Piszczu
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest i Dean Ambrose panie Norek.
0
Moim skromnym zdaniem też ale może nasz Douglas odpali w tym sezonie? Pożyjemy zobaczymy.
1
Douglas z Lecha vs Douglas z Barcelony który lepszy?
0
Ja oglądam cały czas powtórki i mi się nie nudzą. Zgadzam się Randzo też jest ok.
2
To były czasy. Teraz już nie ma tak fajnych seriali.
1
Jeszcze teściowa Krawczyka.
0
Właśnie oglądam Karola i Norka na Polsacie 2.
1
Też za nim jestem. Vamos Joan!
0
Jak myślicie kto wygra?
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Wiem że Barca nie musi płacić Arsenalowi 4 mln ale dlaczego 4? Przypadek nie sądzę.
0
Wymarzona dla realu.
0
Ale jaki ten 1 czy 2 w fazie pucharowej?
0
http://www.fcbarca.com/58151-kolejny-dublet-w-wykonaniu-messiego.html
Kiedy Leo strzela jako w pierwszym meczu sezonu jako pierwszy wtedy Barca wygrywała dublet. To teraz będzie tryplet.
0
Według mnie że Barca wygra.
0
Jak ten czas leci...
7
Kto by chciał taki finał?
Xavi wchodzi w 65 minucie wynik 0:0. Rzut wolny dla Barcy w 90 minucie. Podchodzi Generał do piłki strzela i gooooool! Buffon bez szans.
0
Mam pytanie. Czy Neymar ma jakieś nowe buty. A jak ma to prosiłbym o link. Z góry dzięki!
0
Jak na generała przystało kapitalnie.
0
Odchodzi Xavi odchodzi pewna epoka.
1
Kogo obchodzi ten śmieszny klub.
0
Podobno chłopaki nie płaczą, no ale ja nie wytrzymałem. Xavi obyś był trenerem Barcy.
4
Xavi zostań!!!
2
Będę mógł gdzieś obejrzeć powtórkę fety?
2
168 punktów w turbo kozaku. Nieźle.
1
Vermaelen w następnym sezonie może grać nawet w podstawowym składzie jak wróci do formy reprezentowanej w Arsenalu.
0
Mam pytanie. Czy Bravo ma już zapewnioną zamorę?
6
Xavi życzę hat-tricka i jedną bramkę z przewrotki
1
A ja żeby Leo 6 bramek strzelił.