PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@bartas97 Też tego nie rozumiem, niektórzy będą woleli kibicować Argentynie bo Messi, rozumiem sympatie do zawodnika ale kibicowanie innemu narodowi zamiast ojczyźnie w której się urodziłeś i wychowałeś tym bardziej na takiej imprezie to trochę mija się z celem. Jestem kibicem Realu, gdy grała Portugalia z Polską w 2016 to oczywiście kibicowałem Polsce mimo sympatii do Ronaldo. To moje zdanie którego nie zmienię. Wierzę w awans i przynajmniej ćwierćfinał :)
0
@LeoMessi1994 Mecz będzie ciężki ale do ugrania
3
@MesQueUnClub96 Ale się odkleiłeś ojejku, to że ty mnie kojarzysz to nie oznacza że inni mnie kojarzą, ja ci tylko dogryzałem a chyba tego za złe mi nie miałeś
3
@MesQueUnClub96 XD
0
@mextexperu Tak samo mówili mi ze Szwecja :)
0
@Katalonbar nie no w ogole nie jedzmy poco przeciez oni co mundial w 1/8 sa
0
@Joe_Barbaro Powinny być napisałem a jak będzie to nie wiadomo
1
Pięknie trafiliśmy z Argentyną możemy powalczyć, Meksyk i Arabia to łatwe 3 punkty powinny być :) Super się ułożyło
0
@tomek8756 Dobrze napisane :)
0
Jest, najlepszy wybór z tych grup
0
C G lub H najsłabsza aktualnie to C
1
Hahahahahaha ależ gwiazda
1
@IronSanHybrid w drodze do Madrytu
1
Tak zepsuć mistrzostwa ...... wstyd hańba kompromitacja
0
Czy to jest oficjalna piosenka mundialu ? Xddd
11
Pal gume z tej sceny dawaj losowanie
0
@kolomen2 z tego co wiem to 2.0 tdi
1
@MesQueUnClub96 Ja wierze w to ze wyszlibyśmy z tej grupy
2
@taris generalnie 2010 byl przepiękny atmosfera piękna wuwuzela :D
0
@krzaken dwie drużyny
0
@Arnold1234 tak :D płacili im ale mi bardziej chodziło o sędziowanie, nie określiłem się mój błąd
2
@Cataloniec94 Pamietam w 2015 Mistrzostwa świata w piłce ręcznej, oby tym razem tak nie było
1
@Pogba a no masz rację przepraszam i dzięki
3
Mundial w Katarze to najgorszy pomysł na jaki wpadł Infantino, sezon klubowy obrócony będzie o 180°
0
@Antimadridista~ raz do roku można porzucać sucharami na lewo i prawo :D
0
Szwecja awansowała na mundial.
1
@bartas97 Polecam Eminema, Snoopa, 50 Centa lub Dr.Dre będziesz się bujać i w dodatku będziesz pisac jak natchniony
0
@Dieselzor dlaczego od razu tak agresywnie, chodzi o sam fakt.
0
@Herato Hari Magłaja kosztuje 80 a nie 40
0
@Objectivo Lepiej zadań pytanie czego my tu nie mamy :P