Pitbullx98
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Komentarz usunięty
1
Mój kolega to owca wk
1
@lukaszbarca15 Wariat
2
@Nowi099 wąsik dziewiczy?
0
@kolo123 tak samo jak Ranczo
2
@Chwytliwy Doping podobno motywuje piłkarzy do lepszego grania, a skoro na camp nou jest lichy to trochę lipa
0
Jadę swoją polówką 1.4 tdi i gościu przedemną włączył dwa kierunki jednocześnie, bez sens
1
@kkbarca Tu nie chodzi nawet o wsparcie, tylko o to żeby nie zabierali
0
Kto jest według was przystojniejszy ja czy Kristiano Ronaldo i dlaczego?
3
@MESSIah16 Niestety media będą rozstrzasac się wyłącznie gdy biały człowiek zabije czarnego, chory świat
0
Proszę o polecenie fajnego serialu bądź filmu na netflixie
0
Mieliście podczas grypy (temperatura, biegunka, osłabienie) ostry ból w łopatkach co jakiś czas? Co to może być i czemu tak jest, bo spotykam się z tym pierwszy raz
6
Według mnie tibia to najlepsza gra dzieciństwa.
0
@Kajtek77 Dokładnie te, patrzę, że trochę dni już minęło
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@TheNekro94 kto nie kibicuje Barcelonie przynajmniej od 2003 roku nie jest w stanie wycisnąć 100 kg na 2 razy.
1
Kto nie wyciska przynajmniej 2x100 kg na klate jest słabym człowiekiem
1
@AllBundy myślę że wchodzilby w drybling jak ja w zakręty moją polówką z 2007roku, czyli dobrze.
0
Mam pytanie do osób trenujacych.
Czy zażywał ktoś z was ekstraktu z tongkat ali? I czy odczuliscie jakąś poprawę siłową po regularnym stosowaniu?
1
Mam pytanie do osób trenujacych.
Czy zażywał ktoś z was ekstraktu z tongkat ali? I czy odczuliscie jakąś poprawę siłową po regularnym stosowaniu?
0
Siema, kupywal ktoś z Was może Dobry korzeń od wk? Jeśli tak, jakie macie opinie, efekty
0
Ogladaliscie jakieś filmy lub seriale, którzy praktycznie wszyscy chwalą, a według was były to po prostu średniaki? Jeśli tak, to jakie?
0
@contowsky Akurat w porównaniu z resztą tekstu, ten jest jednym z plytszych wersów.
0
@LuisSalvano Nie ma szans, że zniosa
2
@Tollusiek pewnie to i lepiej, że na niektórych nie trzeba patrzeć
1
@Lord_Vader bardzo fajnie, ale Szpaku według mnie nr 1
0
Oglądałem wczoraj Teorie Wszystkiego i aktor, który zagrał Hawkinga zrobił to tak idealnie, że szok
0
@bartoszekkk We Francji *
I jeśli sezon zostałby zakończony Barcelona zostałaby mistrzem Hiszpanii,ponieważ jest pierwsza w tabeli
0
@Jaca27 Większość biletów lokalnej drużyny, więc nic trudnego. Byłeś na jakimś wyjeździe Polonii?
0
@tomek256 https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries