0

Wiadomo że nie mogło tej drugiej zabraknąć xddd Przeciez trzeba wspomnieć

0

@Transu96 On jest ekspertem nawet nie próbuj

0

@LionelM95 w/e dla mnie nie przepadam za jedną ani druga
@Sysia11 wiem ze próbujesz mi dogryzł ale to jest jak cos wyrażenie opinii

0

@Rust_Cohle nie no Kohel ale serio wszędzie w mediach to pokazują, na ostatniej walce aby tez to pokazać wyszły razem pod ring za rękę xd

5

Teraz ta atencjuszka way of blond co ze swoją dziewczyną wszędzie muszą podkreślać ze są innej orientacji (nie jestem rasistą jak coś)

1

@Kurkmen Wpisz kilka słów i ci wyskoczy

0

Szkoda Gabrysia ;/

0

Podkarpacie góruje :P

1

Teraz Arab wali Pana Prokuratora i pięknie

0

@Mroziu Buhahahha

0

@Transu96 Też nie wiem raz na streamie w 3h zarobił ponad 1k zł i narzekał że tak mało donate'ow dostaje i wyłączył streama xd

1

@VegetaPolska Bardziej chodzi mi o to że za słaby na Real :D

0

@VegetaPolska nie no Mati za słaby jeszcze, żałuję bardzo że tak o Hakimiego oddali :/

1

@VegetaPolska jeśli się to stanie i będą dostawali szanse to mamy fajna pomoc na lata

0

@msmsms Camavinga może grać na pozycji Kroosa a Tchoumeni na pozycji Casemiro :)

0

@Emhyr inne ego ? A wymien mi proszę rodzaje ego i czym się różnią

4

@Rust_Cohle i pewnie ci dodi je podrzucił

0

@gumaz aaa to akurat nie wazne :D jeszcze mnie bys dojechał potem i by same problemy były :P

3

@AdamaTraore Tak średnio Bo od razu bomby na podkarpacie polecą

0

@gumaz Rzeszów (Podkarpacie)

0

@AdamaTraore Wczoraj u mnie w mieście był Biden ;)

1

@paweldunajecfcb pytanie retoryczne, oczywiście że Podkarpacie

0

@cules100pro chciałbym żeby g2 ale mimo wszystko to Fnatic wygra według mnie

1

@AmigoBlancos to samo Amigo od 2019 pilka juz mnie tak nie jara, licze na to że jak Mbappe przyjdzie do Realu to się zmieni

0

@Gavinho Euro 2012 i 2014 kiedy Real zdobył La Decime a i oczywiście 2016/17/18 gdy Real 3 krotnie wygral Lige Mistrzów :P

0

@Rust_Cohle dzieki za tą serię

0

@El dominatore Spójrz na to z innej strony jeśli Carlo odejdzie i przyjdzie np. Raul który będzie rotować lub stawiać na młodych to Real również będzie dobrze wyglądać przyszłościowo, Vini Camavinga Fede Militao + pewnie Mbappe I w dodatku Real interesuje się Tchouamenin I Barella może uda się któregoś sprowadzić (fajnie by było). Jeśli CKM odejdzie to Real będzie miał kim załatać dziurę :P

0

A u mnie w mieście dzisiaj byl Biden :)

3

@Rust_Cohle znowu ktoś dodiemu rodzinę atakuje
#PiekłoDodiego

1

@bartas97 Lubie Carlo i szanuje za to co zrobił ale fajnie by było gdyby przejął kadrę a Real prowadził ktoś kto by rotował składem i dawał szanse mlodym np. Raul :) ja osobiście nie mogę patrzeć jak marnuje się np. Fede a gra np. Kroos bez formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?