0

@Kozinho. Albo odwrotnie

0

@Vamos_RM Saka wraca po długiej kontuzji, zobaczymy

1

@ranger3120 2:0 2x Kiwior

0

@budel17 właśnie też mam plan nadrobić wieczorem. Jakby się udało wygrać jutro to byłby świetny wynik, oby tylko utrzymali formę na następne turnieje

2

@Lionel_Messi10 nie są na tyle głupi, aby nam płacić za Fatiego wielkie pieniądze. Za jakieś duże nazwisko już prędzej. Jakie znaczenie ma to, że Fati ma ważny kontrakt, skoro to my od roku chcemy go wypchnąć, żeby pozbyć się pensji. Faktycznie za taki talent, który nie łapie się nawet do kadry meczowej będą nam płacić. Laporta by ze szczęścia skakał, gdyby ktokolwiek zaproponował chociaż 5 milionów, a ty mówisz o sypaniu hajsem xD

0

@Lionel_Messi10 nic by nie musieli sypać, skoro dobrze wiedzą, że my go chcemy oddać. Może i potrafią przepłacać, ale głupi to oni nie są

0

@budel17 piękny mecz, już myślałem, że Mongolz odrobi na tym Nuke'u, ale jakoś się udało dociągnąć zwycięstwo

0

@tadzik447 Małysz wygra, i będzie czterdzieste!

0

Real to wygra, spokojnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@gumaz nikogo bo ta opcja nie wygląda tak jak powinna

0

@Fourson no dla widowiska lepiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos no wiem xD

0

@JanneAhonen skąd ten pomysł?

0

@RomanGroza a na co wczoraj Mbappe odpoczywał?

0

@daniel32778 tak, a my jutro złożymy ofertę 10 milionów za Mbappe

0

@Sulimo też mnie to męczy, ale z drugiej strony jeżeli chcemy ciągle rywalizować o trofea, to nie dało się inaczej wyjść z tego co zastał po Bartomeu, niż próbując jakoś naginać przepisy. FFP tej ligi jest bardzo ciężkie do funkcjonowania dla drużyn z problemami finansowymi, o czym właśnie się przekonujemy. Laporta zbudował świetną kadrę, której Xavi do końca nie wykorzystał. Do tego ogromne wydatki na stadion

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kengo prima aprilis

1

@Torto dla rozwoju polskiej piłki najlepiej żeby wygrała Legia

1

@budel17 no cóż, nikt obecnie nie ma podjazdu do Vitality

0

Drewniak jak nic

6

@suszini wszystko, tylko nie Pedri wyżej

3

4

@Vurt mamy Szczęsnego

0

@budel17 albo Falcons za hajsem i Niko, albo Faze, bo broky nie dojeżdża na snajperce, więc mógłby iść na rifle'a po prostu. Innych opcji tutaj nie widzę

0

@Encore jest stabilnie

0

@Encore w końcu gdzieś pójdzie, fajna drużyna będzie w tym Liquid

0

@Consigliere tak jak zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?