0

@WisniaKala nie wiem o ci ci chodzi :D

0

@Sulimo zamow pizze albo hamburgera

2

@Sulimo ale dobry braciszek, pewnie czegoś chce

0

@DamianBarcaCule nie, jest m.in. Valverde Camavinga i na pewno jeszcze kogoś ściągnąć

3

@messi564 to go zablokuj jak masz jakis problem ze wstawia na la ramble informacje o innych druzynach

0

@Gaz nie ma sensu dyskutować na taki temat Bo każdemu piłkarzowi czasem nerwy puszczą

0

@Danny Gaucho Ramires kawał pilkarza

0

@Pawel13sz a teraz zapytaj czy Pepe był moim ulubionym zawodnikiem i czy pochwalam takie zachowanie

2

@DaPidejpi Masz swoją opinię ja mam swoją :) nie zgadzam się lecz szanuje.
PS. U Suareza też mnie denerwuje jego zachowanie na boisku między innymi różne symulacje niepotrzebne. Już nie wspominając o incydentach wiadomo jakich.

3

@DaPidejpi Lewandowski też trzyma od około 8-9 lat wysoki poziom, ale taki kosmiczny poziom zaczął trzymać od 6-7 sezonów i tak jak powiedziałem według mnie Lewy jest lepszy i tak jak @JohnA wspomniał nie może być lepszy od Roberta mając m.in. tak fatalne statystyki w Lidze Mistrzów od kilku sezonów.

0

@Pawel13sz W 2010 był w Borussi gdzie rozpoczynał już powoli swoją wielką kariere. I nie mówię że aktualnie lepszy, Lewandowski pod względem całej kariery jest lepszy i solidniejszy.

2

@Pawel13sz Wiem że jesteś fanem Suareza ale nie okłamujmy rzeczywistości Lewandowski jest zdecydowanie lepszy od Suareza, Suarez od kilku sezonów tak naprawdę kopie się po czole (nie chodzi tylko o liczby) a Lewy od przynajmniej 7 sezonów trzyma wysoki poziom. Nie ujmuję Suarezowi klasy bo to jeden z najlepszych napastników w historii piłki.

1

@maciar glownie refren zawsze zapamietuje

0

@MarioVeB! Oby Bo mniej będzie się udzielać :D

7

Ciekawostka
@MesQueUnClub96 wraca do szkoly za tydzień

1

@FafitFCB Muszę Cię zmartwić jest to fake info, Haaland podpiszę kontrakt z Manchesterem City i jest już to potwierdzone przez samego zawodnika dopiero taka informacja padła.

0

@Cwaniak4 to czy mogę również postawić tezę ze Messi myśli tylko o sobie a nie o klubie ? Chodzi mi o ten jego chory kontrakt w Barcelonie gdy miała kryzys

0

@BART97 jak długo juz używasz i czy widac jakies efekty

0

Stosuje ktoś Ashwagandhe?

0

@Medium to dobrze

0

@Medium nie jestem w temacie maja zabierac samochody ludziom którzy prowadzili pod wpływem?

0

Planujecie się wybrać na Spotify Camp Nou?

0

@BorzyKrzys masz 8 lat i uciekasz w vice city przed wojskiem

1

@Janiama Powodzi się :D obyś cały zdrowy wrócił! Miłego lotu

1

@Pogba Kozak totalny

1

@Mr8lack czyli jestes typem kierowcy ktory jak widzi znak 30km/h to jedzie 30km/h nawet gdy droga jest wolna
czyli jestes najgorszym kierowca jakiego mozna spotkac na drodze

1

@PatrychoO dziekuje za pozdrowienia

0

@PatrychoO z tego miejsca chciałbym Ci życzyć niezapomnianych wrażeń oraz udanej rozrywki Pozdrawiam.

0

co sadzicie o Frogu z m3 ?

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?