0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 ty jesteś jak Szpakowski zawsze musisz coś o Lewym wspomnieć

1

@MesQueUnClub96 popraw kolegę a nie naśmiewasz sie

1

@LionelM95 czyli na letnie juz moge przrzucic się?

0

@taris ja trzymam kciuki za Real i oby padło sporo bramek i było dobre widowisko :) szkoda ze Karim nie gra zapewne działoby się więcej, mam obawy ze Vini bez Karima znowu nie da sobie rady.

0

@taris taris nie gadaj glupot i trzymaj kciuki za Real :D

1

@Kgorecki2500 Słodziak

0

@Pawlak1992 ,,Pokaż mi piłkarza, który istnieje bez kolegów.'' to oznacza ze ma nawiązać równorzędną walkę grając 1 vs 11 czy ciągnąć drużynę ? bo nigdy nie było nie ma i nie będzie piłkarza który 1 vs 11 dałby rade grać :)

0

@Pawlak1992 Mbappe aktualnie xd

0

@Bagsik88 aha czyli zdania nie mogę zmienić? Jest Militao jest Alaba gdzie by miał teraz grac na lawce ?

1

@Transu96 czemu kupiles gotowy zamiast zlecić komuś poskładać zawsze się przepłaca za gotowca i to srogo

0

@Bagsik88 juz w/e z nim ważne że już na 99% Mbappe w Realu ten jedyny transfer się dla mnie liczy

0

@Bagsik88 nic jeszcze

0

Najprawdopodobnie Benzema nie zagra jutro w klasyku :/ wielka strata dla Realu

1

@DonMatteo901 czyli znamy już zdobywcę złotej pilki ?

1

@Rust_Cohle fajnie ze wrociles z tą seria jedna z najlepszych serii

2

@MesQueUnClub96 zglaszaj ich do administracji nie daj sobie wchodzić na głowę

0

@Transu96 przynajmniej oczy ci odpoczną

2

@Pawel13sz a to musisz cos zamieszczac czy jak

2

@Pawel13sz @MesQueUnClub96 niezłemu klubowi kibicujesz :)

0

@MesQueUnClub96 srednio mnie interesuje lekko atletyka

0

@Medium jeszcze nie skonczony prawdopodobnie jutro skoncze

1

@Medium kurnik buduje

0

@Pawel13sz Ale tu bardziej chodzi o wiek

0

@Emhyr czyli co według Ciebie to mała inwestycja w goscia który się łamie co chwilę

14

BILD podaję że transfer Haalanda zamknie się w okolicy 355 mln euro. Rozumiem że to dobry napastnik ale ta cena to jest niesmieszny zart według mnie

2

@Rust_Cohle brakowało mi tej serii fajnie ze powróciła

1

@Rekker po usłyszeniu tej muzyczki aż mam ochote na ogladniecie Harrego

0

@Pawelsky zadałem normalne pytanie Bo z tego co wiem i widzę to mlodzi sluchaja teraz jej I leosie

0

@Pawelsky a Oliwka Brazil? Co o niej sadzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?