PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 ty jesteś jak Szpakowski zawsze musisz coś o Lewym wspomnieć
1
@MesQueUnClub96 popraw kolegę a nie naśmiewasz sie
1
@LionelM95 czyli na letnie juz moge przrzucic się?
0
@taris ja trzymam kciuki za Real i oby padło sporo bramek i było dobre widowisko :) szkoda ze Karim nie gra zapewne działoby się więcej, mam obawy ze Vini bez Karima znowu nie da sobie rady.
0
@taris taris nie gadaj glupot i trzymaj kciuki za Real :D
1
@Kgorecki2500 Słodziak
0
@Pawlak1992 ,,Pokaż mi piłkarza, który istnieje bez kolegów.'' to oznacza ze ma nawiązać równorzędną walkę grając 1 vs 11 czy ciągnąć drużynę ? bo nigdy nie było nie ma i nie będzie piłkarza który 1 vs 11 dałby rade grać :)
0
@Pawlak1992 Mbappe aktualnie xd
0
@Bagsik88 aha czyli zdania nie mogę zmienić? Jest Militao jest Alaba gdzie by miał teraz grac na lawce ?
1
@Transu96 czemu kupiles gotowy zamiast zlecić komuś poskładać zawsze się przepłaca za gotowca i to srogo
0
@Bagsik88 juz w/e z nim ważne że już na 99% Mbappe w Realu ten jedyny transfer się dla mnie liczy
0
@Bagsik88 nic jeszcze
0
Najprawdopodobnie Benzema nie zagra jutro w klasyku :/ wielka strata dla Realu
1
@DonMatteo901 czyli znamy już zdobywcę złotej pilki ?
1
@Rust_Cohle fajnie ze wrociles z tą seria jedna z najlepszych serii
2
@MesQueUnClub96 zglaszaj ich do administracji nie daj sobie wchodzić na głowę
0
@Transu96 przynajmniej oczy ci odpoczną
2
@Pawel13sz a to musisz cos zamieszczac czy jak
2
@Pawel13sz @MesQueUnClub96 niezłemu klubowi kibicujesz :)
0
@MesQueUnClub96 srednio mnie interesuje lekko atletyka
0
@Medium jeszcze nie skonczony prawdopodobnie jutro skoncze
1
@Medium kurnik buduje
0
@Pawel13sz Ale tu bardziej chodzi o wiek
0
@Emhyr czyli co według Ciebie to mała inwestycja w goscia który się łamie co chwilę
14
BILD podaję że transfer Haalanda zamknie się w okolicy 355 mln euro. Rozumiem że to dobry napastnik ale ta cena to jest niesmieszny zart według mnie
2
@Rust_Cohle brakowało mi tej serii fajnie ze powróciła
1
@Rekker po usłyszeniu tej muzyczki aż mam ochote na ogladniecie Harrego
0
@Pawelsky zadałem normalne pytanie Bo z tego co wiem i widzę to mlodzi sluchaja teraz jej I leosie
0
@Pawelsky a Oliwka Brazil? Co o niej sadzisz