Pitbullx98
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq 180 cm, a waga naczczo na dziś 88 kg. Chcialbym dobić do 93-95 kg
0
@tbas wiadomo, 3-4l dziennie, ale z tym piciem jest największa trudność bo po prostu się nie chce
1
@MILYFCB17 sałatke jarzynowa to akurat i ja z chęcią jem dziś
0
@Neymar0d trenuje jedynie dość obficie, myślę że tyle kreatyny to norma
0
Biorę 5g kreatyny naczczo, 5g po treningu, 6 g cytruliny przed treningiem, 30 g białka po treningu, po śniadaniu wszystkie potrzebne minerały i witaminy, jem 3750 kalorii, a wy jak trzymajcie dietę slabiaki?
3
Jaki mecz zagranicznej ligi ogladaliscie z trybun? Oczywiście poza Barcelony.
Ja byłem na Melbourne Victory z Sydney FC
1
@Qlewer Witam, mam jego IP od paru miesięcy, tak to ja napisałem i zniszcze go w tym lesie, trenuje boks więc mam przewagę
0
@Bykunn Może skrytym gejem jesteś?
0
@krissu8 przy widywaniu 4 razy w miesiącu od 3 lat wiadomo że bajeruje z innymi, takie związki są bez sensu
0
Pojutrze będzie 2 miliony zarażonych na koronawirusa, jak myślicie ile osób łącznie zachoruje do końca pandemii?
0
@sidzej A gdzie jesteś piękna? Przyjadę do ciebie
0
@Kubox dźwięku silnika diesla
0
@kolo123 To jeszcze ciągną ten serial? Masakra
5
@Bykunn Za X lat wszyscy razem przekonamy się jak jest naprawdę, więc nie mają sensu takie dyskusje, bo nikt z nas nie wie co nas czeka, Wesołych świąt :)
1
@Bykunn takie pytanie, bo jestem ciekawy. Co jest po śmierci według Ciebie, jeśli nie wierzysz? Po prostu znikamy, przestajemy istniec, czy jak z twojego naukowego punktu widzenia
31
@Walker tak, ja odżywiam się zdrowo i nie sralem od miesiąca
5
@Kacstiff 3 bit zdecydowanie najlepszy
0
@Klaudix słaba ale stabilna, w Europie od około tygodnia największe przyrosty ma Francja i Wielka Brytania
0
Czy jeśli pracodawca chce po świętach otworzyć lokal w galerii jedynie na dowóz to mam obowiązek w tej sytuacji pracować?
0
@dasouzar11 ze starym się podziel
0
@FanBarca1899 zwiększyć liczbę powtórzeń do max 12 przy takiej ilości serii, czas na przerwę musi być więc te 2,3 min jest okej
0
@Danny Gaucho słabe te City
0
@barcafan9512 a ja mam w łapie 40.5 cm i dobrze się czuje z tym
1
@ksobi hahah, tu nawet mój dziewiczy wąs lekko uniósł się do góry
2
@Hiacynk oczywiście, że jest najlepszy, ale podejrzewam, że z tą reprezentacją nie wygra nic znaczącego
3
@Danny Gaucho Masakra, współczuję i pozdrawiam gorąco ze słonecznej Choroszczy
0
@Danny Gaucho Czy trenuje Pan takie sztuki walki jak mma lub ufc??
1
@`Sin gram proszę Pana tenisa stołowego na stsach
0
Zarabiam więcej od was
0
@Danny Gaucho to ty uprawiasz mma albo ufc?