Piszczu
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszy mecz Xaviego według mnie. 4 asysty w jednym meczu. Magik!
4
Oszczędzają Luisa na dwa finały.
8
Tym bardziej się znudzisz.
2
Teraz czarny kot nie jest pechowy tylko szczęśliwy
0
Jeszcze niedawno Xavi debiutował w Barcelonie, ale ten czas leci.
4
Niestety Niemiec nie powołany.
3
Za 30 min. zagra.
0
Masip zagrał więcej razy w lidze od ter Stegena.
0
Da ktoś skrót do meczu? Z góry dzięki.
1
2015.04.18 Primera División - 32. kolejka Real Madryt - Malaga - ciężki mecz
2015.04.26 Primera División - 33. kolejka Celta Vigo - Real Madryt - ciężki mecz
2015.04.29 Primera División - 34. kolejka Real Madryt - UD Almería
2015.05.02 Primera División - 35. kolejka Sevilla FC - Real Madryt - ciężki mecz
2015.05.10 Primera División - 36. kolejka Real Madryt - Valencia CF - ciężki mecz
2015.05.17 Primera División - 37. kolejka RCD Espanyol - Real Madryt-ciężki mecz
2015.05.24 Primera División - 38. kolejka Real Madryt - Getafe
0
Za bramkę z Chelsea.
6
Boli to, że Barca zremisowała wygrany mecz.
W drugiej połowie tak graliśmy że... trudno to powiedzieć frajerstwo!
1
Wrócił Neymar z początku sezonu.
0
Życzę Ci Leo hat - tricka. Do boju Barcelona!
0
Oby się dwaj odblokowali.
1
I hat - trick Leo.
0
Chyba się uczy od niego.
3
Oglądałem na TVP1 mecz Lechia - Legia. A tu nagle przychodzi moja żona i mówi:
O! Legia gra z Brazylią.
1
Xavi wróci do Barcy w roli trenera. Powodzenia Generale! A jeszcze nie dawno wchodził do pierwszej drużyny. Jak ten czas leci...
3
I ta jego gra nogami.
0
Jakoś było trochę mnie nogi bolą. A co u ciebie?
0
Skład na Eibar: Bravo - Montoya Pique Bartra Adriano - Rakitić Xavi Iniesta - Neymar Suarez Messi.
8
FC Barcelona liderem Primera División!
1
Dajcie spokój że nie Rakitić. Może jest zmęczony po nocy z dziewczyną.
0
Tu się Ronaldo nie zgodził wystąpić bo się bał pana Adama Kraśko.
17
Już wiem dlaczego tak Ronaldo słabo grał. Po prostu śpieszyło mu się do biedronki bo są smaki portugalskie.
0
karny to jedenastka więc CR11
1
Właśnie dużo będzie karnych.
2
Pierwszy raz się zgodzę z Bartomeu. Tylko Pogba!
1
W telewizji oglądam Skoki, a w necie Real. Oby Baskowie urwali punkty Realowi