0

@barteq 180 cm, a waga naczczo na dziś 88 kg. Chcialbym dobić do 93-95 kg

0

@tbas wiadomo, 3-4l dziennie, ale z tym piciem jest największa trudność bo po prostu się nie chce

1

@MILYFCB17 sałatke jarzynowa to akurat i ja z chęcią jem dziś

0

@Neymar0d trenuje jedynie dość obficie, myślę że tyle kreatyny to norma

0

Biorę 5g kreatyny naczczo, 5g po treningu, 6 g cytruliny przed treningiem, 30 g białka po treningu, po śniadaniu wszystkie potrzebne minerały i witaminy, jem 3750 kalorii, a wy jak trzymajcie dietę slabiaki?

3

Jaki mecz zagranicznej ligi ogladaliscie z trybun? Oczywiście poza Barcelony.
Ja byłem na Melbourne Victory z Sydney FC

1

@Qlewer Witam, mam jego IP od paru miesięcy, tak to ja napisałem i zniszcze go w tym lesie, trenuje boks więc mam przewagę

0

@Bykunn Może skrytym gejem jesteś?

0

@krissu8 przy widywaniu 4 razy w miesiącu od 3 lat wiadomo że bajeruje z innymi, takie związki są bez sensu

0

Pojutrze będzie 2 miliony zarażonych na koronawirusa, jak myślicie ile osób łącznie zachoruje do końca pandemii?

0

@sidzej A gdzie jesteś piękna? Przyjadę do ciebie

0

@Kubox dźwięku silnika diesla

0

@kolo123 To jeszcze ciągną ten serial? Masakra

5

@Bykunn Za X lat wszyscy razem przekonamy się jak jest naprawdę, więc nie mają sensu takie dyskusje, bo nikt z nas nie wie co nas czeka, Wesołych świąt :)

1

@Bykunn takie pytanie, bo jestem ciekawy. Co jest po śmierci według Ciebie, jeśli nie wierzysz? Po prostu znikamy, przestajemy istniec, czy jak z twojego naukowego punktu widzenia

31

@Walker tak, ja odżywiam się zdrowo i nie sralem od miesiąca

5

@Kacstiff 3 bit zdecydowanie najlepszy

0

@Klaudix słaba ale stabilna, w Europie od około tygodnia największe przyrosty ma Francja i Wielka Brytania

0

Czy jeśli pracodawca chce po świętach otworzyć lokal w galerii jedynie na dowóz to mam obowiązek w tej sytuacji pracować?

0

@dasouzar11 ze starym się podziel

0

@FanBarca1899 zwiększyć liczbę powtórzeń do max 12 przy takiej ilości serii, czas na przerwę musi być więc te 2,3 min jest okej

0

@Danny Gaucho słabe te City

0

@barcafan9512 a ja mam w łapie 40.5 cm i dobrze się czuje z tym

1

@ksobi hahah, tu nawet mój dziewiczy wąs lekko uniósł się do góry

2

@Hiacynk oczywiście, że jest najlepszy, ale podejrzewam, że z tą reprezentacją nie wygra nic znaczącego

3

@Danny Gaucho Masakra, współczuję i pozdrawiam gorąco ze słonecznej Choroszczy

0

@Danny Gaucho Czy trenuje Pan takie sztuki walki jak mma lub ufc??

1

@`Sin gram proszę Pana tenisa stołowego na stsach

0

Zarabiam więcej od was

0

@Danny Gaucho to ty uprawiasz mma albo ufc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?