2

Właśnie około 24h temu świętowaliśmy AWANS NA MUNDIAL pięknie

0

@Hasszz ale to nie mój komentarz :D mnie to tylko rozbawilo

2

@IronSanHybrid przepraszam że zapytałem

1

@PatrychoO wiadomo dokładnie o której godzinie? Jeśli będziesz robił posty oznaczeniowe to proszę o oznaczenie :D

0

@jedrek7000 znaczy taka opinia jest od razu jak w twój link kliknalem

0

@jedrek7000 przereklamowany w cholere, jedyny plus to brak tu wieniawy, ogolnie slabizna
Dodany dnia 2022-03-25 11:30:44 przez videlo
hahaha

2

@Pawel13sz zapodaj cos z Polski jak masz

1

@Pawel13sz Francja zasłużyła gdyby nie rozluźnienie to byłoby 4-2

3

@Pawel13sz pierwszy z brzegu Argentyna Francja 2018

1

@Pawel13sz niech zgadnę dlaczego akurat o ten mecz zapytałeś :D
Bo Suarez byl główna postacią?
Zgadłem?

0

@Kamilos84 przeciez ona jest overrated nie wiem jak można ją ogladac chcesz lepsze daj znać a ci wypisze

6

@hardmind pierwsza z brzegu a nawet starsza Dorota Wellman

0

@cules100pro nie lubisz Podkarpacia?

2

Płatki owsiane z borówka TOP TOPÓW TOPOWYCH

0

@Isso89 No to co się pultasz

0

@Isso89 jeśli masz jakiś problem to zablokuj mnie proste i logiczne prawda?

2

@BorzyKrzys bylem dziś i była 5 dzieciaków na oko 11 lat co drugie słowo przekleństwo masakra

0

@AllBundy Ja jestem kibicem Realu haha dlatego mowie ze fajna opcja.

1

Real Madryt interesuje się Gnabrym w sumie fajna opcja :)

0

@Wojtas1080pl to ten sport gdzie mistrzynie świata przegrały z dzieciakami? I gdzie nie znają zasad ?

0

@cules100pro nie mam ale dzięki że pytasz

0

@SkN nie chodziło mi o Ciebie, spokojnie

0

@BorzyKrzys Tragedii nie ma, Brazuca była super :D a jeśli chodzi ogólnie o pilki to według mnie Tango 12 top

0

@Foro bledy trzeba potrafić wykorzystywać, nie rozumiem naprawdę Zieliński mial tego nie wykorzystać i oddać pilke??? Pilka nozna polega na wykorzystywaniu błędów

0

@DaPidejpi No spoczko masz swoje zdanie i masz do tego prawo tylko ja po prostu nienawidzę jak ktoś nie docenia gry zawodnika (nie chodzi o ciebie) :) milego dnia.

0

@lucca87 Porównuje Bo nikt nie wierzył w to że Chorwacja zajmie 2 miejsce !!! W 2014 praktycznie tym samym składem nie wyszli z grupy! To czemu mam nie wierzyć że Polsce się nie uda ????

1

@DaPidejpi Dlaczego mnie wrzucasz do jednego wora z innymi? Nigdy nie śmiałem się po słabym meczu Messiego czy Ronaldo wyjasnij

0

@Barca1992 Aktualnym * jak już kolego

2

@ObiektywnyKibic121 uwielbiam takie pisanie ,,po dziecinnych błędach Szwecji" No tak Krychowiak mógł tam nie stać to by nie bylo karnego, Zieliński mógł nie odbierać pilki a Szczęsny to najlepiej mógł nie wychodzić na boisko
JUZ NIE WSPOMNE O TRENERZE CO UDZWIGNAL TEN CIEZAR w tak krótkim czasie

2

@DaPidejpi to co on ma wykiwać całą obronę? Ciagle jest osaczany przez 2/3 w dodatku ciaglw graja agresywnie bo wiedzą jakim zagrożeniem jest a mimo trgo potrafi przytrzymać ladnie pilke, wraca tez często pomagać swoim kolegom ale tego nie doceni nikt
Dodam że on nie ma obok siebie piłkarzy najwyższej klasy jak w Bayernie (nie ubliżając piłkarzom reprezentacji)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?