PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xpert77 Coś w tym jest, ale trzeba popatrzyć na to też tak że Lewy nic z nimi wspólnego nie ma. Moje zdanie :)
6
@GeneralXavi To musisz pressing załączyć :D
1
@Kapitan hawk Dlaczego masz się upokarzać coraz bardziej? nie rozumiem, udowodniłeś po raz kolejny że jesteś kibicem Realu a twoje tłumaczenie się tylko potwierdza to.
0
@Kapitan hawk Kompromitujesz się coraz bardziej :) udajesz jedynie kibica Barcelony aby mieć tu poklask :) Dobrej nocy.
7
@bartas97 Fede po raz kolejny pokazał że jest piłkarzem który zasługuje na pierwszy skład
1
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Ja wierzę jako kibic Realu, ale ty deklarujesz się jako kibic Barcelony i mówisz że Real już w finale ligi mistrzów, chyba jesteś kibicem Realu jednak co? znowu wpadłeś. :)-
0
@Rust_Cohle Wczoraj to samo :) wpadł jak śliwka w kompot
0
@Kapitan hawk I kolejny raz wpadłeś, z góry już dajesz awans Realowi do finału :)
3
@barcelonaLM @Sau_Ron fajnie że potraficie zachować obiektywizm :P
1
@DonMatteo901 O to to :)
@Rewolucja123 bo z niektórych komentarzy aż wylewa się od nienawiści, muszą ubliżyć Lewemu bo się...
7
@Ferran tak zwany pressing :)
2
@jeyx77x ty sobie żartujesz??
@shaun bez komentarza xd
1
@barcelonaLM 3:1 to jeszcze nie awans, Real też miał swoje sytuację żeby podwyższyć, to nie tak że tylko Chelsea miała.
7
Tak z ciekawości skąd u niektórych tu taka nienawiść do Lewandowskiego? Według mnie powinniśmy się cieszyć że mamy takiego piłkarza co reprezentuję nasz kraj na skale światową.
7
@Kleps0n Opcja zablokuj i przestań płakać, miłego wieczoru.
5
Solidny mecz w wykonaniu Realu, 3:1 bardzo dobry wynik przed meczem u siebie lecz to nie jest jeszcze awans, w 90 minut może sporo się zmienić. Courtois przepiękna parada po strzale Azpilicuety, Mendy w obronie nie do przejścia standardowo a Benzema jak Benzema piękne dwie główki i po raz kolejny dobry pressing na bramkarzu :D
0
@mindbender84 Perez znowu przekupił sędziego :P
0
@Odcinkowy Gran Derbi to mecz Sevilla Betis :)
@qubson12345 każdemu może przydarzyć się słabszy moment.
0
@qubson12345 Nie zgodzę się :) To Real gra tak dobrze że Chelsea nie miała zbyt dużo do powiedzenia, szkoda że Real odpuścił na kilka minut bo stracili przez to brameczkę.
1
@MesQueUnClub96 Polecam przełączyć na Real-Chelsea dobry meczyk
1
@MesQueUnClub96 Nie oglądam Bayernu, nie wiem co się tam dzieję, ja tylko piszę co widzę w tym komentarzu :D
6
@MesQueUnClub96 Mi się zdaję że ty bardziej przeżywasz opinię innych na temat Lewego niż sam mecz Bayernu. Bez urazy ale to tak wygląda Dodi.
0
@Gall Piękności :D
1
Fajny mecz w Londynie :) Te getry do białej koszulki i spodenek przepięknie pasują :D
0
@Kapitan hawk Doskonale wiesz o co chodzi :) na spokojnie, wpadłeś to wpadłeś trudno się mówi, lecę kibicować mojemu zespołowi :) do usłyszenia.
0
@Medium Coś w tym jest :D
0
@Kapitan hawk Krytykując Leo :) zachowałeś się jak HD i wpadłeś po prostu :D Życzę niezapomnianych emocji podczas meczu Realu z Chelsea.
0
W Londynie ulewa, pada niemiłosiernie
1
@patry295 Ja właśnie zauważyłem że głównie ludzie starsi się tak zachowują, chyba powiedzenie że na starość odbija to prawda.