Pitbullx98
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chaoss Wolnymi ciężarami według mnie ćwiczy się znacznie lepiej niż na maszynach, wiec jakie dwa inne światy?
0
Czyja gra w Barcelonie była i jest dla was bardziej widowiskowa? Messiego czy Ronaldinho
1
@Hiacynk Statystycznie w tej dekadzie ktoś strzeli 750 goli, szacun.
1
@MarioVeB! Chce poznać opinię innych, dlatego pytam. Lepsze to niż dyskutowanie o polityce, religiach i gwiazdach porno na zdjęciach
0
Jurgen Klopp jest lepszym trenerem od Luisa Enrique. Zapraszam do dyskusji
1
Alexis Sanchez był lepszy w Barcelonie niż Pedro. Zapraszam do dyskusji.
6
@Messibestplayerintheworld Wielki piłkarz i jeszcze większy człowiek
1
Uważam, że Zidane miał lepszą kontrolę piłki od Iniesty.
1
@Fabik Nie, po prostu minął czas jego zakazów pokazywania się w internecie
0
@LuisSalvano i otyły
0
@Bykunn No tak to prawda :D
0
Komentarz usunięty
2
@Bykunn Nie potrafisz sam zmienić mężczyzno? Hehe
2
Co sądzicie o tym, że w Chinach odkryto spadek liczby abonentów telefonicznych o 21 mln? Podobno tyle osób mogło umrzeć na koronawirusa
6
@BarcaInfo a ja biorę na klate 150 kg
6
@Mazi Jakie ten Kaczyński ma eq, bo nie wiem czy czekać na niego przy bramie w Thais?
0
@Cwaniak4 Czemu burzliwa? Jeśli chodzi o Europe, w ostatnich 10 latach po prostu on jest zdecydowanie najlepszy
0
W ostatniej dekadzie nie ma lepszego europejskiego piłkarza od Cristiano Ronaldo, zapraszam do dyskusji
0
Ronaldo to najlepszy piłkarz ligi włoskiej
Zapraszam do dyskusji :)
1
@Ramos9248 Że ten wirus istnieje to tylko teoria? To w praktyce jak jest? Masa ludzi w szpitalach, w Madrycie brakuje miejsc do trzymania ciał, bo nie nadążają ich spopielac, i wiele innych skutków wirusa na świecie to bujdy?
0
@rosser Już jej współczuję xd
0
Brał ktoś z was tribusteron 60,90? Jak efekty
0
@deyna2018 OSOBOM, proszę nauczyć się tego, bo jestem pewny, że to nie przypadkowa gafa.
1
Wyobrażacie sobie w dzisiejszych czasach, żeby np. zniknął internet,telewizja,telefony? Jestem pewny, że na dłuższą metę, ogromna część społeczeństwa, by dosłownie zwariowała
0
Jakie polecacie seriale na netflixie? Oprócz the 100, dom z papieru, breaking bad, wikingowie, dark?
1
W porównaniu do wcześniejszych dni dość sporo spada liczba zarażonych we Włoszech, powodem tego jest mniejsza ilość robionych testów czy powoli wychodzą z dołka?
16
@Wichurek Jeśli zagraża to życiu kobiety to jak najbardziej w tym wypadku życie kobiety jest najważniejsze, ale aborcja z powodu tego że nie jest się gotowym na bycie matką? Że figura się zepsuje? To jest dopiero chore
0
@robsesh niee, nie kulturysta. Bf na ten moment 13 procent
1
@jark3 o to muszę spróbować
0
@Colon racja, to robi się strasznie męczące i odechciewa się. Spoko jest używanie aplikacji fitatu,kupowanie produktów juz podliczonych gramowo, np mięsa w opakowaniach, ryze są też w opakowaniu po 100g itp, po czasie wchodzi to w nawyk