0

@Odcinkowy obecnie tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@messi33 a ja mam nadzieję, że będą na ławce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@wojopancer po prostu ich nie lubię, poza tym wygrana w niedzielę daje nam dużo w kontekście walki o tytuł. Dlaczego miałoby mi być ich szkoda? Kolejny raz sfrajerzyli na własne życzenie

13

@wojopancer a mi nie

5

Johann Andre Forfang i Marius Lindvik zawieszeni w startach przez FIS na czas trwającego śledztwa ws. manipulacji sprzętowych na MŚ w Trondheim

1

@Destroyer_of_Worlds ale odklejka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@misterio kolega też się już oddalił z naszej strony

4

@misterio lepsze pytanie, to dlaczego czekał 170 dni od założenia konta, żeby napisać swój pierwszy komentarz

0

@arasz1819 oglądałem czasem i zwykle nie mieli 15 sytuacji bramkowych, tylko były to bardziej wyrównane spotkania lub nawet pod dyktando rywali, ale Inter po prostu potrafił nieźle się bronić. Widziałem też kilka fajnych spotkań, ale było ich zdecydowanie mniej. Może po prostu trafiałem na złe spotkania. A Gasperini świetny trener, zgadza się

0

@arasz1819 w lidze to oni są w ogóle niestabilni pod tym względem. Raz potrafią strzelić 3-4 gole w meczu, żeby w kolejnym grać znowu na 1:0 z jakimś przeciętniakiem. W lidze mistrzów natomiast spośród drużyn w top 24 mniej goli od Interu strzeliły tylko: Brest (10), Juventus (9) i Club Brugge (7). Inter wygrywał tam po 1:0 z Arsenalem, Lipskiem, Spartą Praga i Young Boysami, przegrał 1:0 z Leverkusen, remis 0:0 z City i dwa wysokie zwycięstwa 4:0 z Crveną i 3:0 z Monaco., czyli 7 z 11 goli zdobyli w dwóch meczach. Raczej nie jest to najbardziej widowiskowy futbol na świecie

0

@arasz1819 nie mówię, że Juve nie grało pragmatycznie, tylko że Inter też często tak gra, ale z lepszym skutkiem (oczywiście lepiej, niż Juventus, jednak wciąż daleko temu do pięknej gry). W lidze mistrzów to zwykle była gra po prostu na 1:0.

3

@arasz1819 ostatnio pisałeś, że uwielbiasz oglądać Inter, a teraz pięknie widzieć jak ofensywny futbol demoluje obrzydliwy pragmatyzm ;)

5

@Mario96w no tutaj akurat poszła jakaś potężna klątwa. "Sprzedajemy Lamina Yamala, Raphinhę, Kounde i Pedriego i mamy 400 milionów na transfery" ;)

3

@sendesara ale się zestarzało xD

0

@Culer9002 Evensen często gada takie głupoty

0

@Krzysztof1987 ciężko stwierdzić jak na nich to zadziała, może być tak jak piszesz, a może być tak, że wyjdą przytłoczeni i będą ciężary. Nie zmarł im ojciec, ale zmarła osoba, z którą codziennie spędzali czas, niektórzy od kilku lat. Dla młodszych piłkarzy mógł właśnie być jak ojciec

2

Co to za głupi pomysł xD

2

@Kuczek żałosne

0

@Kamiloza91 wiem co widziałem i tak, tak myślę. Na oko połowa komentarzy zarówno tutaj, jak i pod artykułem to było, że jak to przekładają przez takie byle co, co mają powiedzieć kibice, którzy wydali pieniądze itp.

1

@Kamiloza91 bo te głupie są usuwane

3

@Czajka90 według mnie nie. Wolę Turnbichlera, niż jakiegoś Maciusiaka

2

Lindvik i Forfang zdyskwalifikowani. Fis się obudził xD srebro dla Hoerla, brąz dla Ryoyu

0

@FcPortoFan1999 dla niego to nie problem, o ile forma jakakolwiek będzie

0

@FcPortoFan1999 Żyła kariery pewnie nie skończy do Falun, ale czy się złapie do kadry to już inna kwestia

0

@Cule1234 rozpatrzą, zdyskwalifikują wszystkich i medal dla Wąska

8

@chavez Yamal ostatnio zszedł wcześnie, więc niech gra. Według mnie Raphinha bardziej potrzebuje odpoczynki

2

@Sysia11 Żyła dwa zwycięstwa w PŚ, tylko szkoda, że nie ma nic z IO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?