PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Właśnie około 24h temu świętowaliśmy AWANS NA MUNDIAL pięknie
0
@Hasszz ale to nie mój komentarz :D mnie to tylko rozbawilo
2
@IronSanHybrid przepraszam że zapytałem
1
@PatrychoO wiadomo dokładnie o której godzinie? Jeśli będziesz robił posty oznaczeniowe to proszę o oznaczenie :D
0
@jedrek7000 znaczy taka opinia jest od razu jak w twój link kliknalem
0
@jedrek7000 przereklamowany w cholere, jedyny plus to brak tu wieniawy, ogolnie slabizna
Dodany dnia 2022-03-25 11:30:44 przez videlo
hahaha
2
@Pawel13sz zapodaj cos z Polski jak masz
1
@Pawel13sz Francja zasłużyła gdyby nie rozluźnienie to byłoby 4-2
3
@Pawel13sz pierwszy z brzegu Argentyna Francja 2018
1
@Pawel13sz niech zgadnę dlaczego akurat o ten mecz zapytałeś :D
Bo Suarez byl główna postacią?
Zgadłem?
0
@Kamilos84 przeciez ona jest overrated nie wiem jak można ją ogladac chcesz lepsze daj znać a ci wypisze
6
@hardmind pierwsza z brzegu a nawet starsza Dorota Wellman
0
@cules100pro nie lubisz Podkarpacia?
2
Płatki owsiane z borówka TOP TOPÓW TOPOWYCH
0
@Isso89 No to co się pultasz
0
@Isso89 jeśli masz jakiś problem to zablokuj mnie proste i logiczne prawda?
2
@BorzyKrzys bylem dziś i była 5 dzieciaków na oko 11 lat co drugie słowo przekleństwo masakra
0
@AllBundy Ja jestem kibicem Realu haha dlatego mowie ze fajna opcja.
1
Real Madryt interesuje się Gnabrym w sumie fajna opcja :)
0
@Wojtas1080pl to ten sport gdzie mistrzynie świata przegrały z dzieciakami? I gdzie nie znają zasad ?
0
@cules100pro nie mam ale dzięki że pytasz
0
@SkN nie chodziło mi o Ciebie, spokojnie
0
@BorzyKrzys Tragedii nie ma, Brazuca była super :D a jeśli chodzi ogólnie o pilki to według mnie Tango 12 top
0
@Foro bledy trzeba potrafić wykorzystywać, nie rozumiem naprawdę Zieliński mial tego nie wykorzystać i oddać pilke??? Pilka nozna polega na wykorzystywaniu błędów
0
@DaPidejpi No spoczko masz swoje zdanie i masz do tego prawo tylko ja po prostu nienawidzę jak ktoś nie docenia gry zawodnika (nie chodzi o ciebie) :) milego dnia.
0
@lucca87 Porównuje Bo nikt nie wierzył w to że Chorwacja zajmie 2 miejsce !!! W 2014 praktycznie tym samym składem nie wyszli z grupy! To czemu mam nie wierzyć że Polsce się nie uda ????
1
@DaPidejpi Dlaczego mnie wrzucasz do jednego wora z innymi? Nigdy nie śmiałem się po słabym meczu Messiego czy Ronaldo wyjasnij
0
@Barca1992 Aktualnym * jak już kolego
2
@ObiektywnyKibic121 uwielbiam takie pisanie ,,po dziecinnych błędach Szwecji" No tak Krychowiak mógł tam nie stać to by nie bylo karnego, Zieliński mógł nie odbierać pilki a Szczęsny to najlepiej mógł nie wychodzić na boisko
JUZ NIE WSPOMNE O TRENERZE CO UDZWIGNAL TEN CIEZAR w tak krótkim czasie
2
@DaPidejpi to co on ma wykiwać całą obronę? Ciagle jest osaczany przez 2/3 w dodatku ciaglw graja agresywnie bo wiedzą jakim zagrożeniem jest a mimo trgo potrafi przytrzymać ladnie pilke, wraca tez często pomagać swoim kolegom ale tego nie doceni nikt
Dodam że on nie ma obok siebie piłkarzy najwyższej klasy jak w Bayernie (nie ubliżając piłkarzom reprezentacji)