PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WisniaKala nie wiem o ci ci chodzi :D
0
@Sulimo zamow pizze albo hamburgera
2
@Sulimo ale dobry braciszek, pewnie czegoś chce
0
@DamianBarcaCule nie, jest m.in. Valverde Camavinga i na pewno jeszcze kogoś ściągnąć
3
@messi564 to go zablokuj jak masz jakis problem ze wstawia na la ramble informacje o innych druzynach
0
@Gaz nie ma sensu dyskutować na taki temat Bo każdemu piłkarzowi czasem nerwy puszczą
0
@Danny Gaucho Ramires kawał pilkarza
0
@Pawel13sz a teraz zapytaj czy Pepe był moim ulubionym zawodnikiem i czy pochwalam takie zachowanie
2
@DaPidejpi Masz swoją opinię ja mam swoją :) nie zgadzam się lecz szanuje.
PS. U Suareza też mnie denerwuje jego zachowanie na boisku między innymi różne symulacje niepotrzebne. Już nie wspominając o incydentach wiadomo jakich.
3
@DaPidejpi Lewandowski też trzyma od około 8-9 lat wysoki poziom, ale taki kosmiczny poziom zaczął trzymać od 6-7 sezonów i tak jak powiedziałem według mnie Lewy jest lepszy i tak jak @JohnA wspomniał nie może być lepszy od Roberta mając m.in. tak fatalne statystyki w Lidze Mistrzów od kilku sezonów.
0
@Pawel13sz W 2010 był w Borussi gdzie rozpoczynał już powoli swoją wielką kariere. I nie mówię że aktualnie lepszy, Lewandowski pod względem całej kariery jest lepszy i solidniejszy.
2
@Pawel13sz Wiem że jesteś fanem Suareza ale nie okłamujmy rzeczywistości Lewandowski jest zdecydowanie lepszy od Suareza, Suarez od kilku sezonów tak naprawdę kopie się po czole (nie chodzi tylko o liczby) a Lewy od przynajmniej 7 sezonów trzyma wysoki poziom. Nie ujmuję Suarezowi klasy bo to jeden z najlepszych napastników w historii piłki.
1
@maciar glownie refren zawsze zapamietuje
0
@MarioVeB! Oby Bo mniej będzie się udzielać :D
7
Ciekawostka
@MesQueUnClub96 wraca do szkoly za tydzień
1
@FafitFCB Muszę Cię zmartwić jest to fake info, Haaland podpiszę kontrakt z Manchesterem City i jest już to potwierdzone przez samego zawodnika dopiero taka informacja padła.
0
@Cwaniak4 to czy mogę również postawić tezę ze Messi myśli tylko o sobie a nie o klubie ? Chodzi mi o ten jego chory kontrakt w Barcelonie gdy miała kryzys
0
@BART97 jak długo juz używasz i czy widac jakies efekty
0
Stosuje ktoś Ashwagandhe?
0
@Medium to dobrze
0
@Medium nie jestem w temacie maja zabierac samochody ludziom którzy prowadzili pod wpływem?
0
Planujecie się wybrać na Spotify Camp Nou?
0
@BorzyKrzys masz 8 lat i uciekasz w vice city przed wojskiem
1
@Janiama Powodzi się :D obyś cały zdrowy wrócił! Miłego lotu
1
@Pogba Kozak totalny
1
@Mr8lack czyli jestes typem kierowcy ktory jak widzi znak 30km/h to jedzie 30km/h nawet gdy droga jest wolna
czyli jestes najgorszym kierowca jakiego mozna spotkac na drodze
1
@PatrychoO dziekuje za pozdrowienia
0
@PatrychoO z tego miejsca chciałbym Ci życzyć niezapomnianych wrażeń oraz udanej rozrywki Pozdrawiam.
0
co sadzicie o Frogu z m3 ?
2
Komentarz usunięty