PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damiano996 Na Camp Nou gracie powinniście dać radę
0
@Derean Przecież to Carlo miał zajechać skład :D
0
Jeszcze tylko 47 godzin do pojedynków w lidze mistrzów
Ciekawe czy Bayern da rade awansować
9
@POLAK12345 XD !
0
@Patrykl145 Rower to nie to samo co samochód
3
Przejechałoby się samochodem gdzieś dalej ale ceny paliw troszkę odrzucają ten pomysł
0
@Ferran tylko 3:0? ja mysle ze z 7:0
0
@Rewolucja123 Spoczko
0
@tomek8756 Żadnego zespołu nie lubię oprócz Realu
0
Pięknie oddany hołd Floydowi
1
@Kapitan hawk Świetnie, gratulacje ;) oby tak dalej
0
@OsamaDembele Świetnie, jak poszło ci na meczu?
0
@Gavinho Te lockdowny sporo zmieniły w życiu dlatego prawdopodobnie
0
@Gavinho 02, też czasem się grało na komputerze głównie CS 1.6 albo Metin :D
przez te czasy chore pewnie czujesz się jak wrak
0
@Gavinho Tango z 2012 top
0
@Gavinho 2009-2013 najpiękniejszy okres w moim życiu, niczego nie brakowało mimo tego że wtedy rodzice ciągle za granicą pracowali :D
Jak taki dzieciak sobie bramke strzelal o wiele starszym to radość nie do opisania
1
@Gavinho @Sau_Ron Ja w 2010 byłem dzieckiem ale grało się z starszymi o 10 lat, poniekąd oni mnie wychowali, codziennie od rana piłka wracało cos się zjeść i tyle :D najgorszy moment był jak w przed 22 zawsze mama wołała do domu, mój kolega miał pole i bramkami były drzewa grało się w 20 osób na tym polu, nie dawno u mnie wybudowali orlik, przepiękny orlik a dzieci brak ;/ telefony, komputery zepsuły dzieciaków, te czasy już nie wrócą, ja za tymi czasami najbardziej tęsknie co chwile przypominam sobie o nich. Niestety kontakt z większością się urwał ;/ no ale wierze że jeszcze jednego dnia przynajmniej porozmawiamy :D
@Gavinho u mnie ta gra nazywała się setą :D jak nabiło się 100 punktów to kara i każdy kto trafił karnego ładował drugiej osobie strzał w cztery litery.
0
@OsamaDembele Dobrze, dzięki że pytasz miło z twojej strony :) a ty?
5
@Gavinho tamte czasy chyba były jedne z moich ulubionych :D grało się w piłkę codziennie niezależnie od pogody, 0 zmartwień :D
0
@Sulimo Nie chce go bronić, ale zobacz co on pisał....
0
@Kondziubarca Pompują bo gra piękną piłkę co w tym dziwnego?
0
@Kapitan hawk I dlaczego chcesz prowokować go ?
2
Kopnięcie w kibiców :
Ronaldo - 0
Messi - 1
Takie wyciąganie ,,brudów'' jest bezsensu, każdy czasem potrafi odlecieć mimo bycia najlepszym.
4
@MesQueUnClub96 Ja slyszalem ze Lewy wygrał złotą piłkę
Ahh te fake newsy
0
@macio_944 A Będzin szanujesz?
0
@masq nie ma co ich porównywać, obaj są genialni i będą wspominani jako najlepsi piłkarze świata i jako największa rywalizacja w sporcie :D
1
@Sulej No jakoś tak się stało że online było pierwsze :D była ekipa do napadów to tylko się online grało
1
@LambiPL Ja w końcu się za nią zabieram xd a gram w GTA już kilka lat
3
Czas w końcu przejść fabułę w GTA V :D
0
@BART97 nie napisałem że idiotow by nie brakowało Bo byli są będą idioci ale nie byłoby zdarzeń na taką skalę