0

@damiano996 Na Camp Nou gracie powinniście dać radę

0

@Derean Przecież to Carlo miał zajechać skład :D

0

Jeszcze tylko 47 godzin do pojedynków w lidze mistrzów
Ciekawe czy Bayern da rade awansować

9

0

@Patrykl145 Rower to nie to samo co samochód

3

Przejechałoby się samochodem gdzieś dalej ale ceny paliw troszkę odrzucają ten pomysł

0

@Ferran tylko 3:0? ja mysle ze z 7:0

0

@Rewolucja123 Spoczko

0

@tomek8756 Żadnego zespołu nie lubię oprócz Realu

0

Pięknie oddany hołd Floydowi

1

@Kapitan hawk Świetnie, gratulacje ;) oby tak dalej

0

@OsamaDembele Świetnie, jak poszło ci na meczu?

0

@Gavinho Te lockdowny sporo zmieniły w życiu dlatego prawdopodobnie

0

@Gavinho 02, też czasem się grało na komputerze głównie CS 1.6 albo Metin :D
przez te czasy chore pewnie czujesz się jak wrak

0

@Gavinho Tango z 2012 top

0

@Gavinho 2009-2013 najpiękniejszy okres w moim życiu, niczego nie brakowało mimo tego że wtedy rodzice ciągle za granicą pracowali :D
Jak taki dzieciak sobie bramke strzelal o wiele starszym to radość nie do opisania

1

@Gavinho @Sau_Ron Ja w 2010 byłem dzieckiem ale grało się z starszymi o 10 lat, poniekąd oni mnie wychowali, codziennie od rana piłka wracało cos się zjeść i tyle :D najgorszy moment był jak w przed 22 zawsze mama wołała do domu, mój kolega miał pole i bramkami były drzewa grało się w 20 osób na tym polu, nie dawno u mnie wybudowali orlik, przepiękny orlik a dzieci brak ;/ telefony, komputery zepsuły dzieciaków, te czasy już nie wrócą, ja za tymi czasami najbardziej tęsknie co chwile przypominam sobie o nich. Niestety kontakt z większością się urwał ;/ no ale wierze że jeszcze jednego dnia przynajmniej porozmawiamy :D
@Gavinho u mnie ta gra nazywała się setą :D jak nabiło się 100 punktów to kara i każdy kto trafił karnego ładował drugiej osobie strzał w cztery litery.

0

@OsamaDembele Dobrze, dzięki że pytasz miło z twojej strony :) a ty?

5

@Gavinho tamte czasy chyba były jedne z moich ulubionych :D grało się w piłkę codziennie niezależnie od pogody, 0 zmartwień :D

0

@Sulimo Nie chce go bronić, ale zobacz co on pisał....

0

@Kondziubarca Pompują bo gra piękną piłkę co w tym dziwnego?

0

@Kapitan hawk I dlaczego chcesz prowokować go ?

2

Kopnięcie w kibiców :

Ronaldo - 0
Messi - 1

Takie wyciąganie ,,brudów'' jest bezsensu, każdy czasem potrafi odlecieć mimo bycia najlepszym.

4

@MesQueUnClub96 Ja slyszalem ze Lewy wygrał złotą piłkę

Ahh te fake newsy

0

@macio_944 A Będzin szanujesz?

0

@masq nie ma co ich porównywać, obaj są genialni i będą wspominani jako najlepsi piłkarze świata i jako największa rywalizacja w sporcie :D

1

@Sulej No jakoś tak się stało że online było pierwsze :D była ekipa do napadów to tylko się online grało

1

@LambiPL Ja w końcu się za nią zabieram xd a gram w GTA już kilka lat

3

Czas w końcu przejść fabułę w GTA V :D

0

@BART97 nie napisałem że idiotow by nie brakowało Bo byli są będą idioci ale nie byłoby zdarzeń na taką skalę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?