PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@POLAK12345 na żonie blaugranie tak napisali ?
2
@Peciak nie no nie przesadzaj, za byle dotkniecie nie powinno się gwizdać, trzeba w pilce trochę agresywniej grac przykład Anglia :D
0
Słabe wykończenie Viniego tak szczerze ale ważne że wpadlo
1
Mendy te ruletki to ma piękne :D
0
@Peciak haha :D
0
@Marcin91fcb no troche dziwne bo jeszcze 2 miesisace temu kibice Barcy mowili ze nawet w top4 nie bedzie Barca xd
3
@taris Moja opinia jest taka że jest mi to obojętne. Niech sobie siedzą w czym chcą.
0
@KacperVEB sędziowie tu faulu nie widzieli
0
@KacperVEB jestem ciekaw co bys mowil gdyby ktos tak w pilkarza Barcy wjechal naprawde jestem ciekaw
0
@AmadiRM Valverde Camavinga godnie zastąpią, na El Clasico chciałbym pomoc Valverde Camavinga Luka ale raczej na 99,9% Carlo wystawi CKM o ile nie dostanie żółtej Casemiro
3
@PatrychoO pokaz siebie zobaczymy jaki piękny jestes :D
2
@abram3k Po 1 La Rambla nie jest tylko na temat Barcy po 2 możesz mnie zablokować i takim sposobem nie będziesz widzieć moich postów :)
@MESSIah16 Akurat dziś Luka na ławie :P
0
Szkoda ze Camavinga na ławce :/ mógłby Carlo mu dać szansę od 1 minuty
0
Jakie energetyki pijecie i jak często?
1
@LS dalem sorry szef
0
@AllBundy Real za wysoko dla niego, głowa nie nadążayla
0
@LS fajne bardzo fajne
5
@MesQueUnClub96 Trzymamy kciuki oby się udało, mam nadzieję że zagramy ze Szwedami, będą podwójnie zmotywowani po Euro.
0
@GeneralXavi Mbappe przychodzi za darmo :) wiadomo dostanie premie za podpis i wysoki kontrakt ale to się zwróci, przypominam że Real oferował 200mln za rok kontraktu Kyliana.
0
@ElPonczato nie no nie skreslaj tak Barcelony :P
0
@AmigoBlancos Real wygra 2;1 po ciezkim meczu
1
@Woland10 Wolandzie czy nie śmieszy cię to że masz własne zdanie i z tego powodu wnioskują że jesteś trollem? Bo mnie tak.
24
@Woland10 Jak zwykle w punkt. Jestem ciekaw czy się kiedyś pomylisz.
1
@BART97 temu co ciagle patrzy na swoje dni w serwisie i nie potrafi przestać
6
Komentarz usunięty
1
@Khajio fatalna wiadomość dla tak młodego zawodnika oby szybko wrocil i na psychikę mu to nie weszło. Pamiętam Jese tez zerwał i już potem wiadomo co sie stało z jego kariera :(
0
@MesQueUnClub96 wujka mu zwyzywales
0
@Wiktoria13 ale on tylko podal informacje
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma co porównywać Edena do Kyliana według mnie. Eden podszedł na początku lekceważąco nie dbał o dietę m.in.
0
@Pewex Zgadza się :)