0

@TheNekro94 Umtitiego?

0

Co ten Busquets zrobil xd mega glupie zachowanie

0

@SinMistico wina Pereza

0

@MesQueUnClub96 Dzięki ! męczyłem się z tym około 3 godziny...

0

@Pawel13sz Papryka chyba najgorszy smak dla mnie, Niebieskie i zielone najlepsze :P

0

@El Madridista. Wiadomo że nie, odpowiadam po prostu głupim komentarzem na głupi komentarz.

0

@Criss18Barca Oczywiście że nie

2

@Criss18Barca Czyli np. Vardy jest lepszy od Lewego?

1

Komentarz usunięty

1

@P33ck Ja oceniam pracę Carlo delikatnie na plus poniewz bardzo mnie denerwuje mała ilość rotacji lecz liczby go bronią a to najważniejsze, Oczekiwania w lidze mistrzów to wiadomo że zwycięstwo bo jak wiadomo to jest nasze ,,podwórko", gdy Real gra w lidze mistrzów to jest całkiem innym zespołem w porównaniu do Ligi.

0

@Janiama Rozdaje Pan autografy ?

0

@kryhaa Ja zacząłem stosować wlasnie zeby mniej się stresować i żeby przede wzystkim być wyspanym jak wstane ale nic mi to nie daje

0

@OsamaDembele Rozumiem, najważniejsze że wróciłeś do nas :)

1

@tomek8756 Ekstra Tomek, bardzo dobrą decyzja

1

@OsamaDembele Dzień dobry Osama gdzie Pan byl gdy Pana nie było?

0

Pomaga wam coś ashwagandha? Ja stosuje 2 miesiąc i nic a nic

0

@FCB_dimiC mi wyszło razem 1480zl

1

@zodiak_10 gdzie ma rację? Aktualnie na tej stronie każdy wychwala Benzeme a nie tylko kibice Realu

0

Komentarz usunięty

0

@malicinho to i tak tylko 2 bramkowa przewaga :) wszystko może się zdarzyć.

0

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos to tylko 3-1, nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte

0

@MesQueUnClub96 Dlaczego ty tak się przejmujesz innych opinią o Lewym?

0

@barcelonaLM I przy 1

0

@Pawel13sz Coś mi się zdaję że Braithwaite zostanie sprowadzony

2

@Matheu12 przecież z tydzien temu 2 bramki strzelil w reprezentacji.

0

@Emhyr Obaj mają inne zadania na boisku...

3

@zodiak_10 Akurat napastnik jest głównie oceniany przez pryzmat bramek.

1

@GeneralXavi Wybierz jeden cel i dąż do niego.

0

@Kapitan hawk Ale musi Cię boleć że się wkopałeś :) ty naprawdę jesteś kibicem Realu i już jestem w 100% tego pewien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?