0

Jest i Dean Ambrose panie Norek.

0

Moim skromnym zdaniem też ale może nasz Douglas odpali w tym sezonie? Pożyjemy zobaczymy.

1

Douglas z Lecha vs Douglas z Barcelony który lepszy?

0

Ja oglądam cały czas powtórki i mi się nie nudzą. Zgadzam się Randzo też jest ok.

2

To były czasy. Teraz już nie ma tak fajnych seriali.

1

Jeszcze teściowa Krawczyka.

0

Właśnie oglądam Karola i Norka na Polsacie 2.

1

Też za nim jestem. Vamos Joan!

0

Jak myślicie kto wygra?

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Wiem że Barca nie musi płacić Arsenalowi 4 mln ale dlaczego 4? Przypadek nie sądzę.

0

Wymarzona dla realu.

0

Ale jaki ten 1 czy 2 w fazie pucharowej?

0

http://www.fcbarca.com/58151-kolejny-dublet-w-wykonaniu-messiego.html
Kiedy Leo strzela jako w pierwszym meczu sezonu jako pierwszy wtedy Barca wygrywała dublet. To teraz będzie tryplet.

0

Według mnie że Barca wygra.

0

Jak ten czas leci...

7

Kto by chciał taki finał?
Xavi wchodzi w 65 minucie wynik 0:0. Rzut wolny dla Barcy w 90 minucie. Podchodzi Generał do piłki strzela i gooooool! Buffon bez szans.

0

Mam pytanie. Czy Neymar ma jakieś nowe buty. A jak ma to prosiłbym o link. Z góry dzięki!

0

Jak na generała przystało kapitalnie.

0

Odchodzi Xavi odchodzi pewna epoka.

1

Kogo obchodzi ten śmieszny klub.

0

Podobno chłopaki nie płaczą, no ale ja nie wytrzymałem. Xavi obyś był trenerem Barcy.

4

Xavi zostań!!!

2

Będę mógł gdzieś obejrzeć powtórkę fety?

2

168 punktów w turbo kozaku. Nieźle.

1

Vermaelen w następnym sezonie może grać nawet w podstawowym składzie jak wróci do formy reprezentowanej w Arsenalu.

0

Mam pytanie. Czy Bravo ma już zapewnioną zamorę?

6

Xavi życzę hat-tricka i jedną bramkę z przewrotki

1

A ja żeby Leo 6 bramek strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?