadzieję że Marc wygra.

4

Ich problem nawet jak nie lubią Lecha to i tak powinni kibicować bo polski klub może wreszcie awansuję.

12

Jutro.
W górę serca, niech zwycięża Lech Kolejorz!
Niech zwycięża Lech Kolejorz!
Niech zwycięża Lech!

2

Zamiast Stoke City zaraz będzie FC Stoke.

0

Hahaha ale fotka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?