PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Umtitiego?
0
Co ten Busquets zrobil xd mega glupie zachowanie
0
@SinMistico wina Pereza
0
@MesQueUnClub96 Dzięki ! męczyłem się z tym około 3 godziny...
0
@Pawel13sz Papryka chyba najgorszy smak dla mnie, Niebieskie i zielone najlepsze :P
0
@El Madridista. Wiadomo że nie, odpowiadam po prostu głupim komentarzem na głupi komentarz.
0
@Criss18Barca Oczywiście że nie
2
@Criss18Barca Czyli np. Vardy jest lepszy od Lewego?
1
Komentarz usunięty
1
@P33ck Ja oceniam pracę Carlo delikatnie na plus poniewz bardzo mnie denerwuje mała ilość rotacji lecz liczby go bronią a to najważniejsze, Oczekiwania w lidze mistrzów to wiadomo że zwycięstwo bo jak wiadomo to jest nasze ,,podwórko", gdy Real gra w lidze mistrzów to jest całkiem innym zespołem w porównaniu do Ligi.
0
@Janiama Rozdaje Pan autografy ?
0
@kryhaa Ja zacząłem stosować wlasnie zeby mniej się stresować i żeby przede wzystkim być wyspanym jak wstane ale nic mi to nie daje
0
@OsamaDembele Rozumiem, najważniejsze że wróciłeś do nas :)
1
@tomek8756 Ekstra Tomek, bardzo dobrą decyzja
1
@OsamaDembele Dzień dobry Osama gdzie Pan byl gdy Pana nie było?
0
Pomaga wam coś ashwagandha? Ja stosuje 2 miesiąc i nic a nic
0
@FCB_dimiC mi wyszło razem 1480zl
1
@zodiak_10 gdzie ma rację? Aktualnie na tej stronie każdy wychwala Benzeme a nie tylko kibice Realu
0
Komentarz usunięty
0
@malicinho to i tak tylko 2 bramkowa przewaga :) wszystko może się zdarzyć.
0
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos to tylko 3-1, nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte
0
@MesQueUnClub96 Dlaczego ty tak się przejmujesz innych opinią o Lewym?
0
@barcelonaLM I przy 1
0
@Pawel13sz Coś mi się zdaję że Braithwaite zostanie sprowadzony
2
@Matheu12 przecież z tydzien temu 2 bramki strzelil w reprezentacji.
0
@Emhyr Obaj mają inne zadania na boisku...
3
@zodiak_10 Akurat napastnik jest głównie oceniany przez pryzmat bramek.
1
@GeneralXavi Wybierz jeden cel i dąż do niego.
0
@Kapitan hawk Ale musi Cię boleć że się wkopałeś :) ty naprawdę jesteś kibicem Realu i już jestem w 100% tego pewien.