0

@POLAK12345 na żonie blaugranie tak napisali ?

2

@Peciak nie no nie przesadzaj, za byle dotkniecie nie powinno się gwizdać, trzeba w pilce trochę agresywniej grac przykład Anglia :D

0

Słabe wykończenie Viniego tak szczerze ale ważne że wpadlo

1

Mendy te ruletki to ma piękne :D

0

@Peciak haha :D

0

@Marcin91fcb no troche dziwne bo jeszcze 2 miesisace temu kibice Barcy mowili ze nawet w top4 nie bedzie Barca xd

3

@taris Moja opinia jest taka że jest mi to obojętne. Niech sobie siedzą w czym chcą.

0

@KacperVEB sędziowie tu faulu nie widzieli

0

@KacperVEB jestem ciekaw co bys mowil gdyby ktos tak w pilkarza Barcy wjechal naprawde jestem ciekaw

0

@AmadiRM Valverde Camavinga godnie zastąpią, na El Clasico chciałbym pomoc Valverde Camavinga Luka ale raczej na 99,9% Carlo wystawi CKM o ile nie dostanie żółtej Casemiro

3

@PatrychoO pokaz siebie zobaczymy jaki piękny jestes :D

2

@abram3k Po 1 La Rambla nie jest tylko na temat Barcy po 2 możesz mnie zablokować i takim sposobem nie będziesz widzieć moich postów :)
@MESSIah16 Akurat dziś Luka na ławie :P

0

Szkoda ze Camavinga na ławce :/ mógłby Carlo mu dać szansę od 1 minuty

0

Jakie energetyki pijecie i jak często?

1

@LS dalem sorry szef

0

@AllBundy Real za wysoko dla niego, głowa nie nadążayla

0

@LS fajne bardzo fajne

5

@MesQueUnClub96 Trzymamy kciuki oby się udało, mam nadzieję że zagramy ze Szwedami, będą podwójnie zmotywowani po Euro.

0

@GeneralXavi Mbappe przychodzi za darmo :) wiadomo dostanie premie za podpis i wysoki kontrakt ale to się zwróci, przypominam że Real oferował 200mln za rok kontraktu Kyliana.

0

@ElPonczato nie no nie skreslaj tak Barcelony :P

0

@AmigoBlancos Real wygra 2;1 po ciezkim meczu

1

@Woland10 Wolandzie czy nie śmieszy cię to że masz własne zdanie i z tego powodu wnioskują że jesteś trollem? Bo mnie tak.

24

@Woland10 Jak zwykle w punkt. Jestem ciekaw czy się kiedyś pomylisz.

1

@BART97 temu co ciagle patrzy na swoje dni w serwisie i nie potrafi przestać

6

Komentarz usunięty

1

@Khajio fatalna wiadomość dla tak młodego zawodnika oby szybko wrocil i na psychikę mu to nie weszło. Pamiętam Jese tez zerwał i już potem wiadomo co sie stało z jego kariera :(

0

@MesQueUnClub96 wujka mu zwyzywales

0

@Wiktoria13 ale on tylko podal informacje

0

@Messibestplayerintheworld Nie ma co porównywać Edena do Kyliana według mnie. Eden podszedł na początku lekceważąco nie dbał o dietę m.in.

0

@Pewex Zgadza się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?