Piszczu
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja myślę że cena jest ok.
0
Dopiero sezon się zaczyna a już Neymar i Alba kontuzjowani. :( Jeszcze chyba Douglas.
0
Nie siedzę na stronie 24 h na dobę więc nie wiedziałem że ktoś tak napisał .Pozdro.
1
Moim zdaniem jedyną szansą Lecha na awans do 4 rundy LM wczoraj to było jakby jakiś kibic Lecha się przebrał za kibica Basel i rzucił kamień w piłkarza Kolejorza.
0
Też prawda ale bądźmy dobrej myśli. :)
2
To tylko mecze przed sezonowe ja się nie martwię.
0
Już się nie mogę doczekać meczu o Superpuchar Hiszpanii. Oby Barca w tym dwumeczu zwyciężyła.
2
Oby Sandro wszedł.
3
Eurosport 2 o 20:15.
0
Wątpie ale pożyjemy zobaczymy.
0
No też choć ja wierzę w Sandro.
0
Ma potencjał ale ten potencjał trzeba wykorzystać a real nie umie .
0
Luis nie bądź taki skromny jesteś jednym z najlepszych piłkarzy świata na pewno top 5.
0
Nie lubię za bardzo frytek ale jak chcą to mogą dać.
1
Ja już w tamtym sezonie chciałem Sandro w pierwszej drużynie. Chłopak ma talent.
1
Mam nadzieję że jak piłkarze Lecha awansują do LM to dadzą nam użytkownikom tej strony piwko Lech.
1
Lech nie musi wygrać wystarczy np: 0:0 u siebie i 1:1 na wyjeździe i jest awans. Chodź oczywiście lepiej by było jakby Lech wygrał oba mecze.
0
Wiesz mam tylko jedno konto nie potrzebuję drugiego.
0
Gościu jak ci nie pasi to nie czytaj ok?
0
I wychodzi Barca z pierwszego miejsca oraz Lech z drugiego.
0
Barca we wszystkim najlepsza!
17
Luis jeszcze że najlepsza 9 świata to i najlepszy bramkarz świata. Hehe.
0
No ale później grał zarąbiście.
0
No np. w finale LM.
2
Szkoda że nie Javier.
16
Miejmy nadzieję że Marc wygra.
4
Ich problem nawet jak nie lubią Lecha to i tak powinni kibicować bo polski klub może wreszcie awansuję.
12
Jutro.
W górę serca, niech zwycięża Lech Kolejorz!
Niech zwycięża Lech Kolejorz!
Niech zwycięża Lech!
2
Zamiast Stoke City zaraz będzie FC Stoke.
0
Hahaha ale fotka.