0

@Xpert77 Coś w tym jest, ale trzeba popatrzyć na to też tak że Lewy nic z nimi wspólnego nie ma. Moje zdanie :)

6

@GeneralXavi To musisz pressing załączyć :D

1

@Kapitan hawk Dlaczego masz się upokarzać coraz bardziej? nie rozumiem, udowodniłeś po raz kolejny że jesteś kibicem Realu a twoje tłumaczenie się tylko potwierdza to.

0

@Kapitan hawk Kompromitujesz się coraz bardziej :) udajesz jedynie kibica Barcelony aby mieć tu poklask :) Dobrej nocy.

7

@bartas97 Fede po raz kolejny pokazał że jest piłkarzem który zasługuje na pierwszy skład

1

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk Ja wierzę jako kibic Realu, ale ty deklarujesz się jako kibic Barcelony i mówisz że Real już w finale ligi mistrzów, chyba jesteś kibicem Realu jednak co? znowu wpadłeś. :)-

0

@Rust_Cohle Wczoraj to samo :) wpadł jak śliwka w kompot

0

@Kapitan hawk I kolejny raz wpadłeś, z góry już dajesz awans Realowi do finału :)

3

@barcelonaLM @Sau_Ron fajnie że potraficie zachować obiektywizm :P

1

@DonMatteo901 O to to :)
@Rewolucja123 bo z niektórych komentarzy aż wylewa się od nienawiści, muszą ubliżyć Lewemu bo się...

7

@Ferran tak zwany pressing :)

2

@jeyx77x ty sobie żartujesz??
@shaun bez komentarza xd

1

@barcelonaLM 3:1 to jeszcze nie awans, Real też miał swoje sytuację żeby podwyższyć, to nie tak że tylko Chelsea miała.

7

Tak z ciekawości skąd u niektórych tu taka nienawiść do Lewandowskiego? Według mnie powinniśmy się cieszyć że mamy takiego piłkarza co reprezentuję nasz kraj na skale światową.

7

@Kleps0n Opcja zablokuj i przestań płakać, miłego wieczoru.

5

Solidny mecz w wykonaniu Realu, 3:1 bardzo dobry wynik przed meczem u siebie lecz to nie jest jeszcze awans, w 90 minut może sporo się zmienić. Courtois przepiękna parada po strzale Azpilicuety, Mendy w obronie nie do przejścia standardowo a Benzema jak Benzema piękne dwie główki i po raz kolejny dobry pressing na bramkarzu :D

0

@mindbender84 Perez znowu przekupił sędziego :P

0

@Odcinkowy Gran Derbi to mecz Sevilla Betis :)
@qubson12345 każdemu może przydarzyć się słabszy moment.

0

@qubson12345 Nie zgodzę się :) To Real gra tak dobrze że Chelsea nie miała zbyt dużo do powiedzenia, szkoda że Real odpuścił na kilka minut bo stracili przez to brameczkę.

1

@MesQueUnClub96 Polecam przełączyć na Real-Chelsea dobry meczyk

1

@MesQueUnClub96 Nie oglądam Bayernu, nie wiem co się tam dzieję, ja tylko piszę co widzę w tym komentarzu :D

6

@MesQueUnClub96 Mi się zdaję że ty bardziej przeżywasz opinię innych na temat Lewego niż sam mecz Bayernu. Bez urazy ale to tak wygląda Dodi.

0

@Gall Piękności :D

1

Fajny mecz w Londynie :) Te getry do białej koszulki i spodenek przepięknie pasują :D

0

@Kapitan hawk Doskonale wiesz o co chodzi :) na spokojnie, wpadłeś to wpadłeś trudno się mówi, lecę kibicować mojemu zespołowi :) do usłyszenia.

0

@Medium Coś w tym jest :D

0

@Kapitan hawk Krytykując Leo :) zachowałeś się jak HD i wpadłeś po prostu :D Życzę niezapomnianych emocji podczas meczu Realu z Chelsea.

0

W Londynie ulewa, pada niemiłosiernie

1

@patry295 Ja właśnie zauważyłem że głównie ludzie starsi się tak zachowują, chyba powiedzenie że na starość odbija to prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?