0

@kuz oj będziemy mistrz!

0

@Sysia11 od czego jest bramkarz ? Ter Stegen w pirme tez nie raz bronił niesamowite strzaly

1

@Sysia11 ty w ogole wiesz coś o pilce oprócz tego ze Real to główny rywal Barcelony

0

@Gibbon_FCB oby :)

0

Trzeba też pochwalić Camavinge świetne wejście

0

@Sysia11 szczęście czy charakter ?

0

@Sysia11 co tam ?

4

Modric ! Co za wyprowadzenie kontry

1

@Kamilos84 to jest presing :)

0

@Sysia11 git piszesz to 3 raz przestan juz sie mazać ze chce grać w Realu.

0

@panczo przeciez PSG tez nie radzi sobie jakoś fenomenalnie głównie Mbappe I Verrati ich ciągną. Wyobraź sobie PSG beż Kyliana

0

Taka ciekawostka
Kylian Mbappe zostanie za kilka miesięcy zaprezentowany na tym stadionie jako nowy piłkarz Realu Madryt :D

5

@Gomcio po polskiemu da radę? :D

0

@Hubsao wiek robi swoje

0

@Sulimo A czy ja napisalem ze z miejsca ? Euro pokazało ze Francja zlekceważyła Szwajcarię i się przejechali

0

@norbo80 Ma na to czas Bo miedzy innymi lepsza reprezentacje ma niż Leo

0

Moim zdaniem Mbappe więcej osiągnie niż Cristiano i Leo

1

@Sysia11 a ty powinnaś za to czasem pomyśleć co piszesz :)

0

Przeciez w plecy mu z barku wszedl oczywisty faul

0

Pieknie się Real prezentuje dzisiaj

2

@Kitek1640 w lola gram

3

@Peciak Umtiti wchodził jako noname ??? Nieźle

1

@msmsms Oby, oby Wojtek też nic nie odwalił

1

Oby Lewy taki perfomance mial 29 marca

0

@MesQueUnClub96 Kto tak mówił?

1

@Pawel13sz piękny

1

@MesQueUnClub96 Bo ty kibicujesz Bayernowi

0

@MSN30 Redbull albo Black lepszy

1

@MesQueUnClub96 Jurek out Bo ty tak uważasz?

2

@kamyk_23 No dobra jak bredze to bredzie przepraszam szefie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?