PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz oj będziemy mistrz!
0
@Sysia11 od czego jest bramkarz ? Ter Stegen w pirme tez nie raz bronił niesamowite strzaly
1
@Sysia11 ty w ogole wiesz coś o pilce oprócz tego ze Real to główny rywal Barcelony
0
@Gibbon_FCB oby :)
0
Trzeba też pochwalić Camavinge świetne wejście
0
@Sysia11 szczęście czy charakter ?
0
@Sysia11 co tam ?
4
Modric ! Co za wyprowadzenie kontry
1
@Kamilos84 to jest presing :)
0
@Sysia11 git piszesz to 3 raz przestan juz sie mazać ze chce grać w Realu.
0
@panczo przeciez PSG tez nie radzi sobie jakoś fenomenalnie głównie Mbappe I Verrati ich ciągną. Wyobraź sobie PSG beż Kyliana
0
Taka ciekawostka
Kylian Mbappe zostanie za kilka miesięcy zaprezentowany na tym stadionie jako nowy piłkarz Realu Madryt :D
5
@Gomcio po polskiemu da radę? :D
0
@Hubsao wiek robi swoje
0
@Sulimo A czy ja napisalem ze z miejsca ? Euro pokazało ze Francja zlekceważyła Szwajcarię i się przejechali
0
@norbo80 Ma na to czas Bo miedzy innymi lepsza reprezentacje ma niż Leo
0
Moim zdaniem Mbappe więcej osiągnie niż Cristiano i Leo
1
@Sysia11 a ty powinnaś za to czasem pomyśleć co piszesz :)
0
Przeciez w plecy mu z barku wszedl oczywisty faul
0
Pieknie się Real prezentuje dzisiaj
2
@Kitek1640 w lola gram
3
@Peciak Umtiti wchodził jako noname ??? Nieźle
1
@msmsms Oby, oby Wojtek też nic nie odwalił
1
Oby Lewy taki perfomance mial 29 marca
0
@MesQueUnClub96 Kto tak mówił?
1
@Pawel13sz piękny
1
@MesQueUnClub96 Bo ty kibicujesz Bayernowi
0
@MSN30 Redbull albo Black lepszy
1
@MesQueUnClub96 Jurek out Bo ty tak uważasz?
2
@kamyk_23 No dobra jak bredze to bredzie przepraszam szefie