PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo że nie mogło tej drugiej zabraknąć xddd Przeciez trzeba wspomnieć
0
@Transu96 On jest ekspertem nawet nie próbuj
0
@LionelM95 w/e dla mnie nie przepadam za jedną ani druga
@Sysia11 wiem ze próbujesz mi dogryzł ale to jest jak cos wyrażenie opinii
0
@Rust_Cohle nie no Kohel ale serio wszędzie w mediach to pokazują, na ostatniej walce aby tez to pokazać wyszły razem pod ring za rękę xd
5
Teraz ta atencjuszka way of blond co ze swoją dziewczyną wszędzie muszą podkreślać ze są innej orientacji (nie jestem rasistą jak coś)
1
@Kurkmen Wpisz kilka słów i ci wyskoczy
0
Szkoda Gabrysia ;/
0
Podkarpacie góruje :P
1
Teraz Arab wali Pana Prokuratora i pięknie
0
@Mroziu Buhahahha
0
@Transu96 Też nie wiem raz na streamie w 3h zarobił ponad 1k zł i narzekał że tak mało donate'ow dostaje i wyłączył streama xd
1
@VegetaPolska Bardziej chodzi mi o to że za słaby na Real :D
0
@VegetaPolska nie no Mati za słaby jeszcze, żałuję bardzo że tak o Hakimiego oddali :/
1
@VegetaPolska jeśli się to stanie i będą dostawali szanse to mamy fajna pomoc na lata
0
@msmsms Camavinga może grać na pozycji Kroosa a Tchoumeni na pozycji Casemiro :)
0
@Emhyr inne ego ? A wymien mi proszę rodzaje ego i czym się różnią
4
@Rust_Cohle i pewnie ci dodi je podrzucił
0
@gumaz aaa to akurat nie wazne :D jeszcze mnie bys dojechał potem i by same problemy były :P
3
@AdamaTraore Tak średnio Bo od razu bomby na podkarpacie polecą
0
@gumaz Rzeszów (Podkarpacie)
0
@AdamaTraore Wczoraj u mnie w mieście był Biden ;)
1
@paweldunajecfcb pytanie retoryczne, oczywiście że Podkarpacie
0
@cules100pro chciałbym żeby g2 ale mimo wszystko to Fnatic wygra według mnie
1
@AmigoBlancos to samo Amigo od 2019 pilka juz mnie tak nie jara, licze na to że jak Mbappe przyjdzie do Realu to się zmieni
0
@Gavinho Euro 2012 i 2014 kiedy Real zdobył La Decime a i oczywiście 2016/17/18 gdy Real 3 krotnie wygral Lige Mistrzów :P
0
@Rust_Cohle dzieki za tą serię
0
@El dominatore Spójrz na to z innej strony jeśli Carlo odejdzie i przyjdzie np. Raul który będzie rotować lub stawiać na młodych to Real również będzie dobrze wyglądać przyszłościowo, Vini Camavinga Fede Militao + pewnie Mbappe I w dodatku Real interesuje się Tchouamenin I Barella może uda się któregoś sprowadzić (fajnie by było). Jeśli CKM odejdzie to Real będzie miał kim załatać dziurę :P
0
A u mnie w mieście dzisiaj byl Biden :)
3
@Rust_Cohle znowu ktoś dodiemu rodzinę atakuje
#PiekłoDodiego
1
@bartas97 Lubie Carlo i szanuje za to co zrobił ale fajnie by było gdyby przejął kadrę a Real prowadził ktoś kto by rotował składem i dawał szanse mlodym np. Raul :) ja osobiście nie mogę patrzeć jak marnuje się np. Fede a gra np. Kroos bez formy