9

@bartas97 Też tego nie rozumiem, niektórzy będą woleli kibicować Argentynie bo Messi, rozumiem sympatie do zawodnika ale kibicowanie innemu narodowi zamiast ojczyźnie w której się urodziłeś i wychowałeś tym bardziej na takiej imprezie to trochę mija się z celem. Jestem kibicem Realu, gdy grała Portugalia z Polską w 2016 to oczywiście kibicowałem Polsce mimo sympatii do Ronaldo. To moje zdanie którego nie zmienię. Wierzę w awans i przynajmniej ćwierćfinał :)

0

@LeoMessi1994 Mecz będzie ciężki ale do ugrania

3

@MesQueUnClub96 Ale się odkleiłeś ojejku, to że ty mnie kojarzysz to nie oznacza że inni mnie kojarzą, ja ci tylko dogryzałem a chyba tego za złe mi nie miałeś

3

0

@mextexperu Tak samo mówili mi ze Szwecja :)

0

@Katalonbar nie no w ogole nie jedzmy poco przeciez oni co mundial w 1/8 sa

0

@Joe_Barbaro Powinny być napisałem a jak będzie to nie wiadomo

1

Pięknie trafiliśmy z Argentyną możemy powalczyć, Meksyk i Arabia to łatwe 3 punkty powinny być :) Super się ułożyło

0

@tomek8756 Dobrze napisane :)

0

Jest, najlepszy wybór z tych grup

0

C G lub H najsłabsza aktualnie to C

1

Hahahahahaha ależ gwiazda

1

@IronSanHybrid w drodze do Madrytu

1

Tak zepsuć mistrzostwa ...... wstyd hańba kompromitacja

0

Czy to jest oficjalna piosenka mundialu ? Xddd

11

Pal gume z tej sceny dawaj losowanie

0

@kolomen2 z tego co wiem to 2.0 tdi

1

@MesQueUnClub96 Ja wierze w to ze wyszlibyśmy z tej grupy

2

@taris generalnie 2010 byl przepiękny atmosfera piękna wuwuzela :D

0

@krzaken dwie drużyny

0

@Arnold1234 tak :D płacili im ale mi bardziej chodziło o sędziowanie, nie określiłem się mój błąd

2

@Cataloniec94 Pamietam w 2015 Mistrzostwa świata w piłce ręcznej, oby tym razem tak nie było

1

@Pogba a no masz rację przepraszam i dzięki

3

Mundial w Katarze to najgorszy pomysł na jaki wpadł Infantino, sezon klubowy obrócony będzie o 180°

0

@Antimadridista~ raz do roku można porzucać sucharami na lewo i prawo :D

0

Szwecja awansowała na mundial.

1

@bartas97 Polecam Eminema, Snoopa, 50 Centa lub Dr.Dre będziesz się bujać i w dodatku będziesz pisac jak natchniony

0

@Dieselzor dlaczego od razu tak agresywnie, chodzi o sam fakt.

0

@Herato Hari Magłaja kosztuje 80 a nie 40

0

@Objectivo Lepiej zadań pytanie czego my tu nie mamy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?