1

@Arkon hejtuje Cię

3

@JohnA daj mu spokój zapatrzył się w swoje dni w serwisie dlatego nie wiedział o której jego drużyna gra :D

1

@Janas11224 30k rubli to około 1.2k zł jak cos

1

@Transu96 dobry ten Sancho w united

0

@DaPidejpi hehehehe

0

@Pawel13sz trzymaj się

1

@BART97 Laporta pewnie angielskiego nie umie

0

Wczorajsze zwycięstwo Realu było 150 wygranym meczem w lidze Casemiro taka ciekawostka

0

@Rust_Cohle też musi być miazga totalna. Dodałem tamten koncert ze względu Eminema :D słucham go od dzieciństwa praktycznie dzień w dzień. Marzenie pójść kiedys na taki koncert ale w Polsce to mało prawdopodobne

0

@bartas97 czyżbyś ty wzial kredyt na ślub? :D

1

Ale to musi być Niesamowite przeżycie pójść na taki koncert


0

@Marcin91fcb sędzia tragiczny.
@DaPidejpi to zobacz co napisałeś u góry, moje posty na temat Realu Ci przeszkadzają to mnie zablokuj w końcu i będziesz miał z głowy proste i logiczne

0

@DaPidejpi Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to czemu nie zablokujesz mnie w końcu? po raz kolejny próbujesz wbić szpileczkę.

1

Raíllo : Sytuacja z Rodrygo? Akcja z Rodrygo to był jego faul, ponieważ ja pierwszy trafiam w piłkę, a on mnie kopie. Ale tu, jeśli jesteś ubrany na biało, to kryteria są inne.

Wiadomo że to Rodrygo faulował :D

0

@AmigoBlancos Oby nic im nie było.

0

@Bagsik88 koncze dyskusje z toba milego wieczoru

0

@Bagsik88 ale o czym ty do mnie piszesz..

3

@POLAK12345 Aktualnie to inni z twoich wypocin się smieja ;x

2

@POLAK12345 już przestań

0

@Bagsik88 Ale to że inni tak uważają to nie znaczy ze łamie regulamin. Nie stosuję go tak jak mi się podoba tylko mam po prostu swoje zdanie.

0

@Bagsik88 Ja mu wierze że ma po prostu inne zdanie i tyle.

0

@Vebrol Ciężko żeby z City grać wyrównaną piłkę :D nie dziwie się że zaparkował autobus.

0

@bartas97 u niej akurat przejaw zenady wystepuje i to w duzym stopniu

5

@Sysia11 Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

0

@bartas97 po niej nie ma co się spodziewać zawsze życzy zle zawodnikom Realu.

1

@Peciak czemu nie wiem? Nie problem miec telefon pod ręką i pisac/przeżywać innymi :)

1

@Peciak przy bramce lekkie dotknięcie także według mnie nie było, przy wślizgu faul na kartkę, w polu karnym to coś innego niż gra np na 40 metrze

1

@PatrychoO No ale czemu porównujesz odbiór Fede do takiego faulu na Rodrygo... nie chodziło mi o "łamanie nóg" przeciwnikowi

0

@Bobo25 karny to jeszcze nie bramka :D

1

@POLAK12345 ty lepiej przeproś fanów Barcelony za Twoje wpisy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?