8

Komentarz usunięty

1

Mój kolega to owca wk

1

2

@Nowi099 wąsik dziewiczy?

0

@kolo123 tak samo jak Ranczo

2

@Chwytliwy Doping podobno motywuje piłkarzy do lepszego grania, a skoro na camp nou jest lichy to trochę lipa

0

Jadę swoją polówką 1.4 tdi i gościu przedemną włączył dwa kierunki jednocześnie, bez sens

1

@kkbarca Tu nie chodzi nawet o wsparcie, tylko o to żeby nie zabierali

0

Kto jest według was przystojniejszy ja czy Kristiano Ronaldo i dlaczego?

3

@MESSIah16 Niestety media będą rozstrzasac się wyłącznie gdy biały człowiek zabije czarnego, chory świat

0

Proszę o polecenie fajnego serialu bądź filmu na netflixie

0

Mieliście podczas grypy (temperatura, biegunka, osłabienie) ostry ból w łopatkach co jakiś czas? Co to może być i czemu tak jest, bo spotykam się z tym pierwszy raz

6

Według mnie tibia to najlepsza gra dzieciństwa.

0

@Kajtek77 Dokładnie te, patrzę, że trochę dni już minęło

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@TheNekro94 kto nie kibicuje Barcelonie przynajmniej od 2003 roku nie jest w stanie wycisnąć 100 kg na 2 razy.

1

Kto nie wyciska przynajmniej 2x100 kg na klate jest słabym człowiekiem

1

@AllBundy myślę że wchodzilby w drybling jak ja w zakręty moją polówką z 2007roku, czyli dobrze.

0

Mam pytanie do osób trenujacych.
Czy zażywał ktoś z was ekstraktu z tongkat ali? I czy odczuliscie jakąś poprawę siłową po regularnym stosowaniu?

1

Mam pytanie do osób trenujacych.
Czy zażywał ktoś z was ekstraktu z tongkat ali? I czy odczuliscie jakąś poprawę siłową po regularnym stosowaniu?

0

Siema, kupywal ktoś z Was może Dobry korzeń od wk? Jeśli tak, jakie macie opinie, efekty

0

Ogladaliscie jakieś filmy lub seriale, którzy praktycznie wszyscy chwalą, a według was były to po prostu średniaki? Jeśli tak, to jakie?

0

@contowsky Akurat w porównaniu z resztą tekstu, ten jest jednym z plytszych wersów.

0

@LuisSalvano Nie ma szans, że zniosa

2

@Tollusiek pewnie to i lepiej, że na niektórych nie trzeba patrzeć

1

@Lord_Vader bardzo fajnie, ale Szpaku według mnie nr 1

0

Oglądałem wczoraj Teorie Wszystkiego i aktor, który zagrał Hawkinga zrobił to tak idealnie, że szok

0

@bartoszekkk We Francji *
I jeśli sezon zostałby zakończony Barcelona zostałaby mistrzem Hiszpanii,ponieważ jest pierwsza w tabeli

0

@Jaca27 Większość biletów lokalnej drużyny, więc nic trudnego. Byłeś na jakimś wyjeździe Polonii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?