19

@BarcaSupporter Marylą Rodowicz

3

@AlexDark00 Jak szanuje Messiego to aktualnie nie ma podjazdu do Lewego

2

Reklama T-mobile na La Rambli to jedna z moich ulubionych reklam.

0

@Wilczeq Liczy się tylko wtorek!! Trzeba wygrać a najlepiej by było gdyby wygrali ze Szwecja taka zemsta za euro

0

@Arn3th Eminem w tym roku 50 lat będzie mieć ale ten czas leci.

0

@Sau_Ron Theo i Odegaard byli po prostu tragiczni w Realu, najbardziej boli sprzedaż Hakimiego tym bardziej ze Carvajal co chwilę kontuzja i gra tragicznie :(

0

@VegetaPolska powiesz trochę o tym Tchoumenim ? Bo nie sledze monaco a podobno talent wielki i real się nim interesuje

0

@Rust_Cohle gdzie grales

0

Pieknie na Łączy nas piłka vlog ze zgrupowania :)

0

@Rust_Cohle fajnie ze wróciłeś z tą seria jedna z najlepszych serii na lr

1

@MesQueUnClub_87 jakie sosiwo wariacie

1

@GeneralXavi Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą

2

@Hubsao Pięknie

3

@Hubsao 2Pac :)

0

@AmadiRM Sądzisz że Carlo powinien odejść po sezonie nie patrząc na wczorajszy mecz? Ja osobiście widziałbym jakiegoś innego trenera w Realu ponieważ irytuję mnie to że gra ciągle praktycznie 1 składem m.in. gdy CKM jest dostępne to oni grają a nie np. taki Fede Czy Camavinga którzy grają mega dobrze, sądzę też że Real powinien szukać innego prawego obrońcy bo Dani niestety to już nie ten sam Dani od dłuższego czasu łapią go kontuzję i formę ma tragiczna.
PS. Takie zdanie mam od kilku miesięcy nie od wczorajszego meczu.

4

@GeneralXavi Hazard miał małe przebłyski i nagle Ancelotti go odsunął znowu od gry i grał m.in. Asensio czy Rodryo...
Jeśli chodzi o rotacje to Carlo słabiutko według mnie

0

@Witekk10 dla mnie i kibiców Realu niestety spełnił xd
@POLAK12345 o co ci chodzi człowieku ty wszędzie widzisz kontrowersje z udziałem Realu gdzie Ciebie nawet kibice Barcelony z tej strony wyśmiewają

1

@POLAK12345 akurat ty nie powinieneś tego pisać, nawet kibice Barcelony wstydzą się za Ciebie....

0

@dzefrej234 Jakieś konkrety? co to za piłkarz styl gry itd

0

Ogląda ktoś mecze Monaco? Podobno Real interesuję się Aurelienem Tchouamenim i chciałbym się dowiedzieć jak sobie radzi ten chłopak.

0

@dzefrej234 Czemu tak sądzisz jakiś argument?

0

@Bogan Nie chce bronić Realu bo zagrali fatalny mecz i porażka w 100% zasłużona ale według mnie sędzia bardzo slabo sobie poradził z wczorajszym meczem, Vini żółta za symulke, Militao na początku również żółta + można byłoby na czerwo podciągnąć, Pedri również powinien żółta dostać za faul o ile pamietam na Luce i oczywiście moim zdaniem czerwona dla Aubameyanga.

0

@Bagsik88 Tylko że to inna sytuacja, no ale przyznaje się prawdopodobnie nie trafiłem z tym transferem i teraz pytanie co w związku z tym?

0

@Bagsik88 to ci napisalem ze jest mi obojętny.
PS. Alaba jak juz

0

@Bagsik88 przeciez juz ci na to odpowiadalem...

1

@Marcin91fcb ja napisałem że jeszcze kilka miesięcy temu kibice Barcelony nie wierzyli w mistrza a nie ze się śmiałem ze wierzyli w mistrzostwo to dwie różne sytuacje

1

@bartas97 niestety ten mecz po raz kolejny pokazal ze bez Karima nie mamy ataku :/ Vini zepsuł bardzo dobra sytuacje na 1:1 chcąc wymusić karnego a kilka sekund później już było 2:0

0

@bartas97 nie wiem jak ty ale ja juz czekam na nowy sezon i nam nadzieję że Mbappe juz w końcu przyjdzie do Realu, ponieważ gdy Benzema nie gra to nasz atak nie istnieje wyglada wręcz dramatycznie

0

@Sysia11 kilka dni temu Benzemie życzyłaś kontuzji żeby nie pojechal na mundial :) negatywne komentarze poleciały w twoja strone to od razu usunęłaś. Dobrej nocy i więcej szacunku do drugiej osoby tego życzę

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?